Veľký 2,5 izb. byt, 4. poschodie, výhľad na Kamzík - Bratislava Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 72 m²

Ponúkame úžasný byt na predaj. Je priestranný: 2,5-izbový o výmere približne 70m² a ľahko prer

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

267,000 € 3708 €/m²

ESTATERS | 2-izbový byt v lokalite Nové Mesto, na Varšavskej ulici na prenájom!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 53 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s loggiou a pivnic

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

960 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Atraktívny 2. izbový byt s dvomi balkónmi, pivnicou a garážovým parkovacím miestom. TUPÉHO ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 78.48 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt s dvomi balkónmi, garážovým parkovacím miestom a piv

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4065 €/m²

Bývajte v srdci Nového Mesta: Moderný 2-izbový byt v projekte PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.26 m²

Hľadáte štartovacie bývanie, ktoré si dotvoríte podľa seba, alebo bezpečnú investíciu s výborný

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3591 €/m²

Na predaj 2-izbový apartmán v projekte Tehelné pole - Bajkalská, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²

Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4463 €/m²

PREDMESTIE 2,5i byt: Moderné mestské bývanie v bratislavskom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.33 m²

Hľadáte nový domov alebo bezpečnú investíciu v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite? V spolupráci

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3962 €/m²

REZERVOVANÉ! Na predaj 2-izbový byt s parkovacím miestom, Stromová 9A – Bratislava, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 37 m²

Ponúkame na predaj útulný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Kramáre, na ulici

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

154,990 € 4189 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadám pre klienta 2 izbový byt, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 2 izbový byt s týmito parametrami: • lokalita: Br

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

Neibrs | REZERVÁCIA 1,5 izbový byt, klimatizácia, zariadený, parking, OMNIA Tomášikova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 35 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom 1,5 izbový zariadený byt v novostavbe OMNIA na To

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Neibrs | NOVA VAJNORSKÁ - Od 1.7. - Zariadený 1,5 izb. byt, novostavba, chladenie, voľný k 1.7.2026

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 33 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na prenájom zariadený 1,5 izbový byt v novostavbe NOVÁ VAJNO

Publikované: 20.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|2-izbový byt v novostavbe Nová Vajnorská, 450 m od Trnavského mýta, v susedstve zimný i futbalový štadión

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 58.06 m²

Directreal Smile - Ponúkame na prenájom 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Nová Vajnorská. Na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2,5 izbový byt, Bratislava, Nové Mesto, Teplická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Teplická | 57 m²

Realitná kancelária Pegas real Vám ponúka predaj 2,5 izbový byt v Bratislava-Nové Mesto, Tepl

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

234,000 € 4105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderný 2-izbový byt s loggiou a parkovaním, Ahoj park, 52 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 52 m²

Ponúkame na prenájom štýlovo zariadený a výborne dispozične riešený 2-izbový byt v obľúbenej no

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt s lodžiou a klimatizáciou v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

Ponúkame na prenájom moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej Rezidencii Pri Mýte

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sliačska | 52 m²

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

690 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS

2-izbový byt po rekonštrukcii, Bartoškova – Nové mesto, 47 m2

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom pekný kompletne zariadený 2-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokali

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

730 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nový dizajnový 2-izbový byt s garážou v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 47 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, slnečný a moderne zariadený 2-izbový byt v kompletne zrekonštr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

člen NARKS

DAHLEH ponúka na prenájom príjemný 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

DAHLEH ponúka na prenájom 2-izbový byt na Kalinčiakovej ulici v Bratislave. Byt má rozlohu 55 m

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 16.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Tehlový byt s 3 nepriechodnými izbami po rekonštrukcií

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ovručská | 54 m²

Ponúkame na predaj byt po kompletnej rekonštrukcii, s rozlohou vyše 54 m², ktorý sa nachádza na

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,999 € 4630 €/m²

Prenájom,VKUSNÉ/LAHODNÉ bývanie, 2-izb.byt,BA III- okolie Kuchajdy

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 50 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt v ČAROKRÁSNOM PROSTREDÍ rezidenčného projektu NIDO. Vaše nov

Publikované: 28.03.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

BEZ PROVÍZIE: PRENÁJOM︱2-izbový apartmán | OLIVIA Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Rožňavská 1/B | 65.66 m²

Enzo Real Estate ponúka jedinečnú možnosť bývania v úplne novom, čerstvo skolaudovanom projekte

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Priestranný 2i byt s lodžiou, kobkou a parkovaním, Uhrova ulica, BA – Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Uhrova | 56.14 m²

Bosen Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt na Uhrovej ulici v Bratislave, mest

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ Na predaj Veľký 2 izbový byt s balkónom ul. Šuňavcová Bratislava-Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šuňavcova | 58 m²

POLMAR realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj veľký 2 izbový byt s balkónom na ulici Š

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

265,000 € 4569 €/m²

Na prenájom 2-izbový moderný byt v projekte Nido

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 59 m²

Byt má výmeru 50,81 + 8 m2 balkón a nachádza sa na 6./7 poschodí. Dispozícia bytu: Byt pozost

Publikované: 23.06.2025 Aktualizované: 04.07.2025
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Rodinné domy na predaj (23054)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie