PREDAJ - 3 - izbový byt / Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST pripravuje 3-izbový byt v Bratislave – Petržalka, ideálny na bývanie aj rekonštruk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,000 € 3464 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe v Petržalke na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 78.6 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

347,398 € 4420 €/m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

301,120 € 4241 €/m²

3. izbový byt s presklennou loggiou pri lese / Mamateyova/BA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST exkluzívne predstavuje na predaj tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt na začiatku Petržalky | 69 m2 | 2x klimatizácia | loggia | čiast. rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 69 m²

ALMOND Reality – Bunček vám ponúka príležitosť vlastniť 3-izbový byt v obľúbenej lokalite v Pet

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

247,900 € 3593 €/m²

3-izbový mezonetový byt na ulici Labutia v projekte Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 76.71 m²

Realitná kancelária Alex-real vám predstavuje na predaj 3-izbový mezonetový byt na ulici Labuti

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,990 € 4628 €/m²

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt, ktorý má všetko, čo rodiny hľadajú | Brančská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Brančská | 70 m²

Sú byty, ktoré si len pozriete. A potom sú byty, pri ktorých si okamžite poviete: „Tu by sa nám

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3714 €/m²

RENATAS | 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII – ZAČIATOK PETRŽALKY, PEČNIANSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pečnianska | 68 m²

RENATAS ponúka na predaj svetlý a výborne dispozične riešený 3-izbový byt po kompletnej rekonšt

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4191 €/m²

PREDANÉ, ozvite sa mi a PREDÁM aj Vašu nehnuteľnosť

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Nezadaná | 82 m²

AstonReal Vám ponúka exkluzívne kompletne prerobený 3i byt o rozlohe 82 m2 v Petržalke. K bytu

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

člen NARKS

Predaj bytu 3-izbový 70 m²

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 70 m²

Ponúkam na predaj výnimočný 3-izbový byt (nie apartmán) v novostavbe MATADORKA na začiatku Petr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,800 € 4426 €/m²

NOVINKA: Moderne zrekonštruovaný 4i byt pár krokov od Mŕtveho ramena!

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ševčenkova | 68.96 m²

Tento moderne a kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt na Ševčenkovej ulici v Petržalke ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

279,900 € 4059 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Výborná poloha | Slnečný 3-izbový byt | Lenardova ulica | Bratislava – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 71.23 m²

Realitná kancelária Surani Vám exkluzívne ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

237,000 € 3327 €/m²

REZERVOVANÝ! Moderný 3-izbový byt v novostavbe Matadorka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ul. Závodu Matador | 69 m²

Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť naozaj doma? Tento 3-izbový byt v Petržalke vás osloví hneď

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

299,900 € 4346 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt v Slnečniciach, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 64.7 m²

HD reality ponúka na predaj moderný 3-izbový byt s loggiou s možnosťou dokúpenia vnútorného par

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

395,000 € 6105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Bývanie na skok od všetkého - priestranný 3i byt s TOP dopravnou dostupnosťou a obč. vybavenosťou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Planckova | 69 m²

Ak hľadáte byt, kde lokalita rozhoduje, práve ste ho našli. Realitná kancelária RE/MAX Radius

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,950 € 3478 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 75 m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej časti Petržalky – Furdekova ulica Ponúkame na predaj pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 3599 €/m²

REZERVOVANÉ Svetlý, príjemný 3i byt 68m2, terasa, parkovanie, SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 3i byt s veľkou terasou a parkovaním, SLNEČNICE Dispozícia a vybavenie

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

310,000 € 4559 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

KARAS | SLNEČNÝ 3-IZBOVÝ BYT + 2 LOGGIE| PETRŽALKA, HOLÍČSKA ULICA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 76 m²

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE 3-izbový byt, úžitková plocha 70 m² (samotný byt) plus dve loggie navyše k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

239,900 € 3157 €/m²

REZERVOVANÉ – SVETLÝ 3-IZBOVÝ BYT S PRIESTRANNÝM BALKÓNOM V PROJEKTE SLNEČNICE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 80 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

325,000 € 4063 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 3 IZB. BYT PRI DRAŽDIAKU NA ĽUBOVNIANSKEJ UL.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Ľubovnianska | 70 m²

Realitná kancelária AC Reality sro. ponúka na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt na Ľubovnians

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

266,500 € 3807 €/m²

Predaj bytu na začiatku Petržalky - Vranovská ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vranovská | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4 izbový byt s pivnicou, ktorý sa nachádza v obľúbenej lokalite

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3085 €/m²

Moderný, kompletne zariadený 3-izbový byt s peknou terasou – Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 91.27 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešený a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Petržalk

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

362,000 € 3966 €/m²

PREDAJ: 3-IZB. BYT PO ČIASTOČNEJ REKONŠTRUKCII - FURDEKOVA UL., PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 72 m²

PREDAJ: 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii – Furdekova ul., Petržalka Realitná kance

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

260,000 € 3611 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23054)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie