Priestranný klimatizovaný 2i byt s dvoma lodžiami a TOP výhľadom na Kamzík

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nová Rožňavská 3 | 65.32 m²

Realitná kancelária PEGAS REAL Vám ponúka na predaj vo výhradnom zastúpení priestranný kompletn

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

227,500 € 3483 €/m²

Rekonštruovaný 2 izbový byt so samostatnou kuchyňou a balkónom v tesnej blízkosti Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 11 | 59 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2 izbový byt s balkón

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

268,900 € 4558 €/m²

Prenájom: 2ibyt s lodžiou s krásnym výhľadom vo vyhľadávanej lokalite - Račianska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Prenájom : Ponúkame na prenájom priestranný, svetlý dvojizbový byt s lodžiou a krásnym výhľadom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

596 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt s parkovaním – Račianska ulica, Nové Mesto 54m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt v novšej stavbe v mestskej

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

246,999 € 4574 €/m²

PRENÁJOM - 2 izb. byt, 95 m2, pri Trnavskom Mýte, zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 95 m²

Ponúkame na prenájom veľký 2,5 izbový byt pri Trnavskom Mýte, 95 m2, v bezprostrednej blízkosti

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt na prenájom pod Kolibou, mesto aj kľud na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt na Pionierskej ulici, v o

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | 2i byt pod Kolibou na prenájom, mesto na dosah

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 45.06 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Pionierskej ulici, v obľúbenej l

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

OCCAM | moderný 2i byt na prenájom pod Kolibou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 44.98 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný a moderne zariadený 2-izbový byt na Pionierskej

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom vybavený 2i byt, ul. Moravská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Moravská | 44 m²

Na prenájom príjemný, priestranný a kompletne zariadený 2-izbový byt o výmere 44 m², nachádzajú

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

IMPEREAL - NA PREDAJ 2-izbový tehlový byt - m.č. Nové Mesto - KOMPLETNÁ NOVÁ REKONŠTRUKCIA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 63.83 m²

IMPEREAL Vám ponúka na predaj 2-izbový byt o rozlohe 63,83 m2 (vrátane zaskleneného balkóna o v

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4214 €/m²

OCCAM | Štýlový 2-izbový byt na prenájom pod Kolibou, doposiaľ neobývaný

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na prenájom štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii,

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom : 2i-byt s lodžiou a garážovým miestom v projekte TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

Ponúkame na prenájom štýlový 2-izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Tehelné pole na Baj

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

912 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ: veľkorysý 2-izbový byt | parkovanie | pri Ľudovom námestí - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hálkova | 78 m²

REZERVOVANÉ Na prenájom veľkorysý 2-izbový byt s balkónom, klimatizáciou a parkovaním – Hálkov

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

2-izbový byt v Rezidencii Pri Mýte na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 45 m²

Dizajnovo zariadený 2-izbový byt sa nachádza na 5. poschodí obytného domu s výťahom v projekte

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

980 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

TOP INVESTIČNÝ BYT V III VEŽIACH

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 66.6 m²

Štýlový 2-izbový byt na žiadanej rezidenčnej adrese v Bratislave – III Veže. Ak hľadáte modern

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,800 € 4502 €/m²

Predaj 2i byte s balkónom pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54.69 m²

Ponúkam na predaj čiastočne prerobený, priestranný 2-izbový byt vhodný na dotvorenie podľa vl

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4334 €/m²

Obrovský potenciál! Veľkorysý 2-izbový tehlový BYT s možnosťou prerábky na 3-izbový, BA Mierová kolónia, 79,25 m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

TUreality ponúka na predaj nadštandardne priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave, situovaný n

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

Rezervované: Prenájom: Petfriendly 2-izbový byt v novostavbe Rezidencia Pri mýte, Račianska

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Hľadáte pohodlné a moderné mestské bývanie v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Bratislavy? R

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Predaj 2.izbového bytu v blízkosti Tehelného pola.55m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii Nové Mesto –

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

218,000 € 3964 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 55 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

200,000 € 3636 €/m²

Pripravujeme.Predaj novostavby v Bratislave III.Nové Mesto TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 60 m²

Ponúkame na predaj moderný a svetlý 2-izbový byt s loggiou, nachádzajúci sa na 10. poschodí obľ

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

296,990 € 4950 €/m²

PARQ Zátišie - slnečný 2i byt v novostavbe s výhľadom na jazero, 54 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Zátišie | 54.09 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

342,800 € 6338 €/m²

PREDANÝ PARQ Zátišie – slnečný 2i byt v novostavbe s výhľadom na mesto a Karpaty, 57 m2 + 4 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Zátišie | 56.6 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

342,900 € 6058 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1419)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Upresniť hľadanie