Exkluzívny 2- izb. byt s výhľadom na hrad- Funkcionalistická architektúra, Gunduličova ulica Ba, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 43 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 43 m², situovaný na 3. poschodí kompletne zrekonštruov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6667 €/m²

člen NARKS

Bývanie v srdci mesta s ikonickým výhľadom na hrad - 2 izb byt na Gunduličovej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 47.6 m²

Predstavte si ráno v centre mesta, kde si vychutnáte kávu s výhľadom na Bratislavský hrad. Ten

Publikované: 19.09.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

295,000 € 6197 €/m²

člen NARKS

VEĽKÝ 1 IZB. BYT (MOŽNOSŤ PREROBENIA NA 2 IZB) S VNÚTROBLOKOM NA RAČIANSKOM MÝTE, ŠANCOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šancová | 50.53 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 1 izbový byt (možnosť prerobenia na 2 izbový byt) s vnútroblokom a

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

219,900 € 4352 €/m²

AVENUE | 2i byt s výhľadom na hrad v unikátnom projekte Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59.21 m²

Na predaj, pohodlný 2i apartmán s výhľadom na Bratislavsky hrad a rieku Dunaj, v ikonickej stav

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

AVENUE Predaj 2i bytu, ul. Bukureštská

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 48.87 m²

Na predaj krásny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blízko vlakovej s

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5218 €/m²

Egypt, Hurgáda, aparmány

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Hurgáda, Egypt | 67 m²

Predáme partmány v Hurgáde v Egypte: Projekt - AQUA INFINITY - Dokončenie: December 2024 (aktuá

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

34,650 € 517 €/m²

Proxenta - apartmán na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 52 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový apartmán Bratislava-Staré Mesto, Mýtna ul. - novostavba PROXE

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

305,000 € 5865 €/m²

2-izb. byt v absolútnom centre Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Konventná | 58 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt na ul. Konventná v absolútnom centre Starého Mest

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,000 € 5828 €/m²

COMODINO ponúka na predaj exkluzívny 2i byt v novostavbe na Jozefskej ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jozefská | 75.43 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj luxusný 2 - izbový byt v novostavbe WEINHAUER na Jozefskej

Publikované: 25.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 5131 €/m²

RIVERS | Butikovo zariadený ateliér na 32. poschodí Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 56.33 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný a komfortný butikový ateliér na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7083 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS l Praktický 2-izbový byt na predaj l PANORAMA CITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Landererova | 53 m²

RIVERS REAL ESTATE ponúka exkluzívne na predaj praktický 2-izbový byt v PANORAMA CITY. O byte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 6396 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt C14 – 2 izbový byt so súkromnou terasou a dokonalými výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 65.73 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

422,500 € 6428 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prémiový 2i byt v exkluzívnej Rezidencii Bôrik

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jančova | 51.9 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje absolútne dokonalý 2-izbový byt s množstvom úložného prie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,000 € 6724 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EUROVEA TOWER 2i BYT 61,5 M² S TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 62 m²

Exkluzívny, slnečný byt 2+kk s terasou na unikátnom 28. poschodí v luxusnom projekte EUROVEA, k

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 2 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Okánikova | 52.1 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

266,700 € 5119 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 147.38 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

646,840 € 4389 €/m²

HAUSBERG 2 izbový byt s terasou a záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Partizánska | 91.66 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

584,010 € 6371 €/m²

Luxusný 2 izbový byt s veľkou záhradou v Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Búdková | 62.3 m²

ZENITH LUXURY Real Estate predáva luxusný skolaudovaný 2 izbový byt 62,30m2 s veľkou záhradou 8

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

530,660 € 8518 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj: Reprezentatívne nebytové priestory v lukratívnej lokalite priamo pod Bratislavským hradom

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 51 m²

Ponúkame na predaj exkluzívne nebytové priestory s výmerou 50,6 m², situované v prestížnej čast

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4608 €/m²

Predávame 2-izbový byt s potenciálom prerobenia na 3-izbový na Špitálskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Špitálska | 71.83 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 2-izbový byt na Špitálskej ulici v Starom Mes

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4302 €/m²

Na predaj 2 izbový byt Bratislava - Staré Mesto, čiastočná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 55.87 m²

F002-112-TIEGa Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Staré Mesto. Novozrekonštruovaný

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

301,800 € 5402 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Obchodná, s terasou a parkovacim státim - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 90 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Katarína Paršová, kontakt: 0905 784 757, nehnuteľnosť s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

355,000 € 3944 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičný apartmán 40 m² v centre Bratislavy – Obchodná ulica, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 40 m²

Ponúkame na predaj výnimočný investičný apartmán o výmere 40 m² situovaný v samotnom srdci Brat

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

169,000 € 4225 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie