NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (88m2) V CENTRE SENICE

Reality Senica

Obchodné priestory | Hurbanova | 88 m²

PRENÁJOM KOMERČNÉHO / OBCHODNÉHO PRIESTORU ideálneho pre ambulanciu lekára, predajňu, kancelári

Publikované: 07.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom - nový 1 - izb. byt, parking, Senica , Sadová ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Sadová | 34 m²

Moderný byt s novým zariadením, do ktorého sa stačí len nasťahovať a užívať si všetky výhody kt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Murovaná garáž 22 m² | brána 2,5 m | vhodná aj pre dodávku – Senica

Reality Senica

Garáž | Sadová | 22 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj murovanú garáž situovanú v jednej z najvyhľadávanej

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

33,900 € 1541 €/m²

NA PREDAJ MUROVANÁ GARÁŽ (22m2) SENICA, SADOVÁ UL.

Reality Senica

Garáž | Sadová | 21 m²

Publikované: 02.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

30,900 € 1471 €/m²

NA PRENÁJOM - PARKOVACIE STÁTIE SADOVÁ UL., SENICA

Reality Senica

Garáž | Sadová | 12 m²

Prenájom parkovacieho státia – centrum Senice AVORY Realitné Centrum Vám ponúka na prenájom vo

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Senica

40 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM PRÉMIOVÉ SKLADOVÉ PRIESTORY, SENICA

Reality Senica

Priestor pre sklad | Továrenská | 3,024 m²

Flexibilné riešenie skladovania v strategickej lokalite Senice AVORY Realitné Centrum / V exkl

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3 - izb. byt s lodžiou (74m2) Senica - centrum

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 69 m²

...Byt v tichom centre Senice so zasklenou lodžiou, veľkou murovanou pivnicou a výhľadom do zel

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

113,000 € 1638 €/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÝ PRIESTOR (230m2), SENICA

Reality Senica

Obchodné priestory | Továrenská | 230 m²

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na prenájom multifunkčný obchodný priestor o výmere 230m², kt

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj komerčný objekt s garážou (209m2), Senica - Čáčov

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčov | 209 m²

...priestranný komerčný objekt na predaj – Senica , výborná poloha... Hľadáte miesto, ktoré vá

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou

Nový 2-izbový byt so záhradou v Senici – Sadová ulica

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 54 m²

Úplne nový byt, vlastná záhradka a skvelá lokalita – kombinácia, ktorú si zamilujete. Tento 2-

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

154,000 € 2852 €/m²

Na prenájom 1,5 - IZB. BYT, Senica, Hviezdoslavova ul.

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 37 m²

.....Krásny 1,5-izbový byt po rekonštrukcii, plne zariadený. AVORY Realitné Centrum / Ponúkame

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

490 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

HOTOVOSŤ PRIPRAVENÁ – HĽADÁM BYT V SENICI

Reality Senica

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

HĽADÁM INVESTIČNÝ BYT V SENICI – KLIENT S HOTOVOSŤOU! Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zv

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senica

90,000 € 1800 €/m²

Na prenájom 1- izb. byt (33m2), zariadený, Senica- Sotina

Reality Senica

1 izbový byt | Mudrochova | 33 m²

AVORY Realitné Centrum ponúka na prenájom pekný,zrekonštruovaný 1-izbový byt v obľúbenej lokali

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

450 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

3-izb. byt (89m2) dva balkóny, pokojné centrum mesta – Senica

Reality Senica

3 izbový byt | Robotnícka | 82 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Senica – Ro

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

142,000 € 1732 €/m²

Hľadáme byty pre konkrétnych klientov, Senica, Skalica

Reality Senica

2 izbový byt | Nezadaná | 36 m²

Váš byt môže mať nového majiteľa skôr, než si myslíte. AVORY Realitné Centrum aktuálne zastupu

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

Cena dohodou

Dvojdom, garáž,hos.budova, na pozemku 1140m² SENICA-KUNOV.

Reality Senica

Rodinný dom | Kunov | 270 m²

Hľadáte miesto, ktoré ponúka dostatok priestoru, súkromia a možností? Táto nehnuteľnosť v mests

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

175,000 € 648 €/m²

VÝNIMOČNÁ PONUKA / skolaudovaný 5-izb. rod. dom A0, Šajdíkove Humence

Reality Senica

Rodinný dom | 180 m²

AVORY Realitné Centrum/ Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom ktorý nie je len nehnuteľnosť –

Publikované: 14.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

287,000 € 1594 €/m²

Na predaj 3 - izb. byt, loggia (68m2), Senica, Sotinská ul.

Reality Senica

3 izbový byt | Sotinská | 66 m²

Ak hľadáte byt, kde je každodenný život jednoduchší – s obchodmi, školami aj službami na pár kr

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

130,000 € 1970 €/m²

Na prenájom komerčný objekt (209m2) - Senica časť Čáčov

Reality Senica

Obchodné priestory | Čáčov | 209 m²

Hľadáte priestor pre vaše úspešné podnikanie ? Chcete sídliť na viditeľnom mieste? Radi by ste,

Publikované: 23.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

850 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok pre komerčné využitie 1717m2, Senica, Hurbanova ul.

Reality Senica

Komerčná zóna | Hurbanova | 1,717 m²

Pozemok, ktorý čaká na váš projekt – Senica, Hurbanova ulica Niektoré miesta majú v sebe skryt

Publikované: 02.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

179,000 € 104 €/m²

NA PRENÁJOM KOMERČNÉ PRIESTORY (20 - 30m2) V CENTRE MESTA SENICA

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 30 m²

Kancelárske priestory vhodné pre menšie firmy, služby či administratívu s parkovacím státím v u

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

190 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Garáž na prenájom, Továrenská ul. Senica

Reality Senica

Garáž | Továrenská | 18 m²

Bezpečné miesto pre vaše auto – čistá a zrekonštruovaná garáž v Senici. AVORY Realitné Centrum

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Senica

100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

RD S POZEMKOM 1506 M2, GARÁŽ, LETNÁ KUCHYŇA, STAVEBNÝ POZEMOK, SENICA

Reality Senica

Rodinný dom | M. Nešpora | 141 m²

JEDINEČNÁ PONUKA V SENICI – NA PREDAJ RODINNÝ DOM S POZEMKOM ***1506 M2*** OBROVSKÝ POTENCIÁL S

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Senica

219,000 € 1553 €/m²

DOREAL / NA PREDAJ GARÁŽ V SENICI, časť Čáčov, 16.900 €

Reality Senica

Garáž | Pri garážach | 18 m²

Na predaj garáž v Senici – mestská časť Čáčov. Panelová garáž v radovej zástavbe na ulici Pri g

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Objekty na predaj Senica

16,900 € 939 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23054)
Upresniť hľadanie