Moderný 4-izbový bungalov – energeticky úsporná novostavba v Jacovciach

Reality Jacovce

Rodinný dom | Májová | 115 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový bungalov – novostavbu, navrhnutú s dôrazom na nízke prevádz

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Jacovce

259,000 € 2252 €/m²

Príjemný 5i RD 180m2, pozemok 480m2, GARÁŽ, Ostružinová ul., BA II-Vrakuňa, KLÍMA, terasa, tichá, zelená lokalita v zástavbe nových rodinných domov

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Ostružinová | 200 m²

Predaj útulného 5 izb. rodinného domu s garážou a pozemkom 480m2 v tichej, zelenej lokalite mes

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vrakuňa

499,000 € 2495 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

RENATAS | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ DOMINIKÁNSKA REPUBLIKA

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 120 m²

RENATAS ponúka NA PREDAJ 3 IZBOVÉ VILY v DOMINIKÁNSKEJ REPUBLIKE, v lokalite PERLA MARINA, len

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 2492 €/m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI

Reality Pezinok

Rodinný dom | 300 m²

RENATAS | EXKLUZÍVNE NEHNUTEĽNOSTI Hľadáte ideálnu nehnuteľnosť – byt, dom, vilu alebo investi

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Pezinok

Info v RK

Rodinný dom v štádiu holodom v Novej Vsi nad Žitavou

Reality Nová Ves nad Žitavou

Rodinný dom | 218 m²

TUreality Vám ponúka rodinný dom v štádiu holodom v Novej Vsi nad Žitavou. Dom sa nachádza na r

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Nová Ves nad Žitavou

125,000 € 573 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Dolná | 161 m²

V ponuke realitnej kancelárie COLUMBA Central nájdete na predaj tento 4-izbový rodinný dom v pô

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Domy na predaj Zohor

189,000 € 1236 €/m²

MIMORIADNA PONUKA - 5- IZBOVÝ SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S GARÁŽOU

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | 174 m²

Grand Real Vám vo výhradnom zastúpení vlastníka nehnuteľnosti ponúka na predaj tehlový rodinný

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

310,000 € 1782 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Veľké Kosihy

Reality Veľké Kosihy

Rodinný dom | 120 m²

Popis nehnuteľnosti: Tento rodinný dom je umiestnený na veľkom 10,9 árovom pozemku v tichej obc

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Domy na predaj Veľké Kosihy

65,000 € 542 €/m²

Na predaj rodinný dom s 5 apartmánmi vo Veľkom Mederi

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Kurtaserská | 200 m²

-SK- Ponúkame na predaj kompletne vybavený apartmánový dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Domy na predaj Veľký Meder

199,990 € 1000 €/m²

Na predaj 5 izb. rodinný dom v obci Hubice

Reality Hubice

Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²

-SK- Ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v tichej a pokojnej časti obce Hub

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Hubice

179,990 € 1500 €/m²

Na predaj 2 izb. rodinný dom v obci Okoč, ul. Železničná

Reality Okoč

Rodinný dom | Železničná | 90 m²

-SK- Ponúkame na predaj 2-izbový rodinný dom v obci Okoč, situovaný na priestrannom pozemku s

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Domy na predaj Okoč

124,990 € 1389 €/m²

PREDAJ - RODINNÝ DOM DOLNÁ MARIKOVÁ OKRES POVAŽSKÁ BYSTRICA

Reality Dolná Mariková

Rodinný dom | Dolná Mariková | 50 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci starší rodinný dom situovaný v obci Dolná Mariková okres

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Dolná Mariková

72,900 € 1458 €/m²

Rodinný dom, pozemok 1009 m2, predaj, Papradno

Reality Papradno

Rodinný dom | Papradno | 150 m²

Znížená cena domu. Ponúkame na predaj rodinný dom v centre obce Papradno. Dom je osadený na pe

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Papradno

92,000 € 613 €/m²

REZERVOVANÉ : Na predaj poschodový 5 izbový rodinný dom, pozemok 1039 m2, obec Blatnica, okres Martin.

Reality Blatnica

Rodinný dom | Blatnica | 200 m²

REZERVOVANÉ : Ponúkam na predaj poschodový rodinný dom, novostavba, 5 - izbový, obec Blatnica,

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Blatnica

329,900 € 1650 €/m²

Rodinný dom na prenájom, novostavba v Tomčanoch, Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 279 m²

Na prenájom rodinný dom - novostavba, vo vyhľadávanej lokalite Martin - Tomčany. Jedná sa o č

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Rodinný dom 250 m2, pozemok 350 m2, predaj, Kunerad

Reality Kunerad

Rodinný dom | Hlavná | 300 m²

Realitná kancelária BuBy Vám ponúka nový rodinný dom v Kunerade pri Rajeckých Tepliciach. Dom j

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kunerad

265,000 € 883 €/m²

Rozostavaný rodinný dom - platňa na predaj, obec Slovany, okres Martin.

Reality Martin

Rodinný dom | Slovany | 106 m²

Ponúkame na predaj rozostavanú platňu na 4 izbový bungalov, v obci Slovany okres Martin. Možno

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

95,000 € 896 €/m²

Bungalov, novostavba s garážou na predaj, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkam na predaj novostavbu moderného, 4 izbového murovaný rodinného domu (bungalov) s garážou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

475,000 € 3417 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenajmem rodinný dom, novostavba v obci Diaková, pri Martine.

Reality Diaková

Rodinný dom | Slenčné Lány | 230 m²

Na prenájom ponúkam novostavbu krásneho rodinného domu vo vyhľadávanej obci Diaková, pri Martin

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Diaková

1,400 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Novostavba rodinného domu na predaj, obec Socovce, okres Martin.

Reality Socovce

Rodinný dom | Socovce | 541 m²

Na predaj ponúkame novostavby 4 rodinných domov typu bungalov, postavených na rovinatých, slneč

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Socovce

149,000 € 275 €/m²

Rodinný dom na predaj, obec Belá - Dulice, okres Martin.

Reality Belá-Dulice

Rodinný dom | Belá Dulice | 250 m²

Ponúkam na predaj rodinný dom s menším pozemkom v cene bytu, v obci Belá - Dulice, pri Martine.

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Belá-Dulice

150,000 € 600 €/m²

Rodinný dom na predaj, Kláštor pod Znievom, pozemok 770 m2.

Reality Martin

Rodinný dom | d. kužela | 769 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Kláštor pod Znievom, vzdialenej od Martina cca 17 km.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Martin

239,900 € 312 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinného domu, Veľké Teriakovce, okr Rimavská Sobota

Reality Veľké Teriakovce

Rodinný dom | Malé Teriakovce | 95 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový Rodinný dom s podlahovou plochou 90 m2 vo Veľkých Teriakovciach - č

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Teriakovce

185,000 € 1947 €/m²

Na prenájom rodinný dom s garážou, novostavba, Martin-Tomčany.

Reality Martin

Rodinný dom | Tomčany | 139 m²

Ponúkame na prenájom nový, moderný 4-izbový murovaný rodinný dom (bungalov) s garážou, nachádza

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Martin

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30344)
Rodinné domy na predaj (23067)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Byty na predaj v Bratislave (8507)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (741)
Upresniť hľadanie