VÝNIMOČNÝ LUXUSNE VYHOTOVENÝ INDUSTRIÁLNY LOFT SO SAUNOU A JACUZZI

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Turbínová | 164 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový industriálny byt v Novom Meste. Tento jed

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 27.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Štýlový 2-izbový byt s potenciálom v príjemnej lokalite pri parku – Olbrachtova, Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 49.56 m²

REWIN reality Vám Hľadáte bývanie v pokojnej lokalite plnej zelene, no zároveň s výbornou dostu

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

224,900 € 4538 €/m²

Novinka
Novinka

PLUS REALITY | REZERVOVANÉ | Moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodžiou v Urban Residence, v meste Bratislava - Nové Mesto na predaj!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 66.06 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s veľkorysou lodži

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4388 €/m²

2 izbový byt v rezidenčnom projekte WINEHILLS - skolaudované

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 64.66 m²

Ponúkame Vám na predaj 1,2,3 a 4 izbové byty/apartmány, v úplne novom projekte WINEHILLS. Využ

Publikované: 15.09.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

MIKELSSEN - Na predaj priestranný 2 izbový byt s pivnicou a parkovacím miestom v projekte MANHATTAN

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 76 m²

Realitná kancelária Mikelssen ponúka exkluzívne na prenájom veľký 2 izbový byt v obľúbenom proj

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 3946 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

2i byt, nábytok na mieru, Z balkón, parkovanie - Račianska 64/C, 831 02 Bratislava - GUTHAUS

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 53 m²

Vybavenie nehnuteľnosti -nábytok na mieru 10min od centra 2x televízor balkón bezbariérový chla

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

920 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Priestranný 2-izbový byt s balkónom a garážou Tomášikova - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

Ponúkame na prenájom zariadený a klimatizovaný 2-izbový byt v projekte Koloseo na Tomášikovej u

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka
Novinka

2 izb. byt v Troch vežiach, Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 57.06 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 2 izbový byt v stavbe TRI VEŽE, v Novom

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

284,900 € 4993 €/m²

Pripravujeme.Predaj 2.izbového bytu v Troch Vežiach

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 65 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka: Luxusný 2-izbový byt s loggiou a výhľadom na mesto v projekte

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 4908 €/m²

2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 59 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 2 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia by

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

258,500 € 4381 €/m²

Na predaj 2.izbový byt na Šancovej v projekte Unitas

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 44 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj: UNITAS | Variabilný 1-izbový byt s potenciálom na 2

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

209,500 € 4761 €/m²

Štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 44 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj štýlový 2 izbový byt - 44 m², lokalita Nové Mesto. Ú

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

219,990 € 5000 €/m²

1,5 izbový byt - 50 m², lokalita: Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50 m²

BYVO realitná kancelária ponúka na predaj 1,5 izbový byt - 47 m², v Novom Meste. Dispozícia b

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

214,500 € 4290 €/m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – v blízkosti Trnavského Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 42 m²

Na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Nové Mesto, Bratislava _________________

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

220,000 € 5238 €/m²

Na prenájom 2 izb. byt s parkovaním a veľkou terasou Guthaus

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 54 m²

Na prenájom v Bratislave na Račianskej ulici moderne zariadený 2 izbový byt s veľkou priestrann

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2. izbový byt v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Šancová | 69 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt so samostatnou kuchyňou v Bratislave, časť Nové Mesto, na uli

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

INVESTIČNÝ BYT klimatizovaný 2 izbový byt s loggiou na 12.p., 2 garážové miesta na -1.p.p, novostavba TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 63.25 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj veľký klimatizovaný 2 izbový, svetlený byt

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4348 €/m²

Obľúbená lokalita - KRAMÁRE: 2 iz., 62,5 m2; Jahodová ul., Nové Mesto, BA III., 264 000,-€

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jahodová | 62.5 m²

BL Reality, s.r.o. ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt s priestrannou lodžiou oriento

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

264,000 € 4224 €/m²

Snívate o mestskom bývaní ,využite príležitosť skvelého tehlového bytu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Česká | 59.7 m²

Ak snívate o mestskom bývaní, predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť ponuky 2 izbového bytu v

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 4186 €/m²

Nové skolaudované byty a apartmány vo Vajnoroch.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 50.5 m²

Ponúkame na predaj byty a apartmány v polyfunkčnom dome Diamant, ktorý vie poskytnúť mestské bý

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

164,000 € 3248 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 61 m²

Babony TRE I na predaj 2i byt v komplexe Tri Veže na Bajkalskej Babony TRE & partners Vám ponú

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

289,900 € 4752 €/m²

Babony TRE | Slnečný a priestranný dvojizbový byt na Kolibe s terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bellova | 112 m²

Na predaj ponúkame veľkometrážny dvojizbový byt na Kolibe s predzáhradkou a terasou. Byt pozost

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

599,000 € 5348 €/m²

Prenájom priestranný 2-izbový byt na Tomášikovej ulici v Bratislave – Nové Mesto Koloseo.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 79 m²

Realitná kancelária DANUBE Reality ponúka exkluzívne na prenájom priestranný 2-izbový byt 79 m2

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Skolaudované - 2 izb.byt s veľkým balkónom a krásnym výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Matúškova | 53.78 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, výborne dispozične riešený 2 izbový byt s balkónom a jedinečným

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

294,900 € 5483 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23055)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie