2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený
326,900 € 5763 €/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
323,400 € 5702 €/m²
2 izbový byt | Vajnorská | 67 m²
HERRYS - Na prenájom 2 izbový byt na Vajnorskej ulici, v blízkosti centra Realitná kancelária
570 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Zátišie | 56.72 m²
319,900 € 5640 €/m²
2 izbový byt | Matúškova | 63.16 m²
Occam New Home Vám exkluzívne ponúka na predaj 2i byt v rezidencii Winehills na Matúškovej ulic
284,900 € 4511 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 52 m²
Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na prenájom jedinečný, moderný a extrémne tichý 2 izbový by
820 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Račianska | 54 m²
Realitná kancelária DAPPER PROPERTIES ponúka na prenájom nádherný 2-izbový byt v novostavbe GUT
695 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.