BOSEN | 3i mezonet so záhradkou v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 110.5 m²

Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

494,990 € 4480 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s terasou v novostavbe ALTUM – komfort, príroda a komunitná atmosféra

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI: Bosen Group Vám ponúka moderný 3-izbový byt v jedinečnom projekte ALTUM v

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

297,000 € 3720 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 78.03 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

474,990 € 6087 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

BOSEN | Moderný 3-izbový byt s veľkou terasou v novostavbe ALTUM

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

310,500 € 3889 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 2 izbový štýlový byt - balkón, komunitná záhrada

Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

244,900 € 4014 €/m²

člen NARKS

Bosen | 2 izbový byt v Projekte Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Vukovarská | 61.01 m²

Bosen Realicity Vám ponúka na predaj 2 izbový úplne nový byt v mestskej časti Devínska Nová Ves

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,900 € 3604 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 3i mezonet v štandarde v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Na hriadkach | 106.97 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

534,990 € 5001 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - BOSEN | Zariadený 3 izbový byt, Bory, BA, 74,05 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Tomislava P. Kolakoviča | 74.05 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na prenájom priestranný a kompletne zariadený 3 izbový byt na

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

940 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Bosen / 4 izbový byt s terasou a krásnym výhľadom na les

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Eisnerova | 145.45 m²

Realitná kancelária Realicity vám ponúka krásny 4 izbový mezonetový byt s terasou a balkónom s

Publikované: 27.08.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

443,000 € 3299 €/m²

člen NARKS

Bosen / 3 izbový byt s výhľadom na les v Projekte Byty Altum

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Vukovarská | 79.84 m²

Realitná kancelária Bosen Realicity vám ponúka krásny 3 izbový byt priamo na dosah prírody. BY

Publikované: 02.09.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

290,500 € 3263 €/m²

člen NARKS

BOSEN | 4i byt s vysokým štandardom v komornej rezidencii

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Na hriadkach | 96.3 m²

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

384,990 € 3998 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Devínska Nová Ves – 16.850 m2 ORNÁ PÔDA

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na ornej pôde a lesoch

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

PORUBSKY | Bývajte ekologicky v tomto 4-izbovom drevodome

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Kremencová | 97.6 m²

Bývajte ekologicky v 4-izbovom pasívnom drevodome so zelenou strechou v Devínskej Novej Vsi. Če

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

549,900 € 5634 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZB RD SO ZÁHRADOU, GARÁŽOU V TICHEJ ČASTI DEVÍNSKA NOVÁ VES, NA GRBE

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Na grbe | 240 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 4-izbový rodinný dom so záhradou, zimnou záhradou, garáž

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

479,990 € 2000 €/m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt s terasou a parkovaním, BORY

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Langoša | 46 m²

METROPOLITAN │Zariadený 2i byt s terasou a parkovaním, BORY Ponúkame na prenájom slnečný, komp

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

850 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

METROPOLITAN │3-izbový byt s balkónom, Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 65 m²

METROPOLITAN │3-izbový byt s balkónom, Devínska Nová Ves Byt má výmeru 68 m² + balkón a nachád

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PREDAJ: Moderný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – ul. Štefana Králika

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový byt, ktorý vznikol prerobením z 2-iz

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

219,000 € 4056 €/m²

Novinka
Novinka

RIVERS | BORY NA HRÁDZI príjemný a svetlý 4-izbový byt s terasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Bory na Hrádzi | 96.14 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám ponúka moderný, svetlý a dispozične mimoriadne prakt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

400,000 € 4161 €/m²

Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izb. byt v pôvodnom stave v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme 1-izb. byt v hotovosti v Devínskej Novej Vsi. po

Publikované: 13.02.2020 Aktualizované: 12.11.2025
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 €

PREDAJ 3-IZB. BYT NA ULICI ŠTEFANA KRÁLIKA, BRATISLAVA - DEVÍNSKA NOVÁ VES.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Štefana Králika | 69.54 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 3-izb. byt po čiastočnej rekonštrukcii, ulic

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,200 € 3440 €/m²

Ponúkame na prenájom 1 izb. byt Pavla Horova, Bratislava - Devínska Nová Ves.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

1 izbový byt | Pavla Horova | 40.24 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom 1-izb. byt po rekonštrukcii v Bratislave –

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

HĽADÁME BYT PRE KONKRÉTNEHO KLIENTA

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 60 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu 2- až 3-izbový byt v lokalite Devínska Nová Ves. Požia

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na kúpa Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

Predaj Záhradná chata so súpisným číslom v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhradná chatka | Pavla Horova | 54.4 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj pozemok vo výbornej lokalite so záhradnou ch

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 3408 €/m²

Predaj záhrada s chatou v Devínskej Novej Vsi. Lokalita: Pod Srdcom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Pavla Horova | 850 m²

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,400 € 218 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie