3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť
158,500 € 2213 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²
HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s
170 €/m2 170 €/m2
Rodinný dom | 150 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4-izb. rodinný dom s priestorom, súkromím a potenciálom – v o
Cena dohodou
3 izbový byt | 77 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou
146,900 € 1908 €/m²
2 izbový byt | 42 m²
Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt v centre mesta SENICA. Plocha: 42 m2 + pivnica Byt sa nac
84,000 € 2000 €/m²
3 izbový byt | 74 m²
Ponúkame na predaj krásny 3-izbový byt o výmere 74 m2, ktorý ponúka moderné a praktické bývanie
159,900 € 2161 €/m²
2 izbový byt | 52 m²
NOVINKA v ponuke MAXA REALITY 2-izbový byt v Senici – Kalinčiakova ulica. Pokojné bývanie v z
94,900 € 1825 €/m²
Rodinný dom | - | 500 m²
Moderný maklér ponúka na predaj vilu s premysleným dizajnom v Pezinku, kde sa harmonicky spája
2,200,000 € 4400 €/m²
Rodinný dom | - | 235 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos
350,000 € 1489 €/m²
1 izbový byt | 32 m²
1-izbový byt v obľúbenej časti Senice – Sotina Ideálne štartovacie bývanie alebo investícia
98,900 € 3091 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 630 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky v novej lokalite VINOHRADY REZORT Senica. Rezort sa nachádz
170 €/m2 170 €/m2
3 izbový byt | 77 m²
Ponúkame na predaj alebo výmenu za 2-izbový byt + doplatok tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádz
115,000 € 1494 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Osada Kunov III | 95 m²
Hľadáte únik z mesta, kde sa spája moderné bývanie s relaxom v prírode? Ponúkame Vám na predaj
164,990 € 1737 €/m²
1 izbový byt | Hurbanova | 32 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na prenájom 1 izbový byt, k
420 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 100 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj samostatne st
Cena dohodou
Spevnené plochy | Sadová | 0 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj kryté garážové stojisko
16,500 €
1 izbový byt | Továrenská | 42 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 1,5 izbový byt s
89,500 € 2131 €/m²
2 izbový byt | Sadová | 48 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj luxusný dvoji
145,000 € 3021 €/m²
2 izbový byt | Kalinčiakova | 52 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA Vám vo výhradom zastúpení majiteľov ponúka na predaj 2 izbový byt s bal
95,000 € 1827 €/m²
Garsónka | Hollého | 26 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom kompletne za
370 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Štefánikova | 60 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na prenájom komerčné obchodné prie
Info v RK
Záhradná chatka | Kunov | 20 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj jednopodlažnú
45,500 € 2625 €/m²
1 izbový byt | Nám. Oslobodenia | 0 m²
Dobrý deň, realitná kancelária A&P aktuálne hľadá byty pre viacerých svojich klientov, ktorí ma
Cena dohodou
Rodinný dom | Železničná | 90 m²
A&P REALITNÁ KANCELÁRIA vám vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúka na predaj dvojpodlažný, pod
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.