TICHÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA PODHRADIE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 60 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj svetlý 2-izbový byt s balkónom na Zámockej ulici,

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 4983 €/m²

ŠTÝLOVÉ 2-IZBOVÉ APARTMÁNY VO VÝNIMOČNOM PROJEKTE STAR6 RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Staromestská | 52.43 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka štýlový 2-izbový apartmán vo výnimočnom projekte STAR6 RESIDENCE na Sta

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 7610 €/m²

VÝNIMOČNÝ 2-IZBOVÝ MEZONET NA NÁBREŽÍ DUNAJA V EUROVEA

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 50.27 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 28.06.2023 Aktualizované: 30.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

439,900 € 8751 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » 2(3) izbový byt v menšej rezidencii/vile (len 4 byty) 3min peši od hradu (English text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Koreničova | 111.47 m²

Na predaj ponúkame veľký, aktuálne 2-izbový byt na druhom, teda vrchom podlaží menšej rezidenci

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

440,000 € 3947 €/m²

IMPREAL »» Staré Mesto » Zrekonštruovaný veľký 2 izbový byt s balkónom na Panenskej ul. » 390.000,- EUR.(ENG/DE text inside)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Panenská | 75.8 m²

Na predaj Vám ponúkame dobre dispozične riešený 2-izbový byt na treťom poschodí bytového domu n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 5145 €/m²

VEĽKOMETRÁŽNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN POD HRADOM S VÝHľADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 91 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt na Zámockej ulici, pria

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

389,000 € 4275 €/m²

2-IZBOVÝ ATELIÉR V CENTRE MESTA PRIAMO POD HRADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Zámocká | 96 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 2-izbový ateliér na Zámockej ulici, pr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 3333 €/m²

Atraktívny podkrovný 2-izbový byt v srdci Starého Mesta – tichá lokalita, svetlosť a jedinečná atmosféra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Ferienčíkova | 56 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový podkrovný byt s modernou otvorenou dispozíciou o výmere

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4625 €/m²

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Grösslingova ulica | 162 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zariadený, dizajnový byt na prestížnej adrese v Staro

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

550,000 € 3395 €/m²

Na predaj 1-izbový byt s možnosťou prerobenia na 2-izbový v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bazová | 43.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 1-izbový byt s potenciálom prestavby na moderný 2-izbový byt v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

187,000 € 4275 €/m²

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 2 izbový byt, Židovská ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Židovská | 96.83 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v absolútnom centre Starého Mesta, ŽIDOVSKÁ ul. HL

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

284,900 € 2942 €/m²

Predaj moderného 2-izbového bytu v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt v štýlovom rezidenčnom projekte v centre me

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

385,000 € 7130 €/m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Silná investícia – 2 izbový byt v srdci Bratislavy Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera: 7

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

414,000 € 5520 €/m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75.22 m²

Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5437 €/m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Nebytové priestory pod Hradom, ulica Mikulášska

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mikulášska | 50.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový nebytový priestor v lukratívnej lokalite priameho centr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

235,000 € 4644 €/m²

Novinka
Novinka

M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Novinka
Novinka

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný......................................................................................................

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Cintorínska | 65.2 m²

2 izbový CINTORÍNSKA - STARÉ MESTO - priestranný...............................................

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

340,000 € 5215 €/m²

Eurovea Riverside - Výhľad na Dunaj, komfort, všetko poruke

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Pribinova | 53.72 m²

Predáme jedinečný byt na nábreží Dunaja v Eurovea Riverside, ktorý spĺňa požiadavky aj toho naj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

500,000 € 9308 €/m²

Moderný 2-izbový mestský byt s priestrannou terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Vlčkova | 60.2 m²

Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje nadčasovú architektúru s absolútnym pokojom jednej z najlepšíc

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23058)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie