Štýlový 3-izbový mezonet s terasou a loggiami s výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rusovská cesta | 68.5 m²

Základné informácie 3-izbový mezonetový byt novostavba – kolaudácia 2020 (projekt Petržalka

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

419,900 € 6130 €/m²

REZERVOVANÝ-BE.LIVE COMPANY-PREDAJ- KRÁSNY- 3-IZBOVÝ- BYT- PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Osuského | 64 m²

REZERVOVANÝ- BE.LIVE COMPANY: Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáv

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3983 €/m²

3 izb. BYT V TEHLOVEJ NOVOSTAVBE na ZAČIATKU PETRŽALKY- 3 ZASTÁVKY ELEKTRIČKOU DO CENTRA BRATISLAVY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 68.4 m²

Predaj: Priestranný 3-izbový tehlový byt na Šustekovej ulici (začiatok Petržalky) NOVOSTAVBA

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,700 € 4382 €/m²

člen NARKS

ASTER Predaj: ZREKONŠTRUOVANÝ 3i byt - Medveďovej, BA V (Ovsište), 70m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Medveďovej | 70 m²

ASTER Reality ponúka na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt na Medveďovej ulici v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,990 € 3643 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3 izbový byt v Bratislave v projkete Slnečnice zóna mesto, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 73.3 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s garážovým parkovacím státím, pivnič

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

345,000 € 4707 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | REZERVOVANÉ 3- izbový priestranný byt, Beňadická ulica - Petržalka, 74 m2, dve lodžie

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Beňadická | 73.95 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s dvomi lodžiami nachádzajúci sa v Bra

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3178 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | 3- izbový priestranný byt, Budatínska ulica - Petržalka, 84 m2

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 84 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3- izbový byt v Petržalke s rýchlym prí

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

298,000 € 3548 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Vilová v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

315,000 € 3739 €/m²

REZERVOVANÝ - Kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt na ulici Fedinova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fedinova | 72.68 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na ulici Fedinova v Bratislave – Petržalke. Nachádza sa na 4.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,000 € 3839 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v novostavbe Einpark Residence

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt, nachádza sa v novostavbe Einpark Residence na Zadunajskej cest

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou v projekte Slnečnice mesto

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132.38 m²

Moderný 3-izb. byt s veľkou terasou a saunou na ul. Zuzany Chalupovej v projekte Slnečnice mest

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 05.08.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3626 €/m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 67 m²

3-izb. byt na ul. Gustáva Malého v projekte Matadorka v Petržalke. Byt v osobnom vlastníctve, o

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

DOPYT - 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, PONÚKNITE!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

Hľadáme do ponuky 3 izbový byt s loggiou v Petržalke, v databáze záujemcov máme aj hotovostných

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3750 €/m²

DOPYT - 3 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 69 m²

V zastúpení klienta hľadáme na kúpu 3 - izbový byt s loggiou v Bratislave , v mestskej časti Pe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

265,000 € 3841 €/m²

3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite s panoramatickým výhľadom – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 66 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka na predaj 3-izbo

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

236,000 € 3576 €/m²

Predaj pekného, komplet zariadeného 3 izbového bytu s krbom - ul. Budatínska BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 66 m²

Realitná kancelária SOTHIS ponúka na predaj veľmi pekne riešený 3 izbový byt v Bratislave na u

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 4167 €/m²

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 89.5 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj kompletne zariadený 3 izbový apartmán v B

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4022 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt v žiadanej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 71 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka na predaj prerobený, nadštandardný 3-izbový byt v naj

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,000 € 4211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt s krásnymi výhľadmi vo Vienna Gate v BA Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska 8 | 89 m²

Moderné mestské bývanie s panoramatickými výhľadmi, veľkorysým priestorom a službami priamo v b

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4045 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt v Petržalke vo Vienna Gate

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 69.1 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

290,000 € 3907 €/m²

Vienna gate - 3-izb.byt s krásnymi výhľadmi na predaj v BA - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 88.5 m²

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

360,000 € 4068 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| HF&HD | NA PREDAJ | 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bratislave – Petržalke.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

HF&HD realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľmi pekný 3izb. byt vo výbornej lokalite v Bra

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 4086 €/m²

Na predaj 3i byt v skvelej lokalite Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hrobákova | 72 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný, svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt s dostatkom úložného

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

PREDAJ - 3 izbový byt so šatníkom a zasklennou loggiou, Bratislava - Petržalka, Prokofievová ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Prokofievova | 67 m²

Realitná kancelária Arkádia ponúka na predaj 3 izbový byt v Bratislave, na ulici Prokofievová.

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

252,000 € 3761 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Upresniť hľadanie