SIMCITY│Na predaj moderný rodinný dom – Ožďany

Reality Ožďany

Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²

Na predaj moderný rodinný dom – Ožďany Ponúkame na predaj útulný a úsporný rodinný dom v obc

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Ožďany

165,500 € 2299 €/m²

SIMCITY│Prenájom novostavby luxusného 5 izb. kompletne na mieru zariadeného rodinného domu s dvojgarážou, klimatizáciou v každej izbe a omnoho viac !

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 220 m²

Simcity Real Estate Vám ponúka na prenájom technologicky vyspelý a nadčasový 5i rodinný dom, kt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SIMCITY│Predaj výnimočného rodinného domu na Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Na predaj: výnimočný rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

371,000 € 1686 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SIMCITY│VÝNIMOČNÝ 5 izb. RODINNÝ DOM LEN NA SKOK OD NÁMESTIA SNP - HOLODOM

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Paľa Bielika | 220 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Dom sa predáva v stave HOLODOMU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

670,000 € 3045 €/m²

IBA U NÁS! Útulný 5i rodinný dom Dolný Lieskov, 310 m²

Reality Dolný Lieskov

Rodinný dom | . | 120 m²

VIANEMA ponúka na predaj priestranný a komletne zrekonštruovaný rodinný dom v Dolnom Lieskove,

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Lieskov

259,599 € 2163 €/m²

REB.sk Predaj Vila pri Slavíne, 700 m2, Staré mesto, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Neuvedená | 700 m²

REB.sk ponúka na predaj luxusnú vilu v TOP lokalite priamo pod Slavínom s nádherným výhľadom a

Publikované: 14.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Predáme modernú novostavbu 5 izbovej luxusnej vily, Kvetoslavov

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Neuvedená | 430 m²

REB. sk exkluzívne ponúka na predaj 5 izbovú modernú novostavbu luxusnej vily. Vila sa nachád

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

Cena dohodou

REB.sk ponúka na predaj moderný 11 izb. dvojdom na 1128 m2 pozemku.

Reality Zálesie

Rodinný dom | Malinovská | 397 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj veľký, slnečný dvojpodlažný dvojdom na veľkom pozemku s

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Zálesie

Cena dohodou

REB.SK Predaj 4-izbového rodinného domu Štvrtok na Ostrove

Reality Štvrtok na Ostrove

Rodinný dom | Bielokrížna | 108.38 m²

REB.SK ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, resp. byt v trojbytovom rodinnom dome. Podlahová

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Štvrtok na Ostrove

Cena dohodou

REB.SK, Predaj 7 izbový rodinný dom, 254 m2, Horský park, BA I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | mozartova | 254 m²

REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 2717 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REB.SK Predaj veľký 5 izbový rodinný dom, Dubník - Batov Majer, NZ

Reality Dubník

Rodinný dom | Batov Majer | 97.4 m²

REB.SK ponúka v exkluzívnom zastúpení majiteľa na predaj jedinečný vidiecky dom v lokalite Dubn

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dubník

129,900 € 1334 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj moderná 5 izbová Vila, 352 m2, pozemok 1.376 m2, bazén, BA II

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Hradská | 352 m²

REB.sk ponúka na predaj priestrannú, modernú dvojpodlažnú vilu s krásnou záhradou a exteriérový

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Luxusná 7 izbová Vila na predaj Palisády, bazén, sauna, terasa, výhľad

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Palisády | 758 m²

LUXUSNE-REALITY.sk ponúkajú na predaj výnimočnú, luxusnú 3 podlažnú vilu v úplnom centre mesta

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj rodinný dom so 4 bytmi - Bratislava, Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Železničná | 210 m²

IDEÁLNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V BRATISLAVE – OKAMŽITÝ VÝNOS Michal Palko z Reality s VAMI Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

REALFINN EXKLUZÍVNE PREDAJ - NOVOSTAVBA BUNGALOV

Reality Dolný Ohaj

Rodinný dom | 1 m²

PÁČI SA VÁM TÁTO NOVOSTAVBA, REZERVUJTE SI DOM U NÁS. EXKLUZÍVNE. Ponúkame Vám na predaj novos

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolný Ohaj

Info v RK

Predaj rodinného domu s garážou a záhradou v obci Radošina pri Piešťanoch!

Reality Radošina

Rodinný dom | 150 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám ponúka na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Radošina, v

Publikované: 09.02.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Domy na predaj Radošina

155,000 € 1033 €/m²

Predaj útulného rodinného domu v obci Čachtice!

Reality Čachtice

Rodinný dom | Niva | 125 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a kompletne zrekonštruovan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Domy na predaj Čachtice

169,000 € 1352 €/m²

Predaj rodinného domu (chalupy) s krásnym slnečným pozemkov v obci Prašník

Reality Prašník

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom (chalupu)

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Domy na predaj Prašník

169,000 € 939 €/m²

Predaj rozostavaného rodinného domu v blízkosti Piešťan!

Reality Horná Streda

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 5 izbový rozostavaný rodinný do

Publikované: 03.07.2024 Aktualizované: 04.09.2025
Domy na predaj Horná Streda

285,000 €

REZERVOVANÉ: Predaj zrekonštruovaného rodinného domu so zimnou záhradou a letnou kuchyňou v obci Madunice!

Reality Madunice

Rodinný dom | Veľká Ulička | 250 m²

Realitná kancelária AMIS REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 5 izbový rodinný dom s pr

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Madunice

229,990 € 920 €/m²

Starší rodinný dom blízko centra Starej Turej, pozemok 683 m2

Reality Stará Turá

Rodinný dom | 683 m²

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, pripra

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Novostavba rodinného domu, Rezidencia Dubina, Hnojné

Reality Hnojné

Rodinný dom | Nezadaná | 155 m²

Mária Balombiniová & Almond Reality Vám ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v kr

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Domy na predaj Hnojné

229,000 € 1477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v centre mesta s bazénom | Michalovce | 1170m2| Znížená cena

Reality Michalovce

Rodinný dom | Fr. Kráľa | 600 m²

Almond Reality & Erik Bednár Vám exkluzívne ponúkajú na predaj rodinný dom v úplnom centre mest

Publikované: 18.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Michalovce

444,999 € 742 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom s pozemkom 2 636 m² – Bánov (potenciál na bývanie aj investíciu)

Reality Bánov

Rodinný dom | Kpt. Nálepku | 110 m²

Rodinný dom s pozemkom 2 636 m² – Bánov (potenciál na bývanie aj investíciu) __________________

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Bánov

114,990 € 1045 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30371)
Rodinné domy na predaj (23116)
Byty v Banskej Bystrici (1375)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Upresniť hľadanie