3 izbový byt | Nezadaná | 70 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Dolnom Kubíne, v lokalite Veľký Bysterec. Byt
140,000 € 2000 €/m²
1 izbový byt | Dolný Kubín | 45 m²
Hľadám 1-izbový byt v meste Dolný Kubín, najlepšie v lokalite Brezovec, Bysterec. Byt môže byť
95,000 € 2111 €/m²
2 izbový byt | Poprad | 0 m²
AstonReal - Súrne hľadám pre konkrétneho klienta, 2-izbový byt. Neprerobený, alebo čiastočne pr
Cena dohodou
2 izbový byt | Letná | 50 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Poprade na Novom juhu - ulica nerozhoduje. Sta
150,000 € 3000 €/m²
1 izbový byt | Moravská | 40 m²
AstonReal súrne hľadá pre klientku 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s balkónom/loggiou
100,000 € 2500 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v lokalite SKALICA. Celková rozloha cca 62 m2.
87,000 €
2 izbový byt | Sásová | 57 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt s lodžiou, na ul. TATRANSKÁ v Banskej Bystrici - časť
140,000 € 2456 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom v blízkosti Banskej Bystrici. Celková rozlo
190,000 €
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt v PÚCHOVE, ulica Mládežnícka, Okru
145,000 €
2 izbový byt | Nezadaná | 56 m²
AstonReal hľadá súrne pre klienta 2-izb.byt v meste Skalica. Lokalita Clementisova, prípadne Ko
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 160 m²
AstonReal súrne hľadá pre nášho klienta rodinný dom vhodný na rekonštrukciu v Považskej Bystric
150,000 € 938 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 80 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta RODINNÝ DOM v pôvodnom stave. LOKALITA:
150,000 € 1875 €/m²
1 izbový byt | Lánska | 40 m²
AstonReal veľmi súrne hľadá pre našu klientku 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Balkón podmien
93,000 € 2325 €/m²
Apartmán | Nezadaná | 30 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta Apartmán na Donovaloch. Platba v hotovosti. Za ponuky vopred
92,000 € 3067 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Cena
120,000 €
Rodinný dom | Sliač | 0 m²
AsonReal hľadá pre klienta rodinný dom v kúpeľnom meste Sliač. Cena podľa stavu domu. Ďakujem z
185,000 €
2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
AstonReal hľadá pre klienta 2-izbový byt v Liptovskom Mikuláši. Celková rozloha bytu 50 m2 - 6
145,000 € 2231 €/m²
1 izbový byt | Trstená | 39 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt v Trstenej. Balkón výhodou. Byt môže byť aj v pô
70,000 € 1795 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²
RK AstonReal hľadá pre klienta RODINNÝ DOM, lokalita Trenčín - celé mesto. Dom môže byť aj v p
330,000 €
1 izbový byt | Nezadaná | 39 m²
AstonReal hľadá pre nášho klienta 1-izbový byt s balkónom v Tvrdošíne, Medvedzie. Platba v hoto
70,000 € 1795 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²
Súrne kúpim 2 izbový, prípadne menší 3 izbový byt v Dolnom Kubíne. Byt hľadám pre staršiu pani,
110,000 € 1833 €/m²
Rodinný dom | 140 m²
AstonReal hľadá pre klienta Rodinný dom v okrese Tvrdošín. Dom v okolí Tvrdošína do 5 km. Rodi
180,000 € 1286 €/m²
3 izbový byt | Solinky | 0 m²
DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v ŽILINE - Solinky. Cena neh
180,000 €
1 izbový byt | Fončorda | 30 m²
AstonReal hľadá pre klienta 1izbový byt, typ bauring, v Banskej Bystrici, mestská časť Fončorda
95,000 € 3167 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.