Hľadám pre klienta 1-izbový byt novostavbu POPRAD -Pallace Hill

Reality Poprad

1 izbový byt | Námestie Sv.Egídia | 40 m²

AstonReal hľadá pre konkrétného klienta v Poprade pekný 1-izbový byt, ale môže byť aj väčší. M

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Poprad

185,000 € 4625 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: RODINNÝ DOM V MESTE, pozemok od 450m2, Ružomberok, 220.000 €

Reality Ružomberok

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

AstonReal HĽADÁ pre klienta RODINNÝ DOM v MESTE. Lokalita RUŽOMBEROK. Pozemok od 450 m2. CENA

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na kúpa Ružomberok

220,000 €

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! Hľadáme pre klienta 3i byt do 190.000€, B. Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Cena ne

Publikované: 11.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

190,000 €

člen NARKS

Hľadám súrne byt VYSOKÉ TATRY - SIBÍR -

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nový Smokovec - Sibír | 70 m²

AstonReal hľadá pre svojho klienta byt vo Vysokých Tatrách - len na Sibíri. Môže to byť 2, aleb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Vysoké Tatry

250,000 € 3571 €/m²

člen NARKS

HĽADÁM: 3i byt s balkónom, čiastočná rekonštrukcia, Spišská Nová Ves

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 3-izbový byt s balkónom v Spišskej Novej Vsi. Celková rozloha bytu

Publikované: 23.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Spišská Nová Ves

120,000 €

člen NARKS

DOSTALI SME DOPYT! hľadáme 2i byt do 110.000,- €, MARTIN

Reality Martin

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. Cena nehnuteľnos

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Martin

110,000 €

člen NARKS

dostali sme DOPYT! hľadáme pre klienta 1i bytd o 85.000€, P. Bystrica

Reality Považská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

DOSTALI SME DOPYT! AstonReal hľadá pre klienta 1-izbový byt v Považskej Bystrici. Cena nehnut

Publikované: 14.07.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Považská Bystrica

85,000 €

člen NARKS

Hľadáme pre klienta 4 izb. byt v časti Podlavice - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

AstonReal hľadá pre klienta 4-izbový byt v časti Podlavice v Banskej Bystrici. Cena závisí od s

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

185,000 €

člen NARKS

1 izbový byt, po rekonštrucii za hotovosť

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpim 1izbový byt s balkónom v Banskej Bystrici, blízko centra mesta - ideálne po rekonštrukcii

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Hľadáme 3i byt do 160 000 € v BB - platba v hotovosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre hotovostných klientov jedná sa o mladý manželský pár 3-izbový byt v lokal

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 27.11.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 3i byt do 180 000 € v BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JMB Reality hľadá pre konkrétnych klientov 3-izbový byt v Banskej Bystrici (ktorákoľvek časť).

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.10.2025
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

KÚPIME 3-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

3 izbový byt | 62 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

KÚPIME 1-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

KÚPA – stavebný pozemok v obci Jablonica

Reality Jablonica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho klienta hľadáme stavebný pozemok v obci Jablonica, vhodný na výstavbu rodinného

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na kúpa Jablonica

Cena dohodou

KÚPIME 2-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality okres Senica

2 izbový byt | Štefánikova | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. Preferované ulice: Štefánikov

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 14.04.2025
Byty na kúpa

Cena dohodou

Kúpime pozemok na výstavbu v okolí Popradu

Reality Poprad

Komerčná zóna | Nezadaná | 0 m²

Kúpime pozemok vhodný na výstavbu o výmere 6000 m2 - 10000 m2 v Poprade a okolí do 20 km od Pop

Publikované: 11.02.2014 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime rodinný dom v Poprade a okolí

Reality Poprad

Rodinný dom | 0 m²

Pre klienta hľadáme rodinný dom v Poprade a okolí. Ponúknite. 0918 606 438 Žiadne skryté popla

Publikované: 28.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Domy na kúpa Poprad

10,000,000 €

Odkúpime lacný rodinný dom v okrese Kežmarok a okolí, príp. výmena za 3i byt

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 0 m²

Odkúpime lacný rodinný dom v okrese Kežmarok a okolí, príp. výmena za 3i byt + doplatok Pre náš

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Domy na kúpa Kežmarok

1,000,000 €

Hľadáme garáž / pozemok na garáž v Poprade

Reality Poprad

Komerčná zóna | 30 m²

Pre klienta hľadáme garáž alebo pozemok na výstavbu garáže v Poprade. Prosím kontaktujte realit

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

10,000 € 333 €/m²

Hľadáme pozemky

Reality Poprad

Orná pôda | 100,000 m²

Pre našich klientov hľadáme pozemky ( orná pôda, trvalé trávnaté porasty a lesné pozemky) v oko

Publikované: 11.02.2010 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime 3i byt v KK a okolí, možnosť zámeny

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Kúpime 3i byt v KK a okolí - ponúknite na 0918 606 438, recomp@recomp.sk Žiadne skryté poplatk

Publikované: 08.12.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Kežmarok

100,000 €

PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA HĽADÁME 4-IZBOVÝ BYT V POPRADE

Reality Poprad

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre seriózneho a finančne pripraveného klienta hľadáme na kúpu 4-izbový byt v meste Poprad, na

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na kúpa Poprad

Cena dohodou

Kúpime stavebný pozemok prípadne budovu na podnikanie v Poprade

Reality Poprad

Komerčná zóna | 1 m²

Hľadáme pozemok na výstavbu komerčných nehnuteľností, prípadne budovu v Poprade a okolí. Ponúkn

Publikované: 13.11.2013 Aktualizované: 29.01.2021
Pozemky na kúpa Poprad

Cena dohodou

Hľadáme byty v Poprade

Reality Poprad

1 izbový byt | 10 m²

Pre našich klientov hľadáme 1, 2, 3 izbové byty v meste Poprad a jeho okolí. Prosim kontaktova

Publikované: 08.02.2012 Aktualizované: 29.01.2021
Byty na kúpa Poprad

100,000 € 10000 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)