HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM V PROJEKTE TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a priestranný 2-izbový apartmán situovaný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,999 € 4615 €/m²

Top
Top

TEHLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A VÝHĽADOM V NOVOSTAVBE NA KOLIBE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 61.64 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 4851 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

Luxusný 2-izbový klimatizovaný byt s výhľadom do prírody , balkón, parkovacie miesto v garáži–Vlárska ul., BA-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, moderne riešený 2-izbový byt v prestížnej a tichej lokalite na Vl

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

Prenájom 2 izbový byt v lukratívnej časti KRAMÁRE na ulici Ladislava Dérera, Bratislava.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav

Publikované: 25.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

2-IZBOVÝ BYT NA 7. PODLAŽÍ S LODŽIOU | BYT 712 | PROJEKT PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.32 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 712 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

242,990 € 3963 €/m²

Top
Top

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM | BYT 408 | PREDMESTIE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 61.9 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 408 v projekte PREDMESTIE v atraktívnej lokalite Bra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

256,990 € 4152 €/m²

Top
Top

TOP ponuka: 2-izbový byt v štandarde v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 203 v projekte Predmestie, situovaný v atraktívnej l

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,990 € 4035 €/m²

Top
Top

Domov, ktorý dáva zmysel – Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 63.5 m²

Bývajte alebo investujte v novom projekte s výbornou dostupnosťou, premyslenými dispozíciami a

Publikované: 16.06.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,990 € 3307 €/m²

Top
Top

Prenájom nadštandardného 2 izbového bytu s parkovaním na Tomašikovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom nadštandardný 2 izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici v Ružinov

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

ARTHUR - Tehlový byt v tichej uličke v širšom centre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Tehlový bytový dom v tichej nenápadnej uličke v širšom centre Bratislavy, kde auto nie je potre

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

Top
Top

Exkluzívne na predaj – slnečný 2 izbový byt s presklenou lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 70.64 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový byt s presklenou lodžiou a krásnym výhľadom n

Publikované: 25.01.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,990 € 3822 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový byt v Bratislave – projekt Predmestie

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podniková | 57 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt č. 304 v novostavbe projektu Predmestie, situovaný v at

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 3859 €/m²

Top
Top

Svetlý 2 izbový byt kúsok od OC Centrál

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 50 m²

V zastúpení klienta Vám ponúkam pekný 2 izbový byt v Bratislave, na Bartoškovej ulici. Byt má r

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

248,000 € 4960 €/m²

Top
Top

NA PRENÁJOM - nadštandardný 2 izbový byt, Urban Residence

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PRENÁJOM 2 izbový byt vo vyhľadávanej a modernej časti na

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ svetlý 2i apartmán s balkónom – Ďumbierska, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 47.2 m²

NA PREDAJ SVETLÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V OBĽÚBENEJ LOKALITE NOVÉ MESTO – ĎUMBIERSKA ULIC

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,500 € 4862 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s možnosťou zmeny na 3 izbový v mestskej časti Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 71.5 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na predaj priestranný kompletne zariadený 2 izb

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 4194 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MIKELSSEN - Na prenájom útulný 2 izbový byt s loggiou a garážovým státím v novostavbe PRI MÝTE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN Vám exkluzívne ponúka na prenájom príjemný 2 izbový byt v bytovom

Publikované: 06.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou | BA-Nové mesto | S Parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 58.51 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 2-izbový byt s terasou | BA-Nové mesto | S Parkovaním Realitn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

INGRE.SK - PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S TERASOU A PARKOVANÍM BRATISLAVA KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska 3 | 49 m²

Realitná kancelária ingre.sk ponúka na predaj elegantný, slnečný a kompletne zariadený 2-izbov

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

247,000 € 5041 €/m²

Novinka
Novinka

Predaj 2-izb. bytu na Kraskovej ul., pri Račianskom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 62 m²

Ponúkame na predaj pekný, priestranný 2 izb. byt s dvomi balkónmi, v tehlovom bytovom dome v ti

Publikované: 01.01.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4435 €/m²

Veľký 2 izbový byt obklopený zeleňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.3 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2900 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie