Na predaj štýlový 2-izbový byt v tichej časti Bartoškovej ulice hodný aj ako investičný, Ba Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 47 m²

Ponúkame na predaj príjemný 2-izbový byt o výmere 44 m² + pivnica, situovaný na zvýšenom prízem

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4872 €/m²

člen NARKS

KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, PIVNICOU A PARKOVANÍM V NOVOSTAVBE, STROMOVÁ ULICA, KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Ponúkame Vám na prenájom klimatizovaný 2 izbový byt s lodžiou, murovanou pivnicou a parkovaním

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2 IZB. BYT S TERASOU, PIVNICOU A GARÁŽOU V KOMPLEXE BELARIA POD KOLIBOU, SVATOVAVRINECKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Svätovavrinecká | 76 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký dvojizbový byt s terasou a pivnicou a garážou v bytovom komplexu

Publikované: 04.09.2024 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

829 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PLNE KLIMATIZOVANÝ 2 IZB. BYT S BALKÓNOM, MUROVANOU PIVNICOU A PRKOVANÍM PRI LIGHT PARKU, RAČIANSKÁ ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 50 m²

Ponúkame Vám na prenájom plne klimatizovaný 2 izbový byt s balkónom, murovanou pivnicou a parko

Publikované: 12.08.2022 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

640 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

PRIESTRANNÝ 2 IZB. BYT S TERASOU A GARÁŽOU V NOVOSTAVBE PRI LESE, KOLIBA, JESÉNIOVA ULICA

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jeséniova | 80 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký dvoj-izbový byt s terasou a garážou v novostavbe na Jeséniovej u

Publikované: 21.02.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 55 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

610 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

AVENUE | priestranný 2i byt s balkónom a unikátnym výhľadom na jazero Kuchajda či na mesto.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova 50 | 56.04 m²

Na prenájom, priestranný 2 –izbový byt s úžasným výhľadom vo vyhľadávanej, tradičnej, novostavb

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Ponúkame na prenájom 2izb. byt na Mikovíniho ul., BA- Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 47 m²

Ponúkame na prenájom kompletne novo zrekonštruovaný a novo zariadený 2-izbový byt v žiadanej lo

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Veľký 2-izb. byt, Olbrachtova ul., Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt v tehlovom dome na ul. Olbrachtová, Nové Mesto. Výmera 80

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2875 €/m²

COMODINO - moderný dvojizbový byt, v pokojnej lokalite Kramáre - Vlárska ulica, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

COMODINO - skvelý 2i byt s dvoma nepriechodnými izbami na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Stromová | 40 m²

COMODINO ponúka na prenájom útulnú a slnečnú dvojgarsónku o výmere 40,27 m2 na Stromovej ulici

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ COMODINO - priestranný 2i byt s umeleckou dušou na Trnavskom mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Trnavská | 61 m²

COMODINO ponúka na prenájom veľký a svetlý 2 - izbový byt o výmere 61 m2, priamo na Trnavskom m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NOBELOVA, 2-i byt, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

RIVERS | Priestor s potenciálom na Kolibe – bývanie alebo kancelária

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tupého | 117 m²

RIVERS REAL ESTATE exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť s výnimočnou flexibilitou — priesto

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

295,000 € 2521 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt v plnej výbave v najžiadanejšom projekte Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vajnorská | 44.38 m²

Jedinečná príležitosť vlastniť nehnuteľnosť v žiadanom projekte Vajnorská 21. V komornom projek

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

280,000 € 6309 €/m²

člen NARKS

Krásny a priestranný 2-izbový byt v blízkosti Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kraskova | 60.88 m²

2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite blízko centra s množstvom zelene (revitalizovaný park) v

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

275,000 € 4517 €/m²

Príjemný a svetlý 2i byt 36 m2, s parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 36 m²

EXPAT EXPERTS |Príjemný, svetlý 2i byt 36 m2, s parkovaním vo výbornej lokalite s výhľadom na S

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

620 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

VÝBORNÁ PONUKA 2i bytu v novostavbe Koloseo!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nové Mesto | 48 m²

Moderný byt, ktorý ponúka kvalitné a praktické bývanie v jednej z najžiadanejších lokalít Brati

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

254,000 € 5292 €/m²

Na prenájom - 2 izbový byt, širšie centrum Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 0 m²

F015-212-NIONa V zastúpení klienta vám ponúkame na prenájom 2 izbový byt, na Račianskej ulici

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,000 €/mesiac

Dopyt 2-IZBOVÉHO BYTU – BRATISLAVA (bližšie k centru)

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bratislava | 50 m²

101-MACHO Hľadám na kúpu 2-izbový byt okolo 50 m², ideálne v pôvodnom stave. Poschodie nerozho

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

170,000 € 3400 €/m²

VYMEŇ SUSEDA! – PRIESTRANNÝ 2 IZB. ZARIADENÝ BYT S TERASOU, PET FRIENDLY, ĎUMBIERSKA UL., NOVÉ MESTO, BA III

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 97 m²

Ponúkame na prenájom výnimočný 2-izb. byt s priestrannou terasou vo vyhľadávanej lokalite v Nov

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

člen NARKS

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme byt v Bratislave III, Nové Mesto, môže byť 2 - 3 izbový,

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 250000 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Ukrajinská

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ukrajinská | 57 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4368 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Bartoškova

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bartoškova | 48 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4771 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie