Investičná príležitosť v srdci Malých Karpát – výnosný ubytovací objekt v lokalite Zochova chata na pozemku 5 000 m², len 30 minút od Bratislavy.

Reality Modra

Iný rekreačný objekt | Moyzesova | 600 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný ubytovací objekt v obľúbenej rekreačnej lokalite Z

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

1,250,000 € 2083 €/m²

Top
Top

Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii | Námestie Hraničiarov | ihneď voľná

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Námestie Hraničiarov | 28 m²

Ponúkame na prenájom modernú a kompletne zrekonštruovanú garsónku na obľúbenej adrese Námestie

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

500 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb. komplet zariadený byt pri OC Aupark na Jantárovej ul.

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Jantárová | 65 m²

Na dlhodobý prenájom ponúkame 3 izb. byt v žiadanej lokalite v blízkosti OC Aupark na Jantárove

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,100 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

Útulná dvojchata v krásnom tichom prostredí pri jazere Izra

Reality Slanská Huta

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na predaj útulnú drevenú dvojchatu s možnosťou celoročného bývania, v vtesnej blízkost

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Slanská Huta

59,990 € 500 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 1 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Polyfunkčný objekt - Ruskov

Reality Ruskov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 1374 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, 5-izbový, Trhová Hradská, okres Dunajská Streda

Reality Trhová Hradská

Rodinný dom | Koncová | 196 m²

Priestranný 5-izbový rodinný dom s veľkorysým pozemkom pri Klátovskom ramene Ponúkame na predaj

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trhová Hradská

179,000 € 913 €/m²

Top
Top

Predaj: 4-izbový rodinný dom, Lakšárska Nová Ves, okres Senica

Reality Lakšárska Nová Ves

Rodinný dom | Nezadaná | 188 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Lakšárskej Novej Vsi dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s podkr

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Lakšárska Nová Ves

179,000 € 952 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Senec, Fialkova ul.

Reality Senec

Rodinný dom | Fialková | 167 m²

Ponúkame na predaj veľmi príjemný montovaný Nízko-energetický 5-izbový rodinný dom v mladej štv

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Domy na predaj Senec

369,000 € 2210 €/m²

Top
Top

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj: 2-izbový mezonetový byt, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | Bratislavská | 53 m²

Ponúkame na predaj mezonetový byt v uzavretom areáli, Most pri Bratislave, Bratislavská ulica B

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

149,000 € 2811 €/m²

Top
Top

Predaj: Rodinný dom, Rajka, 4-izbový bungalov

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút od

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

230,000 € 2300 €/m²

Top
Top

Predaj: Rajka, 5-izbový Rodinný dom, dvojpodlažný

Reality Maďarsko

Rodinný dom | Maďarsko

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom v Rajke, v obci, ktorá sa nachadza 13 minút

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj

290,000 € 1908 €/m²

Top
Top

Predaj: 1-izbový byt, Malokarpatské námestie, Bratislava-Lamač

Reality Bratislava-Lamač

1 izbový byt | Malokarpatské námestie | 53 m²

NA PREDAJ: Slnečný a priestranný 1-izbový byt Lamač, Malokarpatské námestie Hľadáte štartovacie

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

180,000 € 3396 €/m²

Top
Top

Na predaj posledné 2 nízkoenergetické 5 izbové podkrovné domy v projekte OÁZA v nádhernom prostredí a s výhladom na rieku

Reality Rajka

Rodinný dom | Maďarsko | Rajka | Vízpart

Ponúkame na predaj tento 5 izbový podkrovný dom v novej štvrti Rajky na pozemku s výmerou 326 m

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 26.01.2026
Domy na predaj Rajka

245,000 € 2179 €/m²

Top
Top

Polyfunkčný objekt s parkoviskom v centre Komárna na predaj

Reality Komárno

Polyfunkčný objekt | Jókaiho ul. | 405 m²

Vážení záujemcovia! Ponúkame Vám na predaj lukratívne situovaný polyfunkčný objekt v centre Ko

Publikované: 14.04.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Objekty na predaj Komárno

288,888 € 713 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Rodinné domy na predaj (23029)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Upresniť hľadanie