Na prenájom 2 - izb. byt, lodžia, Senica, Palárikova ul.

Reality Senica

2 izbový byt | Palárikova | 50 m²

AVORY Realitné Centrum / PRENÁJOM: 2-izbový byt, zasklená lodžia, Palárikova ul, Senica. VOĽN

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

550 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom dvojizbový byt -49 m2, Senica, Sadová ul.

Reality Senica

2 izbový byt | Sadová | 49 m²

MAREČEK REALITY ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s kuchynským kútom v novom rezidenčnom

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Senica

660 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM Komerčný priestor 64 m2, Robotnícka ul. - Senica

Reality Senica

Obchodné priestory | Robotnícka | 64 m²

Hľadáš miesto, kde sa tvoje podnikanie konečne rozbehne naplno? Máme pre teba ideálnu príležito

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

300 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM - Rodinný dom Senica, 140 m2

Reality Senica

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

Ponúkame na prenájom rodinný dom v okresnom meste Senica. Dom je po kompletnej rekonštrukcií a

Publikované: 08.08.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Senica

950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM Skladová hala 456 m2 s kanceláriami, Senica centrum (H2)

Reality Senica

Priestor pre sklad | Kolónia | 456 m²

MAREČEK REALITY ponúka na prenájom výrobno skladovaciu halu ktorá sa nachádza v uzevretom areál

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

PRENÁJOM Skladová hala 149 m2 s kanceláriami, Senica centrum (H2.1)

Reality Senica

Priestor pre sklad | Kolónia | 149 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj budovy pre obchod a služby centrum Senice

Reality Senica

Objekt pre obchod | Hviezdoslavova | 1,231 m²

Ponúkame na predaj 4 podlažnú budovu ucenú pre obchod a služby v centre Senice – Hviezdoslavova

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Senica

870,000 € 707 €/m²

Pozemok v Kunove.

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | Kunov | 38,400 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok - potencionálne vhodný pre rodinné domy. Nachádza sa na komuniká

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

14.7 €/m2 15 €/m2

Pozemok v priemyselnej zóne

Reality Senica

Komerčná zóna | Kaplinské pole | 15,000 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok v priemyselnej zóne v Senici, Kaplinské pole. Územno-plánovacia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

1 € 0 €/m²

RADO | Na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica - Znížená cena!

Reality Senica

Priestor pre sklad | Prietržská cesta | 443 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj bitúnok v blízkosti mesta Senica. Ak hľadáte nehnuteľnosť na

Publikované: 20.04.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

70,000 € 180 €/m²

RADO | Predaj pozemku 1091m2 v Jablonici

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,091 m²

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1091m2 v obci Jablonica, ktorá sa

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Senica

45,000 € 41 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom kancelárskych priestorov do 600 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory od 16 do 600 m2 nachádzajúce sa v areály spoločn

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj administratívnej budovy 878 m2 v Senici

Reality Senica

Kancelárie, administratívne priestory | Štefánikova | 878 m²

Ponúkame Vám na predaj ( prenájom) dvojpodlažnú administratívnu budovu, ktorá sa nachádza vo vs

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Senica

Cena dohodou

Prenájom parkovacích miest pre kamióny v Senici

Reality Senica

Komerčná zóna | Štefánikova | 600 m²

Ponúkame Vám na prenájom spevnené štrkové plochy v areály spoločnosti SEKOV Senica, vhodné na p

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na prenájom Senica

1 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Prenájom výrobno - skladových priestorov 1100 m2 v Senici

Reality Senica

Priestor pre sklad | Štefánikova | 1,100 m²

V areály spoločnosti SEKOV ponúkame na prenájom výrobno - skladové priestory so zázemím. Objekt

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Senica

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj novostavba rodinného domu na Mlynoch v Senici

Reality Senica

Rodinný dom | Mlynská | 110 m²

Chcete bývať na skok od mesta, ale v tichej lokalite? Máme pre vás ponuku rodinného domu na Mly

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Senica

333,900 € 3035 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaná nehnuteľnosť

Reality Senica

3 izbový byt | L. Novomeského | 74 m²

Byt je stave holobyt určenom na modernizáciu. V rámci prípravy na modernizáciu boli realizované

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Senica

115,900 € 1566 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVINKA! Na predaj 1 izbový byt v Senici

Reality Senica

1 izbový byt | 39 m²

F059-111-PAMO Bývanie v srdci Senice s dvoma balkónmi a skvelou atmosférou mesta ! Hľadáte by

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

96,900 € 2485 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Senica, CENTRUM - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Senica

2 izbový byt | 40 m²

Realitná kancelária HALO reality a Emília Palkovičová, kontakt: 0915 494 157, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Senica

110,000 € 3125 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Senica

Reality Senica

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Jana Konečná, kontakt: 0915 950 023, nehnuteľnosť s ID: SE-7

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Senica

Reality Senica

2 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v Senici. V dobrom stave, bez ďalších veľkých inve

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senica

100,000 € 100000 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Senica

Reality Senica

3 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Senici do 110.000€. Ak o takom viete kontaktujte

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Senica

Reality Senica

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt vhodný na kompletnú rekonštrukciu. Ak máte byt v pôvodnom s

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Senica

85,000 € 85000 €/m²

Veľkorysý pozemok s malým domčekom v Senici časť Brestove

Reality Senica

Pozemok pre bytovú výstavbu | časť Brestove | 4,559 m²