pre konkrétneho klienta súrne 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | - | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v Ružinove. Byt by nemal byť na prvom ani

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

250,000 € 4167 €/m²

pre konkrétneho klienta 3-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

3 izbový byt | - | 50 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3-izbový byt v Piešťanoch. Byt by nemal byť na prvom an

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

190,000 € 3800 €/m²

Hľadáme malometrážne byty v Prešove a okolí

Reality Prešov

1 izbový byt | 0 m²

PREDÁVATE BYT V OKRESE PREŠOV? MÁME PRE VÁS KONKRÉTNEHO KUPUJÚCEHO! Pre nášho seriózneho klient

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Martine na investičné účely. Garsónku do ceny 90

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Žiline na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 1

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v ŽILINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Žilina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Žiline na investičné účely. Garsónku do ceny 115

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

SÚRNE HĽADÁM PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA 3 IZBOVÝ BYT - Solinky, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 3 izb. byt v pôvodnom stave, v Žiline na sídlisku Solinky. -

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na kúpa Žilina

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. 2 izbový

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v KYSUCKOM NOVOM MESTE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Kysucké Nové Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Kysuckom Novom Meste na investičné účely. Garsón

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Kysucké Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v MARTINE | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Martin

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Martine na investičné účely. 2 izbový byt do ceny

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Martin

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru 2i, 3i alebo 4i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď 2i, 3i alebo 4i byt v Bytči na investičné účely. 2 izbový byt do ceny 14

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpime rýchlo a bez úveru garsónku alebo 1i byt v BYTČI | METER ŠTVORCOVÝ

Reality Bytča

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme na kúpu ihneď garsónku alebo 1i byt v Bytči na investičné účely. Garsónku do ceny 100.

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na kúpa Bytča

Cena na vyžiadanie

člen NARKS

Kúpa 1-izbového bytu v Trnave, pôvodný stav alebo prerobený

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Zháňam pre moju klientku 1-izbový byt v Trnave , lokalita nie je presne určená, balkón nie je

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa Trnava

130,000 € 4333 €/m²

Kúpa GARSÓNKY alebo 1-izbový byt v Trnave, pôvodný stav alebo prerobená

Reality okres Trnava

Garsónka | Nezadaná | 20 m²

Zháňam pre moju klientku garsónku alebo 1-izbový byt v Trnave , lokalita nie je presne určená,

Publikované: 15.09.2015 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na kúpa

110,000 € 5500 €/m²

Kúpa 1-izb.bytu v Trnave - Hospodárska, A.Kubinu, Prednádražie

Reality Trnava

1 izbový byt | Nezadaná | 30 m²

Zháňam pre mojich klientov 1-izb. byt v Trnave , najlepšie Poštová, Olympijská, Okružná, Vetern

Publikované: 15.09.2015 Aktualizované: 12.06.2025
Byty na kúpa Trnava

125,000 € 4167 €/m²

Kúpime stavebný pozemok na rodinný dom, Trenčín

Reality Trenčín

Pozemok pre bytovú výstavbu | 350 m²

Pre nášho klienta hľadáme pozemok - pre rodinný dom. Lokalita : Trenčín a v blízkom okolí mesta

Publikované: 09.02.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Trenčín

60,000 € 171 €/m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Petržalke

Reality okres Bratislava V

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Petržalke. Primárne klienta zaujíma prerobený byt na začiatku Pe

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na kúpa

200,000 € 200000 €/m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku.

Reality Pezinok

2 izbový byt | Nezadaná | 1 m²

Súrne hľadám dvojizbový byt v Pezinku. Primárne klienta zaujíma prerobený byt, resp. nonostavb

Publikované: 11.02.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na kúpa Pezinok

180,000 € 180000 €/m²

Ponúknite na predaj garáž Fončorda-Šalgotarjánska ul. a okolie

Reality okres Banská Bystrica

Garáž | šalgotarjánska | 15 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám garáž v lokalite Fončorda, ulica Šalgotarjánska. Prípadne aj iné

Publikované: 13.03.2023 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na kúpa

Cena dohodou

Hľadáme 2 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

2 izbový byt | 0 m²

JK043D Ponúknite pre konkrétneho klienta 2 izbový byt v Prešove. Za ponuky vopred ďakujem. Ak

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.03.2024
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Hľadáme 3 izbový byt v Prešove.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

JK046DOP Dobrý deň, pre klientov hľadám 3-izbový byt v Prešove. ďakujem za ponuky. Ak Vás moja

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 22.03.2024
Byty na kúpa Prešov

Cena dohodou

Kúpa pozemku - Ľutina, Olejníkov, Majdan, Ambrušovce, Baranie.

Reality Ľutina

Orná pôda | 1 m²

JK011PD DJS Reality, hľadá pre klienta pozemok v týchto lokalitách Ľutina, Olejníkov, Majdan, A