DOREAL / NA PREDAJ GARÁŽ V SENICI, časť Čáčov, 16.900 €

Reality Senica

Garáž | Pri garážach | 18 m²

Na predaj garáž v Senici – mestská časť Čáčov. Panelová garáž v radovej zástavbe na ulici Pri g

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Senica

16,900 € 939 €/m²

REKREAČNÁ CHATA SENICA • KUNOV • POZEMOK 527 m²

Reality Senica

Záhradná chatka | Kunov | 50 m²

Predstavujeme vám rekreačnú chatu s pozemkom o výmere 527 m², situovanú v obľúbenej rekreačnej

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

39,000 € 780 €/m²

DLHODOBÝ PRENÁJOM 2,5 IZBOVÝ BYT • VÝMERA 67M • SENICA

Reality Senica

2 izbový byt | 67 m²

Exkluzívne/DOREAL REALITNÁ KANCELÁRIA ponúka na dlhodobý prenájom veľkometrážny 2,5-izbový byt

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ KOMERČNÝ POZEMOK 934 M2, ŽELEZNIČNÁ ULICA, SENICA

Reality Senica

Komerčná zóna | Železničná | 934 m²

DOREAL REALITNÁ KANCELÁRIA ponúka na predaj komerčný pozemok - zastavané plochy a nádvoria o vý

Publikované: 17.04.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Pozemky na predaj Senica

17,000 € 18 €/m²

PREDAJ - pozemok Senica 4000m2

Reality Senica

Komerčná zóna | - | 4,000 m²

Ponúkame na predaj atraktívny pozemok so schváleným územným plánom na výstavbu moderného multib

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Senica

149 €/m2 149 €/m2

PREDAJ DOM 186,10M2, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, PIVNICA, LETNÁ KUCHYŇA, PRIESTRANNÝ POZEMOK 800M2, CENA DOHODOU

Reality Senica

Rodinný dom | - | 186.1 m²

V PONUKE 3D VIRTUÁLNA PREHLIADKA! Hľadáte pokojné a bezpečné bývanie pre Vás a Vaše ratolesti

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVÉ!! Rodinný dom s krásnou záhradou, Senica, časť Čáčov

Reality Senica

Rodinný dom | 320 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj túto unikátnu nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne komfortné býva

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

340,000 € 1063 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 39m2 - 2X BALKON

Reality Senica

1 izbový byt | SE | 39 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 1 IZBOVY BYT - 39m2 - 2X BALKON Ponúk

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

99,000 € 2538 €/m²

Na prenájom priestor na obchod alebo služby, Senica!

Reality Senica

Obchodné priestory | Hviezdoslavova | 48 m²

Dám do prenájmu obchodný priestor v Senici na hviezdoslavovej ulici. Má 48m2 . V miestnosti sa

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

580 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpte si PRÍJEMNÝ 2i byt s PIVNICOU pri CENTRE, KOMPLETNÁ REKON.

Reality Senica

2 izbový byt | Továrenská | 41.93 m²

Martin VINCENC ponúka na predaj PRÍJEMNÝ, BEZBARIÉROVÝ 2-izbový byt PO STARŠEJ REKONŠTRUKCII s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senica

90,000 € 2146 €/m²

Luxus ktorý si zamilujete: Moderný 4i SMART bungalov top lokalite Senica Mlyny

Reality Senica

Rodinný dom | Teplická | 160 m²

Predstavte si miesto, kde ráno otvoríte dvere na terasu, nadýchnete sa čerstvého vzduchu a deň

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senica

398,000 € 2488 €/m²

2-izbový byt v centre mesta Senica - pôvodný stav - 50m2

Reality Senica

2 izbový byt | SENICA | 50 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Ponúkame na predaj 2-izbový byt v centre mesta Senica, nachádzajúci

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

80,000 € 1600 €/m²

REZERVOVANÝ!!! Na prenájom 2izbový byt v Senici

Reality Senica

2 izbový byt | Štefánikova | 48 m²

3RP reality ponúka na prenájom 2 izbový byt na ulici Štefánikova v meste Senica. Byt s rozlohou

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Senica

440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Polyfunkčná budova

Reality Senica

Polyfunkčný objekt | Hollého | 2,400 m²

Na predaj dvojpodlažná administratívno - obchodná budova v atraktívnej lokalite v centre mesta

Publikované: 05.04.2022 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Senica

Info v RK

Na predaj priestorný 1 izbový byt v centre mesta Senica.

Reality Senica

1 izbový byt | J. Kráľa | 42.83 m²

Ponúkam na predaj 1 izbový byt v centre mesta Senica. Byt sa nachádza v centre mesta, na ulici

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

1 € 0 €/m²

Krásny, moderne zariadený 1 izbový byt na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 37 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný, moderne zariadený 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Zariadený 2-izbový byt na prenájom, kúsok od centra mesta

Reality Senica

2 izbový byt | 48 m²

Ponúkame na prenájom slnečný 2-izbový byt o výmere 48 m², ktorý sa nachádza na 1/3 poschodí na

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

440 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Kompletne zariadená garsónka na prenájom

Reality Senica

1 izbový byt | 22 m²

Ponúkame na prenájom garsónku o výmere 22 m2, ktorá sa nachádza na prízemí v bytovom dome na Že

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

370 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ Útulný 1-izbový byt s balkónom

Reality Senica

1 izbový byt | 32 m²

Ponúkame na predaj slnečný 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v tichej časti mesta na P

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

83,000 € 2594 €/m²

Skladový areál s pozemkom 10 000 m2 v priemyselnej zóne

Reality Senica

Priestor pre sklad | 1,005 m²

Ponúkame na predaj veľký skladový areál s výrobnou halou a pozemkom o celkovej výmere 9796 m2.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Veľký stavebný pozemok na predaj Senica časť Mlyny 1710 m²

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,710 m²

Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a pokojnej lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

Cena dohodou

Skladové a logistické priestory Senica

Reality Senica

Priestor pre sklad | 9,109 m²

Skladový / Logistický areál v Senici na prenájom - areál v plánovanej výstavbe ZÁKLADANÉ ÚDAJE

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

Cena dohodou

člen NARKS

Priemyselná hala na prenájom - Senica

Reality Senica

Priestor pre sklad | 11,642 m²

PONÚKAME NA PRENÁJOM MODERNÚ PRIEMYSELNÚ HALU V SENICI Hala je vhodná na priemyselnú výrobu a

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na prenájom Senica

Cena dohodou

Na predaj investičná píležitosť - apartmánový dom hodváb v meste Senica

Reality Senica

Apartmánový dom | Továrenská | 260 m²

DeveloX Reality ponúka na predaj investičnú príležitosť, ponúka apartmánový dom v meste Senica

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Senica

749,000 € 2881 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie