Rezidencia K Železnej Studienke | Nadčasový 2-izbový byt s terasou a garážovým státím | IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | K Železnej studienke | 74 m²

Výnimočná rezidenčná lokalita, množstvo zelene, rodinné domy v susedstve a nekonečné súkromie n

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj nadštandardný 2-izbový byt v rezidenčnom komplexe - Tri veže

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 69 m²

Na predaj ponúkame nadštandardný 2-izbový byt situovaný vo vyhľadávanom bratislavskom rezidenčn

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

320,000 € 4638 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, TOP lokalita !

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Plzenská | 65.21 m²

RK Mirus ponúka na predaj výnimočný 2-izbový byt po precíznej a nadštandardnej rekonštrukcii, s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

290,000 € 4447 €/m²

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT – BARTOŠKOVA – NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 40 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite – Bartoškova ulica Realitn

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Na predaj útulný 2-izbový byt, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

V príjemnej a tichej časti Nového Mesta ponúkame na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v tehlo

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,999 € 4300 €/m²

Na predaj prakticky riešený 2-izbový byt s balkónom | Nobelova ulica – Bratislava, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 61.77 m²

Ponúkame na predaj príjemný a dobre dispozične usporiadaný 2-izbový byt nachádzajúci sa v obľúb

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,999 € 3562 €/m²

Arvin & Benet | Moderný 2i byt s parkovacím miestom v rezidencii GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 57.1 m²

Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny, svetlý 2i byt s veľkou loggiou v novostavbe Guthaus.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

680 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

2-izbový byt na prenájom v Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska 26/E | 55 m²

Lemca s.r.o. ponúka na prenájom 2 izbový byt v Urban Residence. Celková výmera plochy bytu je

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NOVÝ 2 IZB. BYT S TERASOU, BALKÓNOM, PIVNCIOU, GARÁŽOU A PARKOVACÍM STOJISKOM NA KOLIBE, POD VACHMAJSTROM

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pod Vachmajstrom | 75 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt (stropné chladenie) so slnečnou terasou, veľkým balkónom,

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

LUXUSNÝ 2 IZB. BYT SO ZÁHRADOU, 2X GARÁŽOU, PIVNICOU V REZIDENČNOM PROJEKTE NA KOLIBE, SUCHÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Suchá | 177 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt so záhradou (117 m2), 2x garážou, 1x vyhrad

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 43.5 m²

Realitná kancelária VALEN exkluzívne ponúka na predaj nadštandardný, výborne dispozične riešený

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

VALEN | Nadštandardný 2-izbový byt v projekte Stromová

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 49.2 m²

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Veľkorysý 2 izbový mezanín vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti OC Central - možnosť zmeny na 3-izbový

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Belehradská | 75.88 m²

Resido Concept Vám ponúka na predaj príjemne a prakticky zariadený 2-izbový mezanínový byt s b

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

333,000 € 4389 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletná rekonštrukcia, 2× loggia, pivnica, ul. Sibírska, Bratislava – Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 57.14 m²

Auxerre realitná kancelária Vám ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný 2. izbový byt, kompletn

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,000 € 4270 €/m²

DIRECTREAL|Tehla, nie panel — 2-izbový byt na predaj, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďurgalova | 64 m²

Directreal Doma - Tehlový 2-izbový byt na predaj, Kramáre, Bratislava III. Nové rozvody, trojs

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3906 €/m²

ORTUS – Štýlový 2-izbový byt s terasou v novostavbe v projekte Viladomy Jurská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 60.04 m²

Adresa: Jurská 17, Bratislava – Ružinov Nájom: 1.150 Eur nájom vrátane parkovacieho státia + 2

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,150 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Vzdušný krásny dvojizbový byt v obľúbenej lokalite - IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²

ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NENECHAJTE SI ÚJSŤ - PROJEKT NOBELOVA - PRIESTRANNÝ 2 - IZBOVÝ BYT S LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.68 m²

Grand Real Vám ponúka na predaj veľkorysý 2 - izbový byt spolu s loggiou a pivničnou kobkou na

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4109 €/m²

Prenájom 2-izbový byt s veľkou terasou a výhľadom na BA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 49 m²

Loyalters by Bosen Group Vám ponúka na prenájom príjemný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej loka

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

ARISE | Priestranný 2i. byt 70 m² s garážou.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianská | 61.25 m²

Realitná kancelária Arise, člen siete Bosen Group, vám ponúka na prenájom priestranný, svetlý a

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS

BOSEN | Priestranný 2 izbový byt s podkrovím, 119 m2, Nové Mesto - Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 69.68 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj priestorovo veľkorysý 2-izbový byt s pavlačou s krá

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,800 € 4030 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 65 m²

PRENÁJOM | Moderný 2-izbový byt s garážou | Bratislava - Nové Mesto | LOKALITA: Svätovavrineck

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REZERVOVANÝ: 2-izbový byt nedaľeko Račianskeho mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56.11 m²

Ponúkame na predaj 2- izbový byt na ulici Račianska, mestská časť Bratislava III. – Nové Mesto,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

237,000 € 4224 €/m²

VEĽKORYSÝ BYT S POTENCIÁLOM V TICHEJ LOKALITE NOVÉHO MESTA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 79.25 m²

Grand Real Vám v zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 2 - izbový byt s možnosťou prer

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 2902 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie