Moderný dom v Tornyosnémeti za cenu menšieho bytu v Košiciach

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | -

Hľadáte novostavbu s modernou dispozíciou len pár minút od Košíc a za cenu mestského bytu? Táto

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

169,000 € 1432 €/m²

Novostavba 1 izbový byt s terasou 49 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

1 izbový byt | Hlavná | 48.7 m²

Realitná kancelária DAHLIA REALITY ponúka na predaj v rámci projektu Polyfunkčný objekt KAMENEC

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

118,200 € 2427 €/m²

Rozostavaný RD v blízkom centre Trnavy, Kozácka ulica.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 162 m²

Rich REALITY EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

328,000 € 2025 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVINKA Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Rodinný dom | Slovenská | 98 m²

Nový Projekt !!!Ponúkame Vám na predaj murovaný 4 izbový Bungalov - NOVOSTAVBU v meste Nové Zám

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Nové Zámky

349,900 € 3570 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 3-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

DOMINANT REAL - na predaj 2-izbový apartmán v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 2-izbový apartmán v projekte Teslová 19, Ružinov

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,500 € 6309 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Teslova | 55.4 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

339,500 € 6128 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 67.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

399,500 € 5892 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 71 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

185,800 € 2617 €/m²

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 71 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

194,800 € 2744 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 62 m2 a parkovaním Trenčín - projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 62.3 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

167,600 € 2690 €/m²

Novostavba 2 izbový byt s balkónom 64 m2 a parkovaním Trenčín - nový projekt KAMENEC Zlatovce

Reality Trenčín

2 izbový byt | Hlavná | 63.87 m²

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Trenčín

172,000 € 2693 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 4 izbovú novostavbu Svätý Peter

Reality Svätý Peter

Rodinný dom | Svätý Peter | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Svätý Peter, Svätý Peter. Plocha: úžitková 110m2, na pozemku

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Svätý Peter

210,000 € 786 €/m²

NOVINKA Ponúkam na predaj 4 izbovú NOVOSTAVBU v obci ANDOVCE

Reality Andovce

Rodinný dom | Andovce | 98 m²

Nový Projekt !!!Výstavba zahájená s platným stavebným povolením !! Ponúkame Vám na predaj muro

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Andovce

169,900 € 1734 €/m²

Na predaj krásny objekt so šiestimi chatkami Podhájska

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Podhajská | 1 m²

Ponúkame Vám na predaj rezort so šiestimi nadštandardne zariadenými samostatne stojacimi chatka

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

830,000 € 830000 €/m²

Ponúkam na predaj veľký Rodinný DOM-NOVOSTAVBA Bajč

Reality Bajč

Rodinný dom | Bajč | 153 m²

Ponúkame Vám na predaj murovaný veľký 4 izbový bungalov s garážou - NOVOSTAVBU v obci Bajč. Plo

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bajč

215,000 € 1405 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 3-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Teslova | 71.8 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

419,500 € 5843 €/m²

DOMINANT REAL - na predaj 4-izbový byt v projekte Teslova

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Teslova | 81 m²

DOMINANT REAL – Exkluzívne na predaj štýlový 4-izbový byt v projekte Teslová 19, Ružinov Hľadá

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

549,900 € 6789 €/m²

Priestranný rozostavaný 4-izbový rodinný dom v Trsticiach

Reality Trstice

Rodinný dom | - | 205 m²

Realitná spoločnosť Solídne bývanie spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj rozostavaný 4-izbový rodi

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trstice

139,900 € 682 €/m²

Novostavba! 4 izbový rodinný dom, 495m2 Kapria ulica Senec

Reality Senec

Rodinný dom | Kapria | 101.65 m²

Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný 4 izbový bungalov typ- i102 ktorý sa st

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Senec

289,000 € 2843 €/m²

Na predaj rodinný dom vo Zvolene

Reality Zvolen

Rodinný dom | - | 78.7 m²

🏡 Kancelária Realitné Očko vám ponúka novostavbu rodinného domu v štádiu výstavby – Zvolen, Bak

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Zvolen

199,900 € 2540 €/m²

4 izbový bungalov, garáž, 600m2, Vinosady okres Pezinok

Reality Vinosady

Rodinný dom | Delevarová | 120.8 m²

SaleA reality váš partner v realitách ponúka na predaj novostavbu 4izbového rodinného domu kto

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Vinosady

399,000 € 3303 €/m²

Rezervovaný! Rozostavaný dvojgeneračný RD v centre Šenkvíc.

Reality Šenkvice

Rodinný dom | Chorvátska | 305 m²

Rezervovaný! Na predaj rozostavaný rodinný dom so stavebným povolením, podpivničený, dvojpodla

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Šenkvice

229,000 € 751 €/m²

Radovka B -108 m², Nové Rozhanovce, UVÁDZACIA CENA za Štandard, IS-aj kanalizácia,

Reality Rozhanovce

Rodinný dom | Brezová | 108 m²

JUDr. Adriana Saxová – SAXAREAL ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RD v projekte NOVÉ ROZHANOVCE. Rad

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Rozhanovce

325,111 € 3010 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23074)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Upresniť hľadanie