Mestská vila s luxusnou záhradou na prenájom-vhodná ako kancelárske priestory firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Brnianska | 889 m²

Ponúkame na prenájom priestrannú mestskú vilu v prestížnej časti Bratislavy, Staré Mesto. Vila

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

5,000 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v Dobrohošti o výmere 935 m2

Reality Dobrohošť

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 935 m²

V novovybudovanej časti obce Dobrohošť Vám ponúkame na predaj pozemok o výmere 935 m2 . Prístup

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 21.01.2026
Pozemky na predaj Dobrohošť

99,000 € 106 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

EXKLUZÍVNE | Svetlý 4-izbový byt s dvoma loggiami v obľúbenom Novom Meste Hľadáte priestranný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3,5 izbový byt vo výbornej lokalite pri OD Slimák v pôvodnom stave -ideálny na rekonštrukciu

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Čsl. parašutistov | 75 m²

# Priestranný 3,5-izbový byt s veľkým potenciálom v Bratislave – Nové Mesto Hľadáte byt, ktorý

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

250,000 € 3333 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

KOMPLETNE ZARIADENÝ PRIESTRANNÝ 3I BYT S DVOMI BALKÓNMI A PIVNICOU

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 88.8 m²

moderný dizajn | výborná dispozícia | orientácia na dve svetové strany | špajza | šatník | klim

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

250,000 € 2815 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

PRIESTRANNÝ 5I RODINNÝ DOM S DVOJGARÁŽOU A KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Rovinka

Rodinný dom | Záhradná | 180 m²

špajza | povala | krb v obývacej miestnosti | klimatizácia | nový plynový kotol | kamerový syst

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Rovinka

499,000 € 2772 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom 2-izbového bytu, Ružinov – Moldavská, zariadený, 2 balkóny, 4. poschodie s výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Moldavská | 55 m²

Ponúkame na prenájom zariadený 2-izbový byt o výmere 54,84 m² na Moldavskej ulici v Ružinove. K

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderná dvojgarzónka s dvoma balkónmi – Petržalka, pri Draždiaku -750 Eur vrátane energií

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Znievska | 39 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zariadenú dvojgarzónku v Petržalke s výbornou občiansk

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

590 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Nadštandardná rodinná vila v kontakte s prírodou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Nad Ostrovom | 460 m²

Ponúkame Vám výnimočnú 5-izbovú rodinnú vilu situovanú na začiatku mestskej časti Karlova Ves.

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Nadštandardný 3-izbový byt | Euro Home Residential Complex | Bôrik, Žilina

Reality Žilina

3 izbový byt | Tajovského | 112 m²

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Žilina

470,000 € 4196 €/m²

Top
Top

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

„Priestranný a svetlý 2-izbový byt (56 m²) v tehlovej bytovke – Podunajská

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podunajská | 56 m²

SVETLÝ 2-IZBOVÝ BYT V KOMORNEJ TEHLOVEJ NOVOSTAVBE | PODUNAJSKÁ ULICA – BRATISLAVA Existujú by

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

238,000 € 4250 €/m²

Top
Top

Priestranný tehlový dom s obrovským potenciálom len na skok od Trnavy – Horné Dubové

Reality Trnava

Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²

Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Trnava

189,900 € 1583 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 68.56 m²

HERRYS - Na prenájom exkluzívny, dizajnový 3-izbový apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS R

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30433)
Reality v Martine (738)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1390)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Rodinné domy na predaj (23070)
Upresniť hľadanie