Ponúkame na prenájom pekný 3-izbový byt v lokalite Devínska Nova Ves.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Eisnerova | 68 m²

Ponúkame na prenájom útulný 3-izbový byt v lokalite Devínska Nova Ves. Byt je ideálny pre pár,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

750 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj – záhrada s chatkou – DNV / Záhorska Bystrica

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 400 m²

Ponúkame na predaj záhradu s drevenou chatkou v krásnej tichéj lokalite v osobnom vlastníctve.

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

94,000 € 235 €/m²

STAVEBNÝ ROVINATÝ 600m2 pozemok s výhľadom široko-ďaleko

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Na hriadkach | 600 m²

KRÁSNY ROVINATÝ 600m2 JUHOZÁPADNÝ pozemok s výhľadom na SCHLOSSHOF + STAVEBNÝ. Kód územia 1

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

178,800 € 298 €/m²

Skladovacie kontajnery na prenájom - 83 m3, Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Skladový objekt | Bory | 29 m²

Ponúkame Vám na prenájom nové lodné kontajnery s objemom 83,5 m3 (rozmery: š 2,4 x d 12 x v 2,9

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

190 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

ESTATERS | Prenájom apartmánu s parkovaním v príjemnom prostredí v lokalite Devínska Nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | - | 148 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom plne vybavený pries

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Vykurované obchodno-skladovacie a výstavné priestory na prenájom - od 450 m2, lokalita Bory.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Obchodné priestory | Devínska Nová Ves | 450 m²

Ponúkame na prenájom novostavby prispôsobiteľných, obchodno-skladovacích a výstavných priestoro

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

ESTATERS - Príjemný 2-Izbový byt v projekte BORY - NOVÝ DVOR na ul. M. Bučiča na prenájom!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 59.81 m²

Realitná kancelária ESTATERS vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na prenájom krásny a m

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

720 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystrická.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 35.86 m²

EMISSEN - REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 2-izbový apartmán v Devínskej Novej Vsi na ulici Bystr

Publikované: 25.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

150,000 € 4183 €/m²

Prenájom 2 izbový byt - Bratislava - Devínska Nová Ves, M...

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Mateja Encingera | 61 m²

F-one reality Vám ponúka na prenájom svetlý 2-izbový byt situovaný v rýchlo rastúcej a perfekt

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

850 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Vila Devínska s bazénom a wellness

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rodinný dom | Záhradná | 328 m²

Vila Devínska Predstavuje projekt luxusnej 7-izbovej trojpodlažnej vily s vonkajším bazénom a

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

899,000 € 2741 €/m²

REZERVOVANÉ - Prenájom 2-izbový byt. Michala Bučiča Bory-Home

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Michala Bučiča | 81.18 m²

Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom moderného 3-izbového bytu s balkónom v projekte Bory

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Zdenky Schelingovej | 74.89 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Bory, na

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,000 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTUM Bratislava

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Eisnerova | 63.42 m²

EXKLUZÍVNE! Predaj novostavba 2 izbový byt s balkónom 61 m2 + parkovacie státie v projekte ALTU

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

255,000 € 4021 €/m²

NA PREDAJ: 2 IZBOVÝ BYT V DEVÍNSKEJ NOVEJ VSI

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Jána Smreka | 48 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 2-izbový byt v obľúbenej mestskej časti Devínska Nová Ves, na uli

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3854 €/m²

Predaj/prenájom HALY s vlastným pozemkom 5500m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Vápenka | 2,482 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

Cena dohodou

EMISSEN – NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU A PARKOVACÍM MIESTOM NA ULICI BYSTRICKÁ V D.N.V.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Bystrická | 43 m²

EMISSEN – NA PRENÁJOM 2-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU A PARKOVACÍM MIESTOM NA ULICI BYSTRICKÁ V D.

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

650 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

HRADIŠTNÁ – 4i BYT s LOGGIOU po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

4 izbový byt | Hradištná | 63.22 m²

POZRITE si TENTO 4i byt s PRIESTRANNOU MUROVANOU PIVNICOU (16,92 m2) a nízkymi mesačnými náklad

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

269,900 € 4269 €/m²

Garsónka v Devínskej Novej Vsi, na ulici Jána Jonáša na prenájom.

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Na prenájom Vám ponúkame garsónku v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici Jána Jonáša. Byt

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

420 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

PLUS REALITY I Pozemok v katastrálnom území Bratislava Devínska Nová Ves na predaj!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Orná pôda | Devínska Nová Ves | 11,266 m²

Realitná kancelária PLUS REALITY Vám ponúka na predaj budúci stavebný pozemok v katastrálnom úz

Publikované: 14.02.2025 Aktualizované: 15.02.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

100 €/m2 100 €/m2

Devínska Nová Ves - pekný rekreačný pozemok na chatku, mobilný dom

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Devínske jazero | 386 m²

Ponúkame na predaj pozemok o výmere 341m2 + podiel na prístupovej ceste 45 m2 vzdialený 200

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 16.06.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

33,000 € 85 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Devínska Nová Ves, ul. Ivana Bukovčana

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

211,990 € 3365 €/m²

PREDAJ - Devínska Nová Ves - veľká chata s podkrovím

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Iný rekreačný objekt | 430 m²

ART Real Estate ponúka na predaj rekreačnú dvojpodlažnú chatu s podkrovím vo veľkosti rodinného

Publikované: 10.10.2023 Aktualizované: 28.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

630,000 € 1465 €/m²

OCCAM | 3i byt Jána Jonáša, 68 m², zrekonštruovaný, s výhľadom z 10.poschodia, v tichej časti, 2x súkromné parkovanie

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 64 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj kompletne zrekonštruovaný byt s krásnym výhľadom na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

229,000 € 3578 €/m²

Rekreačný pozemok spolu s gastronomickou prevádzkou, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Zníženie ceny na 249000,- Eur --- Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Devínskom jazere.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8547)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Rodinné domy na predaj (23085)
Reality v Martine (740)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie