Predaj 2-izbového apartmánu Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 56 m²

Predstavte si bývanie, kde máte mesto ako na dlani a zároveň si užívate pokoj vysoko nad jeho r

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,900 € 5766 €/m²

Predaj 2-izbového bytu pri vlakovej stanici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44.5 m²

Predám elegantný 2-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite na Šancovej ulici. Byt sa

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

245,400 € 5515 €/m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SVOBODA & WILLIAMS | 112467 | Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 112 m²

Veľkometrážny podkrovný byt s vysokými stropmi a jedinečnou atmosférou staromestskej vily v jed

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3929 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 112375 | Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Dizajnový 2-izbový byt situovaný na 26. poschodí ikonického projektu SKY PARK v centre bratisla

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 7580 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 109903 | Štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výnimočným výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 91.5 m²

Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový mezonet s krbom, dvoma terasami a výni

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 07.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

465,000 € 5082 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | REZERVOVANÉ | 112472 | Dvojizbový byt na 1. poschodí v mimoriadne obľúbenej rezidenčnej časti Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 60 m²

Dvojizbový byt na 1. poschodí (2. NP) bytového domu disponuje pivnicou a podlahovou plochou 59,

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

360,000 € 6000 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 2 IZB. BYT (nebytový priestor) PRIAMO POD BRATISLAVSKÝM HRADOM - MIKULÁŠSKA ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2 izbový byt v historickom centre Bratislavy, priamo pod Bratislav

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4700 €/m²

2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Svetlá | 55.94 m²

Ponúkame na predaj moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,900 € 4289 €/m²

PREDANÝ- BLUMENTÁLSKA: Na predaj 2 izbový byt v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Blumentálska 4 | 46 m²

Nachádzame sa v tehlovom bytovom dome na 2. poschodí z 5. Do bytu sa dostávame širokým schodisk

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 5413 €/m²

Dizajnový mestský byt v centre s výhľadom do dovra, tichý, komorný, GARÁŽ, TEHLA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 68 m²

Nádherný MESTSKÝ TEHLOVÝ BYT v Ikonickej budove, brutalizmus 90' rokov 2-izbový byt po kompl

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,999 € 5147 €/m²

Veľkometrážny 2-izbový byt v ikonickej budove City Gate

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gorkého | 97 m²

V samotnom srdci Starého Mesta, tam, kde história dýcha na každom kroku a mestský život pulzuje

Publikované: 15.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

Na predaj 2 izb. byt, prízemie 51,7m2, vila Martha, Novosvetská ul., podiel na krásnej záhrade, 2 x pivnica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Novosvetská | 51.7 m²

Na predaj 2 izb. byt, 51.7m2, na prízemí v prekrásnej vile s romantickou históriou...viac o poe

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5010 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ŠTÝLOVÝ 2 IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA - ZÁHREBSKÁ ULICA, IHNEĎ K NASŤAHOVANIU.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Záhrebská | 60 m²

Exluzívne ponúkame na predaj 2 izbový byt v Starom meste na tichej ulici Záhrebská. Tento zrek

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,000 € 4667 €/m²

REI PREMIUM - NOVÁ CENA - Priestranný 2i byt v Starom Meste s tichým vnútroblokom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mariánska | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 2-izbový byt situovaný v jednej z najžiadanejších lokalít Starého

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 3713 €/m²

Predaj 2-izbového zrekonštruovaného bytu s loggiou s výhľadom na Dunaj v Starom meste v Bratislave oproti Riverparku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 52 m²

Predáme 2-izbový zrekonštruovaný byt s loggiou (59m2) v bytovom dome na 4/13. Bytový dom bol p

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5750 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 50 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

RENATAS - Luxusný 2 izbový byt v srdci Bratislavy - NEVEREJNÁ PONUKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Riečna | 44.25 m²

Renatas ponúka exkluzívny byt na prestížnej Riečnej ulici, ktorý splní očakávania aj tých najná

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

398,250 € 9000 €/m²

R E N A T A S - Investičná príležitosť v Dominikánskej republike

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 63.55 m²

R E N A T A S - exkluzívne predaj lukratívnych apartmánov v Dominikánskej republike obklopené t

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 2659 €/m²

2-izbový podkrovný byt na 2.posch., Ferienčíkova ulica, Staré Mesto.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56.1 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt v absolútnom centre - v nadstavbe historického domu. Byt

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4617 €/m²

člen NARKS

2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Búdkova s možnosťou garáže

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 53.72 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte Rezidencia Búdková skolaudovanom v rok

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 6497 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

2,5 izbový byt (62,10 m²), kompl. rekonštrukcia, balkón, možnosť garáže, Jaseňová ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jaseňová | 62.1 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2,5 izbový byt v obľúbenej lokalite pod Horským parkom, v ko

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

270,000 € 4348 €/m²

člen NARKS

2 - IZBOVÝ BYT SO SAMOSTATNOU KUCHYŇOU....ŽABOTOVÁ.... POZIČNE VEĽMI ZAUJÍMAVÝ .....

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žabotova | 59 m²

. Z poverenia majiteľa bytu ponúkame na predaj : Byt Pôvabné mestské bývanie v historickej bud

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

288,000 € 4881 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ!!! Predaj- zariadený a exkluzívny 2- izb. byt (54,15 m2) s parkovaním v jedinečnom projekte SKY PARK, ul. Továrenská, BA I- Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54.15 m²

REZERVOVANÉ!!! Ponúkame na predaj exkluzívny a kompletne zariadený 2- izb. byt v jedinečnom

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,200 € 6449 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie