METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

METROPOLITAN │Exkluzívny 2i byt s terasou a parkovaním, Kramáre Ponúkame na prenájom 2-izbový

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Priestranný 2 izbový byt v Novom meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 108 m²

METROPOLITAN │Priestranný 2 izbový byt v Novom meste Byt sa nachádza na 1. poschodí v novost

Publikované: 11.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe s parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt v novostavbe s parkovaním Byt je situovaný na 7.poschodí (11)

Publikované: 06.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou v novostavbe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Opavská | 56.4 m²

METROPOLITAN │Moderný 2i byt s terasou v novostavbe Moderný 2-izbový byt s 2x terasou a parkov

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Podkolibská | 58 m²

METROPOLITAN│Svetlý 2i byt s terasou v novostavbe na Kolibe Byt je dispozične riešený vstupnou

Publikované: 28.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2-izbový byt s lodžiou, Nové Mesto METROPOLITAN ponúka na prenájom zar

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt v Bratislave - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57.15 m²

Nadštandardný 2-izbový tehlový byt v Novom Meste. Na predaj kompletne zrekonštruovaný, zariade

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4357 €/m²

2-izbový byt v novostavbe- Nové mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 51 m²

Hľadáte ideálny domov v Bratislave? Ponúkame moderný, kompletne zariadený 2-izbový byt v novos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

240,000 € 4706 €/m²

Predáme 2 izb byt v 3 vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.28 m²

Moderný 2-izbový byt v projekte III Veže – výborná dispozícia, parking, 19. poschodie Ponúkame

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4522 €/m²

Predáme krásny Veľký 2 izb byt naKolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Na pažiti | 63.27 m²

Moderný 2-izbový byt s terasou, parkovaním a krásnym výhľadom Ponúkame na predaj štýlový a veľ

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

380,000 € 6006 €/m²

Prenájom 2 izbový byt, kompletná rekonštrukcia, Osadná ulica, Tehelné Pole, Bratislava - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Osadná | 47 m²

Realitná kancelária WIN-WIN ponúka exkluzívne na prenájom 2 izbový byt na Osadnej ulici 3D PRE

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Zrekonštruovaný a plne zariadený 2 izbový byt vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 46 m²

Ponúkame na predaj útulný pôvodne 1 izbový prerobený na 2 izbový na Bartoškovej ulici v Bratisl

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4978 €/m²

Zariadený 2 izbový byt v Koloseu s veľkým balkónom a s garážovým státím pri jazere Kuchajda

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 1 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2 izbový byt Koloseo, Bratislava – Nové Mesto, v lokalite pri ja

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 750 €/mesiac/m²

Zariadený 2 izbový byt s loggiou a parkovacím miestom vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Varšavská | 49 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt na Varšavskej ulici v Bratislave v mestskej časti Nové Mesto.

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,100 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Slnečný a kompletne zariadený 2 izbový byt v NOVOSTAVBE s veľkou terasou v príjemnej lokalite hneď pri lese

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom slnečný, kompletne vybavený 2 izbový byt na Ďumbierskej ulici s celkovou v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Štýlový 2 izbový byt v novostavbe s veľkou terasou 39 m² na Kramároch – Ďumbierska ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zariadený 2 izbový byt v obľúbenej a vyhľadávanej loka

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

MODERNÝ 2i byt, REKONŠTRUKCIA, Pionierska ulica, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pionierska | 51 m²

Realitná kancelária PrimeReality ponúka na prenájom veľmi pekný, slnečný 2i byt, kompletne zari

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

DOM-REALÍT,- ponúka príjemný 2 izbový byt v žiadanej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj dvojizbový byt na Ukrajinskej ulici v Bratislave - Nové

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

KRÁSNY 2 IZBOVÝ BYT s loggiou a parkovaním na RAČIANSKEJ ul. - NOVÉ MESTO

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt 56 m2 s loggiou 7 m2 na Rač

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

TRI VEŽE! VEĽKORYSÝ 2i.BYT S VÝBORNOU DISPOZÍCIOU!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Nexus Reality ponúka na predaj luxusný, veľký 2 izbový, krásne presvetlený byt s nádherným výhľ

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

309,000 € 4478 €/m²

BA III. Na prenájom 2 izbový byt na Mestskej ulici pri Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mestská | 50 m²

Popis • 2izbový byt po rekonštrukcii • úžitk. plocha 50m2 • balkón • 1. poschodie • Zariadený

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

720 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

BA III. Luxusný byt v novostavbe na Račianskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Popis • 2 izbový luxusný byt v novostavbe • úžitk. plocha 55 m2 • lodžia 10 m2 • 6 .poschodie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

900 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

BA III. 2 izbový byt v novostavbe Pri Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 56 m²

Popis • 2 izbový byt v novostavbe • úžitk. plocha 56m2 • loggia 7 m2 • 4. poschodie • zariade

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

priestranný 2-izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj veľký 80m2 byt na prízemí v Bratislave na Olbrachtovej ulici. Bytový teh

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie