AXIS REAL | Zariadený 3-izb. byt, LODŽIA, BA V Petržalka, Ševčenkova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 69.65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADQ

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3588 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Grebeči real ponúka na predaj vaše nové bývanie na skvelom mieste, 3-izbové byty v novostavbe - Projekt Panónska, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Panónska cesta | 72.88 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Široký výber 3 izbových bytov na 1. až 15. posch. Výber z 26 trojizbových byt

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,935 € 4802 €/m²

Dizajnový byt po kompletnej rekonštrukcii neďaleko centra mesta, Ševčenkova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 73 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 2 izbový byt, ktorý vznikol kvalitnou prestavbou z

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,990 € 3835 €/m²

1.BCR | KRÁSNY DIZAJNOVÝ 3-IZB BYT, BALKÓN, GARÁŽOVÉ STÁTIE, PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj byt, kde sa nemusíte starať o rekonštruk

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3852 €/m²

1.BCR | 3-IZB. BYT, NEPRIECHODNÉ IZBY, ZASKLENÁ LOGGIA, NA REKONŠTRUKCIU, ZNIEVSKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 69.09 m²

Vo výhradnom zastúpení vlastníka vám ponúkame na predaj 3-izbový byt na Znievskej ulici č. 21 v

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3459 €/m²

Rezervovaný: Vzdušný a svetlý 3-izbový byt v obľúbenom projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 75 m²

Chcete sa konečne posunúť do väčšieho? Rozrástla sa vám rodina, nemáte čas riešiť zbytočnosti a

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

člen NARKS

3-izbový byt s balkónom ul. Gustáva Mallého, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s výmerou 67 m² vrátane balkóna (6,5 m²), ktorý sa nachádza

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

330,000 € 4925 €/m²

Exkluzívny byt na predaj: 132 m², terasa, sauna, Petržalka – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 132 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe v obľúbenej lokalite Slnečnice mesto,

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 23.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

480,000 € 3636 €/m²

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii, Krásnohorská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Krásnohorská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt na Krásnohorskej ulici v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3871 €/m²

NA PREDAJ, čiastočne zrekonštruovaný 3i byt, GESSAYOVA, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v lokalite Bratisla

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,000 € 3710 €/m²

Priestranný 3-izbový byt (71 m²) s lodžiou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt na Znievskej ulici v mestskej časti Petržalka. ZÁ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 €

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Janíkovské Role | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave – Petržalka (Janíkovské role

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Štýlový 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň – Mamateyova ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zariadený 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,500 € 3407 €/m²

REZERVOVANÉ- 3-izb byt, zasklená loggia, 6 POSCH. DOM, Jasovská ulica Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 70 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 74m2 s lodžiou v 6 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3643 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3-izbový byt, 1 poschodie v 12-podlažnom bytovom dome s dvomi nákl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

Ponúkame na predaj luxusný a moderne riešený 3-izbový byt Slnečnice Viladomy - Fialová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88.83 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

489,000 € 5505 €/m²

Na Predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v TOP lokalite – Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Mamateyovej ulici, ktor

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3899 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 3-izb byt s loggiou, 6 posch. v zateplenom dome, Furdekova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 61 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 65m2 s lodžiou v 12 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 4016 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 3 izbový byt v Bratislave Petržalka v blízkosti jazera Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 70 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestranný pekný 3 izbový byt na 1.posch. /12.p. (druhé podlažie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Pekný 3 izbový byt Gessayova ul., Petržalka 2/6

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Gessayovej ul. v Petržalke v Petržalke o veľkosti 69 m2 + 2

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3696 €/m²

BOSEN | Byt v najlepšej časti Slnečníc s krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 85 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii s lodžiou v projekte

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

355,000 € 4176 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

NANDU - predaj 3i zrekonštruovaného bytu pri Draždiaku v Petržalke, Topoľčianska, BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²

NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4375 €/m²

GRAVITAS | REZERVOVANÝ! Predaj 3 izbového bytu, Bratislava - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Macharova | 69 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený zariadený 3 - izbový byt vo vyhľadávanej mestskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

262,500 € 3804 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie