Rodinný dom | - | 100 m²
RK RealityDS Vám predstavuje na predaj veľmi zachovalý dvojizbový rodinný dom, situovaný v širš
320,000 € 3200 €/m²
Rodinný dom | Kamenárska | 210 m²
Na predaj dvojgeneračný rodinný dom, Bratislav II – Trnávka Ideálne bývanie pre dve generácie,
666,000 € 3171 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vo vyhľadávanej obci Lastomír. Príjemné vidiecke prostredie
109,900 € 1099 €/m²
Rodinný dom | - | 150 m²
Možná výmena aj za 3 izb.byt v Košiciach ! Realitní makléri Peter Heriban a Klaudia Heribanová
195,000 € 1300 €/m²
Rodinný dom | - | 140 m²
Kancelária Realitné Očko Vám ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť v obci Oslany, ulica SNP –
290,000 € 2071 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v meste Štúrovo. Rodinný dom má jedno pod
199,900 € 1999 €/m²
Rodinný dom | - | 70 m²
Stars Reality Vám v novom deloperskom projekte vám ponúka na predaj moderné a energeticky úspo
189,000 € 2700 €/m²
Rodinný dom | Paňovce | 67 m²
Predstavte si rannú kávu na priedomí domu, kde jediným zvukom je spev vtákov a šum lístia z oko
155,000 € 2313 €/m²
Rodinný dom | - | 486 m²
Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka nehnuteľnosť, ktorá nie je pre každého. Je pre človeka, kto
274,900 € 566 €/m²
Rodinný dom | Hubinská | 110.86 m²
Realitná kancelária Oxfin reality s.r.o. pobočka Tallerova 6/1, Bratislava - Staré Mesto. Ponú
249,999 € 2345 €/m²
Rodinný dom | - | 176.17 m²
Ponúkam na predaj luxusnú novostavbu 4 – izbového rodinného domu, využiteľného na víkendové aj
279,000 € 1584 €/m²
Rodinný dom | - | 85 m²
Predstavte si život v novom, modernom domove, kde sa snúbi pokoj vidieka s komfortom mestskej d
179,900 € 2116 €/m²
Rodinný dom | Čkalovova | 130 m²
Spoločnosť RF Reality Financie - Tomáš Barány Vám prináša na predaj Rodinný dom v mestskej čas
260,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Štitáre | 260 m²
Koval reality Vám ponúkajú na predaj krásny 7 izbový rodinný dom v obci Štitáre, v tichej lokal
366,000 € 1408 €/m²
Rodinný dom | Komjatice | 140 m²
Ponukame Vám na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Komjatice, na tichej ulici. Plocha domu 140m
168,000 € 1200 €/m²
Rodinný dom | Jamník | 134 m²
Na predaj tehlový 4-izbový rodinný dom, 3x parkovanie na pozemku, v novovybudovanej lokalite, o
290,000 € 2164 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 636 m²
Ponúkame Vám v krásnom a tichom prostredí Malých Karpát v obci Lošonec rozostavanú stavbu rodin
420,000 € 660 €/m²
Rodinný dom | - | 260 m²
SaleA – Váš partner v realitách Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 6 izb
427,000 € 1642 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je
83,000 € 638 €/m²
Rodinný dom | - | 121 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 121 m2 a celková výmera pozemku je
84,990 € 702 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
53,990 € 415 €/m²
Rodinný dom | Kolónia | 110 m²
SaleA - Váš Partner v realitách vám ponúka na predaj novostavbu 3 izbového rodinného domu o vým
310,000 € 2818 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková a SaleA – Váš partner v realitách Vám prinášajú do ponuky pozemok so starším ro
68,000 € 680 €/m²
Rodinný dom | - | 133 m²
Na predaj zariadený, moderný, nadštandardný, 4-izb. rodinndom „bungalov“,sedlová strecha (poch
1 € 0 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.