Moderný 2-izb. byt s terasou 36 m², BA - Koliba, parkovanie, pivnica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Drotárska cesta | 62 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája eleganciu, priestor a pokoj prírody len pár minút od centra mesta?

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

405,000 € 6532 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Klenová | 43 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 1,5-izbový byt v obľúbenej a pokojnej lokalite Kramáre, v blízk

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Riazanská | 58 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt na Riazanskej ulici

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2 - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 58 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1,5-izbový byt o celkovej výmere 58 m2, situovaný na prízemí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

216,000 € 3724 €/m²

Byt na prenájom - ul. Jelšová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jelšová | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom príjemný 2-izbový byt s výmerou 54 m2, nachádzajúci sa v tichej časti

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

820 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 2-izbový byt - ul. Olbrachtova, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 2-izbový byt v Bratislave, Nové Mesto, na Olbrachtovej ulici. Veľ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Pekný dvojizbový byt na prenájom, nachádza sa na ulici Odbojárov v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Ponúkame Vám na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Bratislava – N

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Budyšínska, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Budyšínska | 33 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zrekonštruovaný 1,5 izbový byt na Budyšínskej ulici v Novom

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

770 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Veľký luxusný byt na predaj, nachádza sa na ulici Bajkalská 9A v Bratislave III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, veľký 2 izbový byt s nádherným výhľadom v lukratívnej časti Bra

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Byt na prenájom - ul. Skalická cesta, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 66 m²

Ponúkame Vám na prenájom úplne nový, ešte neobývaný 2-izbový byt v modernom projekte Pod Vinico

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom priestranný 2-izbový byt, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kalinčiakova | 59 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave – Nové Me

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 57 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný 2-izbový byt s rozlohou 57 m2 nachádzajúci sa v úplnej blízkos

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

725 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 63 m²

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom veľký a slnečný 2-izbový byt s balkónom a klimatizáciou v nov

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Kompletne zariadený 2-izbový byt na prenájom - ul. Bajkalská, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný, svetlý a kompletne zariadený 2-izbový byt s výmerou 62 m2

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tupého ulici, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 68 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2 izbový byt v modernej novostavbe na vyhľadávanej Tupého ulici

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 5426 €/m²

Na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici - Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový a priestranný 2-izbový byt na Mestskej ulici, len pár krokov o

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REB.SK Prenájom 2-izb bytu s parkovaním v oblúbenom projekte Koloseo

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

REB.SK Ponúka na prenájom štýlový a kompletne zariadený klimatizovaný 2-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový 78 m2 + 30 m2 terasa,novostavba Koliba,zariadený

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na Zlatej nohe | 78 m²

b]KLIENT NEPLATÍ PROVÍZIU RK. Ponúkame na prenájom nadštandardný veľký 2 izbový byt s veľkou

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izb. bytu v Guthause na Račianskej ul. Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Prenájom 2-izbového bytu v projekte Guthaus s lodžiou a garážovým státím. REB.sk ponúka na pre

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ│Tri Veže, 2-i byt, 53 m2 - KOMPLETNE ZARIADENÝ, pripravený na okamžité bývanie alebo investičný prenájom

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 53 m²

***REZERVOVANÉ*** EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, 2-i byt v obľúbenom projekte TRI VEŽE s investi

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,990 € 4905 €/m²

Slnečný 2i byt s loggiou, garáž, pivnica, zariadený, Stromová-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 59 m²

Ponúkame na krátkodobý prenájom 2-izbový byt v staršej novostavbe s klimatizáciou a loggiou v p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

Na prenájom 2-izb. byt ul. Odbojárov - BA N. Mesto, 56 m2, 1/4, pivnica, výťah, bez loggie. B

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2-izb. byt Vajnorská ul. - Nové Mesto - Pri OC VIVO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 50 m²

Ponúkame na prenájom priestranný a veľmi dobre dispozične riešený 2-izbový byt na Vajnorskej ul

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izb. byt - Ovručská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2-izb. byt neďaleko Račianskeho mýta, na Ovručskej ul.. Lokalita: veľmi dobr

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 4464 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie