Exkluzívny 2-izbový byt v rezidencií Gledíčia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte nekompromisné bývanie v jednej z najžiadanejších štvrtí Bratislavy? Tento veľkorysý 2-

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

EXKLUZÍVNY ZARIADENÝ 2 izbový BYT S VEĽKOU LODŽIOU, KRÁSNE VÝHĽADY NA DUNAJ, ZUCKERMANDEL

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Žižkova | 65.34 m²

3D PREHLIADKA: https://app.cloudpano.com/tours/5mEYBdKrV Ponuka na predaj dizajnového 2 izbov

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 6504 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Palisády | 112.5 m²

BabonyTRE I Na predaj 2-i byt s terasou pri Bratislavskom hrade Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 3733 €/m²

Babony TRE - Na predaj 2 izbový byt v Starom Meste, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.3 m²

Babony TRE Vám ponúka na predaj 2-izbový byt s veľkou pivnicou a možnosťou prerobenia na 3-izbo

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

353,000 € 5406 €/m²

Luxusný 2 izbový byt na predaj River Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 82 m²

Niektoré miesta sa nedajú opísať — treba ich zažiť. Toto je jedno z nich. Luxusný byt na 11. p

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Apollo Residence - SKOLAUDOVANÉ byty v lukratívnej časti Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Chalupkova | 111 m²

Fidem Reality ponúka na predaj posledné SKOLAUDOVANÉ byty takmer vypredaného projektu v reziden

Publikované: 08.03.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Prémiový 2-izbový byt na 3. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

F-ONE Reality exkluzívne ponúka na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s b

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5504 €/m²

Exkluzívny penthouse 75 m² s terasou a panorámou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75 m²

F-ONE Reality ponúka na predaj jedinečný strešný penthouse s výmerou 75 m² umiestnený v podkrov

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Predaj | Exkluzívne - mezonet s parkovacím miestom v rezidencii EUROVEA, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 61.5 m²

F-one reality Vám ponúka na predaj jedinečnú príležitosť vlastniť 2-izbový mezonet s výnimočnou

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

619,900 € 10080 €/m²

Klimatizovaný 2 izbový byt s terasou v Eurovea Tower, 1x parkovanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova 38 | 50.12 m²

Klimatizovaný 2-izbový byt v mrakodrape Eurovea Tower s nádherným výhľadom na Dunaj a most Apol

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

480,000 € 9577 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj exkluzívneho 2 izb bytu v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bukurešťská | 49 m²

Ponúkame na predaj exkluzívny dvojizbový byt Bratislava - Staré mesto – Bukureštská ulica (blíz

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

255,000 € 5204 €/m²

Prémiový 2-izbový byt na 2. poschodí s balkónom v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Námestie 1. mája | 75.22 m²

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Luxusný 2izb. byt, 82 m2 + terasa 7,5 m2 s parkovacím miestom, River Park - Bratislava I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dvořakovo nábrežie | 81.55 m²

Ponúkame na predaj so súhlasom majiteľa priestranný a luxusný 2izb. byt v bytovom komplexe Rive

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

2-izbový byt 61,97 m², SKY PARK | garáž, výhľad, dizajn, top lokalita

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 61.97 m²

Realitná kancelária Maxim Real ponúka exkluzívne na predaj nadštandardný 2-izbový byt v ikonick

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,000 € 6923 €/m²

NUERA︱SKY PARK nadštandardný zariadený 2-izbový byt na 15. poschodí

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49.26 m²

Realitná kancelária Nuera Vám ponúka na predaj nadštandardný 2-izbový byt v projekte SKY PARK b

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

375,000 € 7613 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ- Priestranný 2 izbový byt s balkónom v srdci Starého Mesta- Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 48.82 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj atraktívny 2 izbový byt priamo na Obchodnej ulici, v historickom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 5305 €/m²

Na predaj moderný 2‑izbový byt v Metropolise TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 54 m²

Ponúkame na predaj moderný 2‑izbový apartmán v BLOKU Ana 6. podlaží novostavby Metropolis, situ

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

Strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 40 m²

ProHome Real Estate ponúka na predaj strešný staromestský byt s terasou, na Panenskej ulici.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

311,000 € 7775 €/m²

Zariadený 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste - Jelenia

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Jelenia | 35 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt po kompletnej rekonštrukcii na Jelenej ulici v Bratis

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

214,900 € 6140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 4811 €/m²

RADO | 2-izbový byt 66m2 | Legionárska - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Legionárska | 57 m²

RadoReality Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 66,60 m² (interiér 57,55 m² + pivnica 9,

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

285,950 € 5017 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | Sky Park – 26. poschodie s výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 49 m²

Bývanie nad mestom s výhľadom, ktorý sa neopozerá. Tento 2-izbový byt na 26. poschodí Sky Park

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

387,000 € 7898 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytov, apartmánov a priestorov v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 70 m²

PREDAJ bytov, apartmánov a obchodných priestorov v kompletne zrekonštruovanej historickej budov

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

2-i byt na Dunajskej ulici s parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dunajská | 33 m²

BOND reality ponúka ne predaj jeden a pol izbový obojstranný byt o výmere 33 m2 sa nachádza v t

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,990 € 7878 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23058)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie