HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Levoča

Reality Levoča

4 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4-izbový byt v meste Levoča, cena závisí od stavu nehnuteľnosti

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Levoča

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrnčiarska Ves

Reality Hrnčiarska Ves

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrnčiarska Ves. Na stave domu alebo velkosti

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Hrnčiarska Ves

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Petrovce

Reality Petrovce

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Petrovce. Na stave domu alebo velkosti pozemk

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Petrovce

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Lučenec

Reality Lučenec

Rodinný dom | 1 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Ľučenec. Na stave domu alebo velkosti pozemku

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Lučenec

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Prievidza

Reality Prievidza

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v pôvodnom stave na starom sídlisku v Prie

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Prievidza

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves jedno izbový by

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 1- izbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

45,000 € 45000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Krompachy

Reality Krompachy

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v meste Krompachy, okres Spišská Nová Ves,

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Krompachy

60,000 € 60000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Sabinov

Reality Sabinov

Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rovinatý stavebný pozemok v časti okresného mesta Sabino

Publikované: 30.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na kúpa Sabinov

90,000 € 90 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Levoča

Reality Levoča

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v meste Levoča a blízkom okolí. Cena: do 200.

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Levoča

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | 25 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme garsónku v Žiari nad Hronom, platba v hotovosti. Cena zál

Publikované: 18.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

42,000 € 1680 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Kremnica

Reality Kremnica

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Kremnica

90,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v Žiari nad Hronom do 200.000 eur. Za každú p

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žiar nad Hronom

190,000 € 380 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme samostatne stojací dom, minimálne 5-izbový. Novostavba, a

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Štvrtok na Ostrove

400,000 € 2667 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Kežmarok

Reality Kežmarok

Rodinný dom | 500 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme menší rodinný dom v okrese Kežmarok. Klient nemá preferov

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Kežmarok

200,000 € 400 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Žilina

Reality Žilina

Rodinný dom | 150 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme novostavbu RD v okolí Žiliny, ktorý spĺňa nasledujúce kritériá:

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Žilina

350,000 € 2333 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jánovce

Reality Jánovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme RD v lokalite: -Mostová -Čierna Voda -Čierna Brod -Košúty

Publikované: 18.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Jánovce

200,000 € 333 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 2-izbový byt v meste Nitra. Lokalitu nemáme presne defino

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Nitra

120,000 € 2000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Prievidza

Reality Prievidza

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza. Pozemok okolo 600 m2 +, d

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Prievidza

200,000 € 200000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Nedožery - Brezany

Reality Nedožery-Brezany

Rodinný dom | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme rodinný dom v okrese Prievidza, ideálne smerom na MT.

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na kúpa Nedožery-Brezany

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 72 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme trojizbový byt vo Zvolene, v ktorejkoľvek časti okrem sek

Publikované: 01.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

150,000 € 2083 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Leopoldov

Reality Leopoldov

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Leopoldove. Cena do 140.000€. Ak máte na predaj t

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Leopoldov

140,000 € 140000 €/m²

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Poprad

Reality Poprad

2 izbový byt | 45 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt v Poprade neďaleko vlakovej stanice, prípa

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na kúpa Poprad

130,000 € 2889 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality v Martine (743)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie