PRENÁJOM Garzónka s balkónom 5 min. pešo od VW – Jána Jonáša

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša 9 | 30 m²

Ponúkame na prenájom funkčnú garzónku s výhľadom na Devínsku Kobylu Tento byt na ulici Jána

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Na predaj pozemok s projektom a stavebným povolením DNV, južný svah s výhľadom na Rakúsko

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Na hriadkach | 1,935 m²

Ponúkame na predaj pozemok pripravený na výstavbu rodinného domu v krásnom prostredí Devínskej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

267,000 € 138 €/m²

Garzónka s balkónom a pivnicou – Jána Jonáša 9, Bratislava – Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Ponúkame na predaj garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Devínskej Novej Vsi. Byt má v

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

132,900 € 4430 €/m²

AXIS REAL | Stavebný pozemok 3.531 m2, BA IV DNV - BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Komerčná zóna | Antona Moyša | 3,531 m²

VŠETKY INFORMÁCIE K PONUKE NÁJDETE NA: https://info.axisreal.sk/WF POPIS POZEMKU: Realitná kan

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1,440,000 € 408 €/m²

člen NARKS
Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Hľadám dvojizbový byt pre moju klientku v Devínskej Novej Vsi.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám dvojizbový byt v Devínskej Novej Vsi. Ako realitný maklér hľadám pre moju klientku, star

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt s loggiou a klimatizáciou na Eisnerovej ulici, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 74 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na Eisnerovej ul

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3242 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj záhradkársky pozemok v Devínskej Novej Vsi.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Nevyplnená | 987 m²

Pozemok v záhradkárskej oblasti – Bratislava, Devínska Nová Ves Realitná kancelária RE/MAX Mr

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 117 €/m²

Pozemok v čistej prírode, s vydaným stavebným povolením, Devínska Kobyla, BA IV.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Lúka, pasienok | Nad Vinohradmi | 307 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj krásny pozemok s vydaným STAVEBNÝM POVE

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

145,900 € 475 €/m²

Predaj - Investičné pozemky - BA IV - Stupava

Ponúkame Vám na predaj investičné pozemky v Bratislave IV 1/ Katastrálne územie: Devínska Nová

Publikované: 18.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

65 €/m2 65 €/m2

Predaj - Investičné pozemky orná pôda - lokalita Bory mč. DNV - BA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Zmiešaná zóna | 11,266 m²

Ponúkame Vám na predaj investičné pozemky v mč. Devínska Nová Ves – lokalita Bory 1/ Katastr

Publikované: 25.07.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

65 €/m2 65 €/m2

ZARIADENÝ 1I BYT S LODŽIOU A PIVNICOU NA POSCHODÍ

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Jána Jonáša | 39.86 m²

dostupné bývanie | skvelá poloha pre zamestnancov Volkswagen | priestranná lodžia | pivnica pri

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

400 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

NA PREDAJ INVESTIČNÝ POZEMOK V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Orná pôda | Jána Jonáša | 11,459 m²

Premýšľate nad investovaním do pozemkov, ktorých hodnota by mala neustále rásť? Realitná kance

Publikované: 04.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Prenájom moderného 1,5-izbového bytu so samostatnou spacou časťou, klimatizáciou a kompletným zariadením – Istrijská ul., Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Istrijská | 38.48 m²

Ponúkame na prenájom útulný a moderne zariadený 1-izbový byt v novostavbe na Istrijskej ulici č

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Exkluzívny 4-izbový byt s veľkou terasou v projekte BORY NA HRÁDZI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Mateja Encingera | 166.56 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, dizajnový a priestranný 4-izbový byt

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

579,000 € 3476 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 4 izbového bytu v BA IV, Devínskej Novej Vsi, ul. P. Horova

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Pavla Horova | 85.49 m²

4 - izbový byt sa nachádza v bytovom dome na 6. posch., v centre Devínskej Novej Vsi. Susedné o

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

266,900 € 3122 €/m²

PRIPRAVUJEME 4-izbový penthouse, 128,64 m² 2x terasa, 2x parking, uzavretý areál, novostavba Bory Nový Dvor.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 150 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový penthouse v obľúbenom projekte Bory

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

Novinka
Novinka

2 izb. Štefana Králika, s parkovacím miestom, veľkorysý, priestranný

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 49 m²

ABERTAL REALITY Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj veľmi príjemný a praktick

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

225,000 € 4592 €/m²

WFG | Na prenájom kompletne zrekonštruovaný, zariadený 2-izbový byt s dvomi loggiami

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Jonáša | 70 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkame na prenájom 2-izbový byt. Byt o výmere 70 m2 sa n

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

690 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Investičný objekt na Devínskej kobyle

SHARK real Vám ponúka na predaj investičný objekt priamo na Devínskej kobyle. Tento objekt je

Publikované: 22.07.2024 Aktualizované: 24.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

55,000 € 2600 €/m²

Rodinný dom s projektom a povolením v tichej časti Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Vápencová | 125 m²

Shark Real Vám ponúka rodinný dom s veľkým potenciálom v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi. Do

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

247,000 € 1976 €/m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Útulný rodinný dom v tichej lokalite pod Sandbergom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Slovinec | 112 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jednoposchodový rodinný dom skolaudovaný v roku 2016, situovaný

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

390,000 € 3482 €/m²

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre bytovú výstavbu | Michala Bučiča | 16 m²

Ponúkame na prenájom vonkajšie parkovacie státie v časti Bory Nový Dvor na ulici Michala Bučiča

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Prenájom vonkajšie parkovacie státie - Bory Nový Dvor

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný priestor | Michala Bučiča | 16 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

50 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Upresniť hľadanie