NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA RODINNÝ DOM, STODOLU, HOSPODÁRSKU BUDOVU, GARÁŽ a PRIESTRANNÝ POZEMOK 4273 m2 NA POLOSAMOTE SENICKÝCH KOPANÍC

Reality Senica

Rodinný dom | 150 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA RODINNÝ DOM, STODOLU, HOSPODÁRSKU BUDOVU, GARÁŽ a PRI

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Senica

170,000 € 1133 €/m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES PONÚKA 4 -IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 SENICA + ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 82 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 4 IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 na

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Senica

129,000 € 1573 €/m²

AKCIOVÁ CENA - REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUMENCE okres SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | 595 m²

AKCIOVÁ CENA 99.900,- € REALITY PROGRES PONÚKA NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK 595 m2 ŠAJDÍKOVÉ HUM

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Senica

99,900 € 168 €/m²

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov, Senica

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý pozemok s právoplatným stavebným povolením a začatou stavbou bytov

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov pri Senici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,175 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

GRAVITAS | Pozemok s rozostavanou stavbou pre 12 bytov - Senica

Reality Senica

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 1,175 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

320,000 € 272 €/m²

Rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite!!

Reality Senica

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom ale zachovalom stave na vyhľadávanej ulic

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

204,900 € 820 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom priestranného rodinného domu – Sadová ulica, Senica.

Reality Senica

Administratívny objekt | Sadová | 170 m²

Ponúkame na prenájom celé prízemie rodinného domu na ulici Sadová v Senici s celkovou úžitkovo

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na prenájom Senica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

NA PREDAJ: Moderná komerčná budova vo fáze finalizácie – Senica.

Reality Senica

Objekt pre obchod | Továrenská | 974 m²

Novostavba s vysokými stropmi, výťahom, energetickou triedou A a výbornou dopravnou polohou. P

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Senica

1,670,000 € 1715 €/m²

člen NARKS

Na predaj exkluzívny 7-izbový rodinný dom s bazénom v meste Senica, ul. Rovenská.

Reality Senica

Rodinný dom | Rovenská | 520 m²

Ponúkame na predaj výnimočný dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 520 m², nachádzajúci

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Dva domy za cenu jedného na pozemku o rozlohe 557 m2 s garážou, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | Bahenská | 132 m²

DVA DOMY NA JEDNOM POZEMKU – IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU! Realitná kancelária

Publikované: 13.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

145,000 € 1288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj - 5i rodinný dom, ul. Ľ.Štúra, obec Jablonica, okr. Senica TOP

Reality Senica

Rodinný dom | Jablonická cesta | 190 m²

Ponúkame na predaj starší 5 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obci Jablonica, okr. Senica. D

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Domy na predaj Senica

79,500 € 418 €/m²

Na predaj 3iz. byt po čiastočnej rekonštrukcii v Senici

Reality Senica

3 izbový byt | Kalinčiakova | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners (pobočka Senica) vám ponúka na predaj príjemný a priestr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 €

Na predaj luxusný rodinný dom v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Tehelná | 877 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj luxusný rodinný dom v Senici Samostatn

Publikované: 02.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

Na predaj záhradka s chatkou v ZO Kunov

Reality Senica

Záhrada | Kunov | 500 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj záhradku s drevenou chatkou v ZO III Se

Publikované: 28.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

Na predaj záhradka v záhradkárskej oblasti Senica - Kunov

Reality Senica

Záhrada | Kunov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj záhradku v záhradkárskej oblasti v Seni

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

41,900 €

Na predaj 2iz. byt v Senici v pôvodnom stave ( centrum)

Reality Senica

2 izbový byt | Hurbanova | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt v Senici v pôvodnom stave

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

89,000 €

1,5iz. byt s loggiou a pivnicou v centre mesta Senica

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 40 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 1,5 izbový byt s veľkou loggiou a pivni

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

95,000 € 2375 €/m²

Na predaj garáž v Senici časť Čáčov

Reality Senica

Garáž | Čáčov | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj garáž v Senici časť Čáčov Celková rozl

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

16,990 €

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (34m2) V CENTRE MESTA SENICA

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Oslobodenia | 34 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom pekný komerčný priestor s rozlohou 34,35m2 v pol

Publikované: 26.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

300 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM SKLADOVÝ / VÝROBNÝ PRIESTOR (290m2) SENICA.

Reality Senica

Priestor pre sklad | Továrenská | 290 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom komerčný priestor v areáli bývalého Slovenského h

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

870 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR V CENTRE SENICE

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 232 m²

PRENÁJOM KOMERČNÉHO / OBCHODNÉHO PRIESTORU ideálneho pre predajňu akéhokoľvek typu, pobočku ba

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

1,900 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Záhrada s murovanou chatkou, Senica, ZO Bažantnica

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | Železničná | 17 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať ticho, pokoj a zrelaxovať v súkromí vlastnej záhrady? P

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

37,000 € 2176 €/m²

NA PRENÁJOM PRIESTORY PRE AMBULANCIU LEKÁRA, SENICA

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 105 m²

Priestory určené pre ambulanciu lekára sa nachádzajú v polyfunkčnom dome v centre mesta na prvo

Publikované: 12.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

2 €/m2/mesiac 2 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie