3 izbový byt | Na Hriadkach | 88 m²
Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezidenčnom projekte Vil
379,990 € 4318 €/m²
Garáž | Bystrická | 14 m²
Predám vonkajšie parkovacie miesto pre imobilnú osobu - ŤZP. Adresa: Devínska Nová Ves , proje
15,000 € 1071 €/m²
Garáž | Bystrická | 14 m²
15,000 € 1071 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Zavadilova | 820 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 820m2 v lokalite "Pod srdc
207 €/m2 207 €/m2
Chalupa, rekreačný domček | Waitov lom | 150 m²
Directreal Strong - Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj celoročne obývateľný 2.posch. rodi
250,000 € 1667 €/m²
Záhrada | Devínska cesta | 980 m²
Directreal Strong - Ponúkame na predaj slnečnú záhradu pod kopcom Sandberg. Záhrada je oploten
237,000 € 242 €/m²
Rodinný dom | Štefana Králika | 255.9 m²
Directreal Strong - PEKNÝ 4-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V RADOVEJ ZÁSTAVBE V KĽUDNEJ ČASTI DEVÍNSKEJ NO
749,000 € 2927 €/m²
Skladový objekt | neuvedená | 900 m²
Directreal Office - Prenájom nových obchodno-skladových priestorov v novovznikajúcom Business
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Obchodné priestory | Bory Mall | 130 m²
Directreal Office - Prenájom reprezentatívnych obchodných priestorov v Bratislave Devínskej N
1,879 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Istrijská | 150 m²
Rodinný dom v pôvodnom stave 150m2, nutná kompletná rekonštrukcia. Veľký rovinatý pozemok 513m
130,000 € 867 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 26 m²
Vyhľadávaná lokalita plná celoročne obývaných chát v osade Pod srdcom v Devínskej Novej Vsi. Na
145,000 € 5577 €/m²
2 izbový byt | Opletalova | 61 m²
Ponúkame Vám na prenájom veľký priestranný slnečný 2i byt nachádzajúci sa na 2. poschodí bytové
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | Devínska Nová Ves | 12,953 m²
READOM Reality ponúka na predaj pozemok s výmerou 12 953 m² mimo zastavaného územia obce. Aktuá
Cena na vyžiadanie
Obchodné priestory | x | 500 m²
EDEN real ponúka na prenájom objekt pre obchod, sklad, showroom, fitko..... v Devínskej Novej V
4,600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Opletalova | 96 m²
Dom rider kancelária Vám ponúka na predaj svetlý a prakticky riešený 3-izbový byt nachádzajúci
284,900 € 2968 €/m²
1 izbový byt | Michala Bučiča | 31.5 m²
Prenájom bytu spolu s autom? Áno, čítate správne. Tento nový 1-izbový byt v projekte Bory prich
600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Toto príjemné a praktické bývanie v pokojnej časti Devínskej Novej Vsi (Stará Devínska) ponúka
160,000 € 4571 €/m²
3 izbový byt | Pavla Horova | 66 m²
Ponúkame na predaj útulný, priestranný 3 izbový byt v Bratislave - Devínska Nová Ves, na ulici
239,000 € 3621 €/m²
3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 80 m²
Predmetom predaja je 3 izbový byt v DNV Bratislava IV So súhlasom majiteľa bytu predáme 3 izb
234,900 € 2936 €/m²
2 izbový byt | Opletalova | 73.8 m²
Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka exkluzívne na predaj 2-izbový byt na ulici Opletalov
219,990 € 2981 €/m²
3 izbový byt | Štefana Králika | 74 m²
REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka 3 izbový byt o výmere 74 m2 s loggiou, nachádzajúci sa na POS
219,980 € 2973 €/m²
Garáž | Eisnerova | 16 m²
REWIN reality Vám Ponúkame na predaj garáž nachádzajúcu sa v garážovom dome na Eisnerovej ulici
35,000 € 2188 €/m²
2 izbový byt | 41.78 m²
Popis nehnuteľnosti : Bosen Group Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a svetlý 2
219,900 € 5263 €/m²
3 izbový byt | Na hriadkach | 69.95 m²
Realitná kancelária Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj posledné byty v jedinečnom rezi
279,990 € 4003 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.