Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 150 m²
Ak hľadáte bývanie v srdci prírody 🌳, pritom kúsok od Trnavy 🏙️, táto nehnuteľnosť je pre vás id
179,900 € 1263 €/m²
Rodinný dom | Ulička | 0 m²
🏡 NA PREDAJ: 3-IZBOVÝ DOM V ZELENEČI – kompaktný, moderný a výborné umiestnenie! 🔹 Technické úd
155,000 €
Rodinný dom | Hažlín | 0 m²
Ponúkame vám na predaj starší murovaný rodinný dom situovaný v obci Hažlín, vzdialenej len 12 k
64,980 €
Rodinný dom | Pernek | 184 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj rodinný dom s altánkom,
260,000 € 1413 €/m²
Rodinný dom | Golfová | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta
219,700 €
Rodinný dom | Hlavná | 90 m²
Výhradne u nás ponúkame na predaj rodinný dom s rozľahlou záhradou pri obci Zemplínska Teplica.
Cena dohodou
Rodinný dom | Kyjov | 0 m²
Ponúkame na PREDAJ priestranný 5-izbový rodinný dom na veľkom pozemku. Hľadáte pokojné bývanie
88,000 €
Rodinný dom | Lehnice-Kolónia | 123 m²
Moderné bývanie 20 minút od Bratislavy: Váš nový domov v tichej oáze Lehníc Hľadáte únik z mes
190,550 € 1549 €/m²
Rodinný dom | Plzeňská | 0 m²
Domov, ktorý vás objíme pri vstupe – prenájom veľkorysého apartmánového bytu v bungalove, Sídl
1,600 €/mesiac
Rodinný dom | Baltická | 158 m²
Ponúkame na predaj nádherný rodinný dom. VIDEO ► https://youtu.be/lrya3ghjnqM Domov, kde sa pr
550,000 € 3481 €/m²
Rodinný dom | Zlaté | 202 m²
Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom nachádzajúci sa v malebnej obci Zlaté , len 8 km od Ba
159,000 € 787 €/m²
Rodinný dom | Štefánika | 273 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE - ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný, viacg
Cena dohodou
Rodinný dom | Vysoká | 0 m²
EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 4 nové rodinné domy v podtatranskej
349,000 €
Rodinný dom | Čižmárska | 0 m²
Výhradne u nás ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom s pivnicou, garážou a terasou neďal
129,900 €
Rodinný dom | Ujhelyská | 180 m²
Výhradne u nás ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti mesta Kráľovský Chlm
99,990 € 556 €/m²
Rodinný dom | Československej armády | 130 m²
Ponúkame na predaj 3,5-izbový rodinný dom v severnej časti mesta Trebišov, na ul. Československ
149,900 € 1153 €/m²
Rodinný dom | Jesenského | 150 m²
ARCHEUS realitná kancelária EXKLUZÍVNE Ponúkame na predaj veľký 5-izbový rodinný dom vhodný pr
290,000 € 1933 €/m²
Rodinný dom | Vlčany | 140 m²
ARCHEUS realitná kancelária Ponúkame na predaj priestranný a udržiavaný 4-izbový dvojpodlažný r
155,000 € 1107 €/m²
Rodinný dom | Malacká | 116 m²
Realitná kancelária ARCHEUS Bratislava 🏡 ponúka exkluzívne na predaj výnimočný rodinný dom, kto
190,000 € 1638 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 90 m²
ARCHEUS Euroveatower Bratislava ponúka na predaj 4 izbvý rodinný dom nachádzajúci sa v radovej
205,000 € 2278 €/m²
Rodinný dom | Močenok | 100 m²
ARCHEUS realitná kancelária V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj 4+1 izbový rodinný dom v
89,000 € 890 €/m²
Rodinný dom | Drienica | 0 m²
🏡 Na predaj rodinný dom – Drienica – Lysá Ponúkame na predaj rodinný dom v obľúbenom horskom st
Cena dohodou
Rodinný dom | Stupava | 180 m²
Predstavte si miesto, kde sa budete cítiť príjemne hneď od prvého momentu. Miesto, ktoré dýcha
2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Suchá nad Parnou | 92 m²
✨ **Krásny romantický dom pri priehrade – Suchá nad Parnou** ✨ Ponúkame na predaj jedinečný 4-i
283,000 € 3185 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.