PRENÁJOM – 2i, 56 m2, slnečný byt, ul. Odbojárov, BA III.

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Odbojárov | 56 m²

F-ONE reality Vám ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt bez balkóna v obľúbenej lokalite Br

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

880 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izb. byt Nobelova, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 47 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Hľadáme 2i byt na výkup – platíme 95% trhovej hodnoty!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Hlavná | 55 m²

Máte nehnuteľnosť, ktorú potrebujete predať rýchlo a bez komplikácií? Sme tu pre vás. Naša spol

Publikované: 29.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

1 € 0 €/m²

PRÍJEMNÝ TICHÝ 2-IZB.BYT V NOVOSTAVBE NA TOMAŠIKOVEJ UL., VELKÁ LOGGIA, CENA VRÁTANE ENERGIÍ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomasikova | 60 m²

BYT JE PRENAJATÝ ! Ponúkame na prenájom tichý 2-izb.byt v Koloseu na Tomašikovej ul., orien

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

360° 3D 2 IZBOVÝ byt s balkónom, pivnicou, a parkovaním, Nobelova ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 55.73 m²

Predstavujeme vám výnimočnú ponuku – moderný dvojizbový byt v lukratívnej novostavbe na Nobelov

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

259,000 € 4647 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

KARAS | MODERNÝ 2-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII S VÝHĽADOM NA HRAD | KYJEVSKÁ

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Kyjevská | 40 m²

Byt, ktorý nepôsobí ako investičný kompromis, ale ako priestor vytvorený na reálne kvalitné býv

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

645 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRENÁJOM - príjemný 2 izbový zariadený byt s loggiou a prémiovým výhľadom, klímou a parkovaním - Jurská, BA - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jurská | 49 m²

Štýlový zariadený 2 izb. byt | klimatizácia | loggia | parkovanie v cene | nádherný výhľad na

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

AXIS REAL | Úplne nový 2i byt, BALKÓN, KLIMA, GARÁŽ, Pod Vinicou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Skalická cesta | 65 m²

360° VIRTUÁLNU PREHLIADKU A 3D PÔDORYS NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/ADI

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

79m2 _ Pôvodný stav _ 2i byt na predaj _ Priestor na sebarealizáciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ste tvorivý typ a tvorba interiéru je vašim hobby? Máme v ponuke práve pre vás VEĽKÝ byt 79 m

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 2961 €/m²

2 Izbový byt s Veľkou terasou

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Ďumbierska | 56 m²

SharkReal Vám ponúka príjemný a slnečný byt na prenájom v skvelej lokalite. Tento útulný komple

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

2 izbový byt - TRI VEŽE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt, pôvodne 3 izbový v bytovom komplexe Tri veže v Bratislave

Publikované: 12.09.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

TRI VEŽE - KRASNY SVIEŽI 2i. BYT S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM A VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 69 m²

Ste aktívni, milujete život a máte radi kvalitu? Máme pre vás ideálne bývanie. Ponúkame na pred

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 14.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4754 €/m²

2-izbový byt v tichej lokalite Kramáre na Bárodšovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 68 m²

Objavte bývanie, kde sa pohodlie stretáva so zeleňou. Tento vzdušný 2-izbový byt na Kramároch p

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,050 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2-izbového bytu – Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Sibírska | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový byt s výmerou 40 m² v Bratislave na ulici Sibírska 8. Byt je vho

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

ALL INCLUSIVE | Rezervované luxusný 2-izb. byt s loggiou v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 64 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj luxusný 2-izbový byt s loggiou nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

ALL INCLUSIVE | NA PREDAJ PRIESTRANNÝ 2 IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA-KRAMÁRE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bárdošova | 98 m²

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, mo

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Na prenájom 2-izbový byt s loggiou a parkovaním v projekte Pri Mýte (3. fáza)

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 55 m²

Ponúkame na prenájom elegantný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom proje

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

PRIPRAVENÝ NA NASŤAHOVANIE: Moderný byt na Pražskej za novú cenu 249 000 €!

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Pražská 39 | 51.76 m²

Zabudnite na hluk vŕtačiek, prach z prerábky a nekonečné čakanie na majstrov. Ponúkame vám komp

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,000 € 4811 €/m²

RADO | moderný 2-izbový byt pri lese 67m2 + parking | Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 62 m²

Priestranný a svetlý 2-izbový byt na Vlárskej ulici – Kramáre, pri lese Ponúkame na prenájom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 izbový byt 62m² | Greencorner C 4.4| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Moderný 2-izbový byt s lodžiou v projekte Green Corner – Račianska 69, Bratislava – Nové Mesto

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

315,700 € 5397 €/m²

PREDANÉ | Luxusne zariadený 2i byt v modernej stavbe | Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Chemická | 46.6 m²

Mal si niekedy možnosť zaspávať s pohľadom na hviezdy? S týmto bytom si budeš môcť tento výhľa

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,000 € 4914 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RADO | 2 izbový byt 63m² | Greencorner A 3.3| Bratislava-Nové

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Račianska | 58.5 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,000 € 5111 €/m²

RADO | 2 izbovy byt v povodnom stave

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Olbrachtova | 79.25 m²

RADO Reality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v pôvodnom stave na prízemí tehlového by

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 2902 €/m²

RentHub | KOLOSEO | Výhľad na Kuchajdu | 2i byt + garáž |

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Tomášikova | 56 m²

Patrik z RADO Reality Group Vám ponúka na prenájom priestranný 2-izbový byt s balkónom, garážov

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie