KÚPIME 3-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

3 izbový byt | 62 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

PRENÁJOM – zariadený 3-izbový byt Senica PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 74 m²

Ponúkame Vám na prenájom veľmi pekný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v Senici na ulici

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom – 3-izbový byt, Senica, PRENAJATÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Palárikova | 65 m²

Ponúkame na PRENÁJOM vkusne zrekonštruovaný a slnečný 3-izbový byt nachádzajúci sa na vyhľadáva

Publikované: 17.01.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Senica

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj, pozemok sad Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 676 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok – záhradu v meste Senica, v obľúbenej časti Kunov. Pozemok je v

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Pozemky na predaj Senica

35,000 € 52 €/m²

Predaj rodinného domu v Senici – časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | Čáčovská cesta | 205 m²

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte bývanie pre svoju rodinu na pokojnom mieste s veľkou záhradou a množstvo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Domy na predaj Senica

175,000 € 854 €/m²

Predaj, NOVOSTAVBA rodinného domu v Senici časť Košutovec

Reality Senica

Rodinný dom | Košútovec | 118 m²

Ponúkame na predaj skolaudovanú novostavbu rodinného domu v pokojnej časti mesta Senica – Košut

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senica

239,900 € 2033 €/m²

PREDANÉ - Predaj rodinného domu – Senica, časť Dolné Suroviny

Reality Senica

Rodinný dom | 137 m²

Ponúkame na predaj útulný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej časti Senice – Dolné Suroviny.

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.01.2026
Domy na predaj Senica

147,000 € 1073 €/m²

Predaj, rodinný dom – chalupa Senica, časť Kunov

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 122 m²

Ponúkame na predaj útulnú chalúpku v meste Senica, v obľúbenej mestskej časti Kunov. Ak hľadáte

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Senica

77,000 € 631 €/m²

Predaj, veľký trojizbový byt Senica Sotina, ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

3 izbový byt | S. Jurkoviča | 88.5 m²

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Senica

148,000 € 1672 €/m²

Predaj – priestranný 3-izbový byt Senica PREDANÉ

Reality Senica

3 izbový byt | Hurbanova | 74 m²

PREDANÉ Ponúkame na predaj veľký a svetlý trojizbový byt s balkónom nachádzajúci sa priamo v ce

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

129,900 € 1755 €/m²

Predaj, rodinný dom Senica, Železničná

Reality Senica

Rodinný dom | Železničná | 71.6 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v meste Senica na ulici Železničná, ktorý

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Senica

138,000 € 1927 €/m²

PREDANÉ – Predaj rodinného domu, novostavby, Senica – Orechová

Reality Senica

Rodinný dom | Topolová | 111 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom – novostavbu, ktorá sa nachádza v tichej a obľúbenej

Publikované: 05.07.2025 Aktualizované: 26.11.2025
Domy na predaj Senica

160,000 € 1532 €/m²

Prenájom, dvojizbový byt s balkónom, Senica

Reality Senica

2 izbový byt | Hviezdoslavova | 58.5 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny slnečný 2-izbový byt s balkónom v centre mesta Senica na Hviezd

Publikované: 09.11.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Senica

530 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Predaj, chata so záhradkou v ZO Kunov II, Senica

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 56 m²

Hľadáte miesto, kde si môžete vychutnať ticho, pokoj a relax v súkromí vlastnej záhrady? Táto p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

42,990 € 768 €/m²

Predaj, Garsónka Senica časť Sotina – ZNÍŽENÁ CENA

Reality Senica

Garsónka | L. Novomeského | 27 m²

Ponúkame na predaj peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom sídlis

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Senica

66,900 € 2478 €/m²

PRENÁJOM, 2-izbový byt Senica – PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | Palárikova | 54 m²

Ponúkame na prenájom útulný 2-izbový byt s priestranným balkónom v meste Senica, na Palárikovej

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Senica

520 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM, Garsónka Senica časť Sotina

Reality Senica

Garsónka | L. Novomeského | 27 m²

Ponúkame Vám na prenájom peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Senica

380 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre mesta s dvomi balkónmi v meste Senica.

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 74 m²

Ponúkame na predaj teplý, svetlý a priestranný 3 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nach

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

133,000 € 1797 €/m²

Na predaj priemyselný areál – Senica (bývalá TATRACHEMA)

Reality Senica

Priemyselná zóna | Nevyplnená | 12,344 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj priemyselný areál s celkovou výmerou 12

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

NOVÉ REKREAČNÉ POZEMKY neďaleko mesta SENICA

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Záhradná | 1 m²

ID:9961 Ponúkame na predaj nové rekreačné pozemky v blízkosti mesta Senica: -vzdialenosť len

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Pozemky na predaj Senica

15,000 € 15000 €/m²

Priemyselný pozemok so stavebným povolením Senica

Reality Senica

Komerčná zóna | 20,083 m²

Pozemok na ľahký priemysel so stavebným povolením v novovybudovanom priemyselnom parku „Kaplins

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

člen NARKS

DIRECTREAL|Prenájom obchodno-skladových priestorov a garáží v uzavretom areáli Dema Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Dlhá | 150 m²

Directreal Doma - Directreal Doma ponúka na prenájom obchodné priestory v uzavretom areáli Dem

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Zabehnutá Ubytovňa v centre mesta Senica za skvelú cenu!

Reality Senica

Nájomný dom | Hurbanova | 831 m²

Ponúkame Vám jedinečnú investičnú príležitosť – zabehnutú a plne funkčnú ubytovňu v centre mest

Publikované: 15.12.2021 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na predaj Senica

650,000 € 6 €/m²

REALITY PROGRES PONÚKA 4 -IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 SENICA + ZNALECKÝ POSUDOK

Reality Senica

4 izbový byt | L. Novomeského | 80 m²

NOVÁ CENA REALITY PROGRES, s.r.o. PONÚKA ČIASTOČNE PREROBENÝ 4 IZBOVÝ BYT s BALKÓNOM 82 m2 na

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Senica

129,000 € 1613 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Rodinné domy na predaj (23086)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Upresniť hľadanie