Chalupa, rekreačný domček | 18 m²
Záhradkárska chatka so súpisným číslom, s udržiavaným pozemkom 432 m2, v obľúbenej záhradkárske
42,000 € 2333 €/m²
Rodinný dom | Sadová | 240 m²
V samotnom srdci mesta ponúkame výnimočnú vilu, ktorá spája mestskú adresu s pokojom súkromnej
Info v RK
Priemyselná zóna | Železničná | 2,430 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok určený pre podnikateľské účely o výmere 2430m2! Pozemo
65 €/m2 65 €/m2
Priemyselná zóna | Železničná | 1,743 m²
The Best reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v priemyselnej časti v Senici na ulic
65 €/m2 65 €/m2
Rodinný dom | Morušová | 131 m²
Ponúkame Vám na predaj slnečnú novostavbu 4-izbového rodinného domu typu bungalov v pokojnej lo
282,000 € 1947 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gen. L. Svobodu | 10 m²
parkovanie | frekventovaná lokalita | polyfunkčný objekt | blízkosť bytoviek | výborná dostupno
150 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Sotina | 55 m²
Súrne hľadám pre konkrétnych klientov 2 alebo 3 izbový byt v Senici alebo v blízkom okolí. Ak t
115,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Máme pre Vás nový domov! Ponúkame na predaj modernú, 4-izbovú novostavbu pasívneho rodinného do
249,000 € 2075 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Hlboké | 1,695 m²
1695 m2 | šírka 20 m | IS v dosahu | výhľad na pole | 3 min. od Senice Hľadáte ideálny pozemok
79,900 € 47 €/m²
Obchodné priestory | Generála L. Svobodu | 36 m²
parkovanie | flexibilné využitie | veľkorysá plocha | polyfunkčný objekt | blízkosť bytoviek M
350 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Železničná | 111 m²
Realitná kancelária KARIN&PARTNERS ponúka exkluzívne na predaj 4 izbový poschodový nový rodinný
269,000 € 2423 €/m²
1 izbový byt | 33 m²
Exkluzívne ponúkame na prenájom zrekonštruovanú garsónku v tichej lokalite mesta Senica, ktorý
380 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Továrenská | 42 m²
Realitná kancelária SortieReal ponúka na predaj 1,5-izbový byt priamo v centre mesta Senica. By
86,000 € 2048 €/m²
1 izbový byt | Továrenská | 42 m²
86,000 € 2048 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
AstonReal súrne hľadá pre klienta 3-izbový byt v lokalite SENICA. Celková rozloha cca 72 m2.
100,000 €
Rodinný dom | Topoľová | 131 m²
AstonReal ponúka na predaj rodinného domu vo vyhotovení holodom. Priestranný štvorizbový rodin
283,000 € 2160 €/m²
2 izbový byt | L. Novomeského | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt po rekonštrukcii v Senici
119,000 €
2 izbový byt | Továrenská | 0 m²
Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s pivnicou po kompletnej r
91,900 €
4 izbový byt | Sotinská | 80.5 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme
145,000 € 1801 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 764 m²
Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Senici, časť Kunov, ktorý v súčasnosti slúži ako sad
98,500 € 129 €/m²
2 izbový byt | J. Kráľa | 64 m²
Ak hľadáte priestranný a zrekonštruovaný byt na prenájom v Senici, máme pre vás zaujímavú ponuk
530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 53 m²
Ponúkame na prenájom útulný a zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v Senici na Moyzesovej uli
500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 62 m²
Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa
Cena dohodou
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.