Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 55 m²

Máte v ponuke 2-izbový alebo 3-izbový byt v Banskej Bystrici alebo blízkom okolí a zvažujete je

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Máte 2-i alebo 3-i byt v Banskej Bystrici? Máme kupujúceho

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 55 m²

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 € 4000 €/m²

Máte 1i alebo 2i byt v Sásovej? My máme kupujúceho!

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 50 m²

Máte v ponuke 1-izbový alebo 2-izbový byt v Banskej Bystrici - SÁSOVEJ a zvažujete jeho predaj?

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 € 3200 €/m²

Hľadáme 1i byt v Banskej Bystrici - MOŽNO PRÁVE TEN VÁŠ!

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30 m²

🔍 HĽADÁME NA KÚPU 1-IZBOVÝ BYT V BANSKEJ BYSTRICI — vhodný aj ako investícia — Máte na predaj

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

145,000 € 4833 €/m²

1 izbový byt - Martin

Reality Martin

1 izbový byt | 26 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 1-izbové byty v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 € 4231 €/m²

3 izbový byt - Martin

Reality Martin

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 3-izbový byt v Martine. KONTAKT: Ing. Mária Halászová 0915 8

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na kúpa Martin

180,000 € 2769 €/m²

Rodinný dom - Martin

Reality okres Martin

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho záujemcu hľadám rodinný dom v Martine a okolí do 500 000 €. KONTAKT: Ing. Már

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na kúpa

500,000 €

VÝKUP ZADLŽENÝCH NEHNUTEĽNOSTÍ

Reality Martin

Iný byt | M. R. Štefánika 10 | 0 m²

Bezpečne, v hotovosti, do 24 hodín a s odbornou garanciou. - Vlastníte nehnuteľnosť zaťaženú zá

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na kúpa Martin

Cena dohodou

2-izbový byt - Martin

Reality Martin

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétnych záujemcov hľadáme 2-iz. byty v Martine. Platba hotovosťou. KONTAKT: Ing. Mária

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na kúpa Martin

150,000 € 3000 €/m²

SEDLICKY. - ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi

Reality Prievidza

3 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi, akýkoľvek stav (pôvodný, čiastočná rekonštrukcia

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

SEDLICKY. - ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi

Reality Prievidza

1 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

SEDLICKY. - KÚPIM garáž v obci Kanianka

Reality Kanianka

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Ponúknite garáž na predaj, ponúkam rýche a seriózne jednanie. Lokalita: Kanianka.

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Objekty na kúpa Kanianka

Cena dohodou

SEDLICKY. - ponúknite na predaj byt s garážou v Prievidzi

Reality Prievidza

2 izbový byt | Nezadaná | 20 m²

Publikované: 11.03.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

SEDLICKY. - KÚPIM garáž v meste Prievidza

Reality Prievidza

Garáž | 0 m²

Ponúknite garáž na predaj, ponúkam rýche a seriózne jednanie. Lokality: všetky sídliská v meste

Publikované: 26.02.2024 Aktualizované: 23.10.2024
Objekty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

Hľadáme 1 izbový byt v panelovom dome v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Dobrý deň, pre nášho klienta hľadáme 1 izbový byt, najlepšie v pôvodnom stave v Petržalke. Na

Publikované: 09.12.2023 Aktualizované: 09.12.2023
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Kúpa rodinný dom v Jelke do 200 000

Reality Jelka

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre moju klientku rodinný dom v obci Jelka, kľudne môže byť aj 3 izbový s peknou záhradk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Jelka

Cena na vyžiadanie

hľadám na kúpu 2izbový byt v okr. DS- Vrakuň + okolie

Reality Vrakúň

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre svoju konkrétnu klientku aktuálne hľadám na kúpu 2izbový byt v okr. DS- Vrakuň + okolie Šp

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Vrakúň

Cena na vyžiadanie

Kúpim garáž, Poprad

Reality Poprad

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Kúpim garáž v meste Poprad. Lokalita: CENTRUM Platba v hotovosti

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpim garážové státie, Poprad

Reality Poprad

Garáž | Nezadaná | 0 m²

Kúpim garážové státie v meste Poprad. Lokalita: CENTRUM Platba v hotovosti

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 27.03.2026
Objekty na kúpa Poprad

Cena dohodou

V OBCI v okolí Nitry hľadám RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 0 m²

V OBCI v okolí Nitry hľadáme RD pre našich klientov. Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľno

Publikované: 22.06.2022 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Info v RK

Kúpa 2 izb. byt - Vrakuňa, Senec

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre svoju konkrétnu klientku aktuálne hľadám na kúpu 2izbový byt v Ba II- Vrakuňa, Senec. Špec

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Hľadám pre klienta pozemok v obci Veľký Grob

Reality Veľký Grob

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 600 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta pozemok v obci Veľký Grob pre výstavbu rodinného domu o výmere c

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na kúpa Veľký Grob

150,000 € 250 €/m²

Hladame Rodinné domy v okolí Vrábeľ,ZL Moraviec,Nitry, Vyhotovujeme potvrdenie hodnoty nehnuteľnosti do dedičského konania.

Reality Vráble

Rodinný dom | 1 m²

Hľadáme Rodinné domy v okolí Vrábeľ ,ZL Moraviec, Nitry, pre našich klientov , predaj a vybaven

Publikované: 02.09.2019 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na kúpa Vráble

Cena na vyžiadanie

Kúpa: 4-izbový byt v Trnave.

Reality Trnava

4 izbový byt | Nezadaná | 72 m²

Mám záujem o kúpu 4-izbového bytu v Trnave - po rekonštrukcii alebo v úplne pôvodnom stave vhod

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na kúpa Trnava

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30426)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Rodinné domy na predaj (23089)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie