RK4 - Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izb. byt Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 80 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 3 izb. byt do 80 m2 v cene do 260 000 €. Lokalita: Bratislava -

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Petržalka

260,000 € 3250 €/m²

DOPYT - 2-3 izbový byt, pôvodný/čiastočná rekonštrukcia - KE

Reality Košice-Západ

3 izbový byt | všetky | 0 m²

Hľadáme pre Nášho klienta, ktorý disponuje HOTOVOSŤOU ku kúpe 2 -3 izbový byt v Košiciach. -

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Košice-Západ

Cena dohodou

Hľadáme pozemok na kúpu v Košiciach

Reality Košice-Juh

Komerčná zóna | Košice | 4,000 m²

MEGA realitná kancelária hľadá pozemok pre klienta v lokalite Košice - Juh, prípadne aj iné mes

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na kúpa Košice-Juh

1 € 0 €/m²

člen NARKS

PRE KLIENTOV HĽADÁME NA KÚPU BYTY-SENICA, SKALICA A OKOLIE

Reality Senica

1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²

Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 25.09.2025
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Kúpime rodinný dom v Trnave

Reality Trnava

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Kúpime rodinný dom v Trnave, najideálnejšie Kopánka, 5-6 izbový, kocka, 80.-90. roky, tehlový,

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na kúpa Trnava

Cena na vyžiadanie

Kúpa 1 - 2 izbový byt Bytča

Reality Bytča

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1 alebo 2 izbový byt v Bytči. Financovanie máme zabezpečené. Ponú

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Bytča

140,000 € 3684 €/m²

Kúpa 3 izbový byt Žilina centrum

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v centre Žiliny. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabe

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

220,000 €

Kúpa 1i byt Žilina

Reality Žilina

1 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 1 izbový byt v Žiline. Máme hotovosť. Ponúknite svoju nehnuteľnosť n

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

135,000 €

Kúpa 2i byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 2 izbový byt na sídlisku Vlčince alebo Solinky. Cena cca 170 000 € Máme hot

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

170,000 €

Kúpa 2 izbový byt Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 2 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

175,000 €

Kúpa 3 izbový byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám pre nášho klienta 3 izbový byt v Žiline. Stav nerozhoduje. Financovanie máme zabezpečené

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žilina

205,000 €

Kúpa 3i byt Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 3 izbový byt v lokalite Vlčince, Hliny alebo Solinky. Cena cca 200 000 € Po

Publikované: 15.05.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Žilina

200,000 €

Hľadáme 2 IZBOVÝ BYT v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta, ktorý má záujem o nehnuteľnosť v tejto lokalite. Preferuje

Publikované: 03.09.2024 Aktualizované: 31.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Kúpim rodinný dom Banská Belá - 003JP

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta, v lokalite Banská Belá a okolie, hľadáme rodinný dom na predaj. Požiad

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na kúpa Banská Belá

Info v RK

Kúpim 1izbovy byt Zvolen Západ , centrum - 001JP

Reality Zvolen

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta, v lokalite Zvolen Západ, prípadne Zv-centrum, hľadáme 1izbový byt na p

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na kúpa Zvolen

Info v RK

Kúpim 2 izbový byt Košice v hotovosti, cena dohodou

Reality okres Košice I

2 izbový byt | 50 m²

Kúpa 2 izbový byt Okres Košice I. Cena 160 000 €. Nedoplatky a prípadne exekúcie vyplatíme. Pla

Publikované: 29.05.2012 Aktualizované: 25.07.2025
Byty na kúpa

160,000 € 3200 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Liptovský Ján

Reality Liptovský Ján

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Liptovský Ján. Pozemok môže byť aj men

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Liptovský Ján

180,000 € 1800 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Ábelová

Reality Ábelová

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Hľadám chalupu v obci Ábelová pre konkrétneho klienta. Stav nehnuteľnosti: Nerozhoduje (pôvodn

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Ábelová

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

2 izbový byt | 45 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 2-izbový byt v meste Hnúšťa v pôvodnom stave alebo po čiastočnej

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

30,000 € 667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jamník

Reality Jamník

Rodinný dom | 100 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v obci Jamník. Pozemok ideálne do 600m2, ale

Publikované: 02.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na kúpa Jamník

150,000 € 1500 €/m²

Horizont real hľadá pre klientov 1-izbové byty v Bratislave IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najlepšiu cenu a bez starostí? Ponúkame Vám kompletný reali

Publikované: 18.05.2023 Aktualizované: 12.07.2024
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

1 €

Hľadáme pre konkrétneho klienta 2. - 3. Izbový byt v Meste Piešťany

Reality okres Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Ak máte 2. až 3 izbový byt na predaj . Kontaktujte nás . Hľadáme pre konkrétneho klienta ktor

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 14.01.2025
Byty na kúpa

130,000 €

KÚPA RODINNÉHO DOMU – KOŠICE, MČ SEVER

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária hľadá pre konkrétneho klienta rodinný dom v mestskej časti Košice – Sever.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na kúpa Košice-Sever

Info v RK

KÚPA 1-IZBOVÉHO BYTU – KOŠICE, MČ NAD JAZEROM

Reality Košice-Nad jazerom

1 izbový byt | 0 m²

Realitná kancelária hľadá pre klienta 1-izbový byt v mestskej časti Košice – Nad jazerom. Poži

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na kúpa Košice-Nad jazerom

Info v RK

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30419)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie