AVENUE I uzavretý obchodno – skladový objekt, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Objekt pre obchod | 500 m²

Na prenájom čiastočne zariadený obchodno – skladový objekt v uzavretom areály na okraji DNV s v

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

3,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštr. 4 izb. byt, HRADIŠTNÁ ul.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 80.14 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, HRAD

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 3368 €/m²

3 izb. byt, J.Smreka, zrekonštr. podľa Vašich predstáv

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Smreka | 65.04 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Devínskej Novej Vsi, ul.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

239,900 € 3688 €/m²

PREDAJ - Záhrada v lokalite Devínskej jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 400 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Devínskom Jazere v centre záhradkárskej oblasti, pozemok 400 m/2,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

94,000 € 235 €/m²

Záhrada v Devínskej Novej Vsi - časť Múrnice

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Na grbe | 260 m²

Ponúkame na predaj na odstúpenie záhradu so záhradnou chatkou v obľúbenej a pokojnej záhradkárs

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

39,000 € 150 €/m²

PREDAJ - Krásna záhrada v lokalite Devínske Jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 1,660 m²

Ponúkame na predaj pozemok v Devínskej Novej Vsi, v lokalite Devínske jazero. Pozemok má rozl

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

90,000 € 54 €/m²

Ponúkame obchodný priestor na ulici J.Jonáša v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Jána Jonáša | 303 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor na ul. J.Jonáša v Devínskej Novej Vsi. Nachádza sa na pr

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

295,000 € 974 €/m²

Rodinný dom 333m2 s pozemkom 576m2, BAZÉNOM a garážou, vilová štvrť, ul. Pod lipovým, tichá časť DNV, v blízkosti Moravskej hrádze s cyklotrasou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj trojpodl. rodinný dom 333m2 v lukratívnej časti Devíns

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

489,900 € 1471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Pod Lipovým | 333 m²

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

489,900 € 1471 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rekreačný pozemok v lokalite Devínske jazero v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 1,660 m²

Rekreačný pozemok v lokalite Devínske jazero v Devínskej Novej Vsi. Pozemok o celkovej rozlohe

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 12.11.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

100,000 € 60 €/m²

Rodinný dom s veľkým pozemkom na v Devínskej Novej Vsi

Rodinný dom s veľkým pozemkom na v Devínskej Novej Vsi. Starší rodinný dom umiestnený na veľkor

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

515,000 € 515000 €/m²

Veľký stavebný pozemok so starším domom v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | 3,431 m²

Starší rodinný dom s veľkým pozemkom na v Devínskej Novej Vsi. Starší rodinný dom umiestnený na

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 09.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

515,000 € 150 €/m²

Samostatná garáž na Eisnerovej ul. v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Eisnerova | 16 m²

Samostatná garáž na Eisnerovej ul. v Devínskej Novej Vsi. Samostatná garáž v osobnom vlastníctv

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 11.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

40,000 € 2500 €/m²

INVESTIČNÉ POZEMKY NA SPLÁTKY (0%) – DEVÍNSKA NOVÁ VES, BRATISLAVA IV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Na kaštieli | 323.25 m²

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj 9 rekreačných pozemkov v pokojnej a vyhľadá

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

86,406.67 € 267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK, DEVÍNSKA NOVÁ VES POD DEVÍNSKOU KOBYLOU

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 868 m²

1.BCR Vám v zastúpení majiteľa ponúka na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu v p

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

220,000 € 253 €/m²

Rekreačný pozemok 1150 m2, Devínske jazero, určený na rekreačné stavby

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Znalecký posudok (vrátane stavieb, príslušenstva, vybavenia) je vo výške 325 tis. Eur. Dátum vy

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

ABSOLUTE REAL / 5i dom, Devínska Nová Ves – Ílová ulica, 169.5 m2, terasa, záhrada

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Ílová | 169.5 m²

Realitná kancelária ABSOLUTE REAL ponúka na prenájom 5 izbový dom o rozlohe 169.5 m2 v Devínske

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Obchodný priestor na ulici Štefana Králika na predaj

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Štefana Králika | 888 m²

Ulica Štefana Králika (DNV, BA IV.) – obchodný priestor s výkladmi po celej šírke na prízemí no

Publikované: 15.06.2023 Aktualizované: 22.08.2024
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Info v RK

člen NARKS

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Samostatný oplotený objekt 2100 m2 Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | 2,100 m²

Celková úžitková plocha objektu je 2100 m². Prízemná murovaná budova 500 m2 s veľ

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

3,900 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

Garáž v bytovom dome na predaj, nachádza sa na ulici Michala Bučiča v Bratislave IV TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Michala Bučiča | 14 m²

Ponúkame Vám na predaj garážové státie s výbornou dispozíciou hneď vedľa vstupu do vchodu na ul

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

26,500 € 1893 €/m²

Na predaj garáž na ulici Eisnerova v Devínskej Novej Vsi v osobnom vlastníctve.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garáž | Eisnerova | 16 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž na ulici Eisnerova v Devínskej Novej Vsi v osobnom vlastníctve. V

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

40,000 € 2500 €/m²

Na prenájom veľký priestranný slnečný 2izbový byt, Bratislava DNV TOP

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Opletalova | 62 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí b

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Veľká investičná garsonka_ byt v Bratislave na predaj !

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 28.66 m²

Na predaj: Garsonka v Devínskej Novej Vsi – ideálna investičná príležitosť. V exkluzívnom zast

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

119,000 € 4152 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8546)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie