Pozemok v novej lokalite.

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 691 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v obytnej zóne Dombale I., Ivanka pri Dunaji parc

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

315 €/m2 315 €/m2

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt D.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.42 m²

Byty v Dubovej aleji sú nielen komfortné, ale aj cenovo dostupné. Nebudete mať problém s ich fi

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

209,127 € 3989 €/m²

Útulný a priestranný 2-izbový byt na prenájom

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | SNP | 53 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 2-izbový byt o výmere 52,83 m², nachádzajúci sa na zvýšenom pr

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Ivanka pri Dunaji

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pozemok v novej lokalite.

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 679 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý stavebný pozemok v obytnej zóne Dombale I., Ivanka pri Dunaji s pr

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Pozemok v novej lokalite.

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | Bernolákovská | 679 m²

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

Slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou, SNP, Ivanka pri Dunaji.

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | SNP | 61 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 3-izbový byt so záhradkou a garážou na ulici Slovenského

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

187,000 € 3066 €/m²

Príjemný ekologický 5-izbový rodinný dom, Rázusova, Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Rodinný dom | Rázusova | 199.8 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj útulný ekologický 5-izbový rodinný dom, situovaný na konci tichej

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Ivanka pri Dunaji

359,000 € 1797 €/m²

Pozemok v novej lokalite

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 603 m²

Publikované: 02.05.2024 Aktualizované: 30.01.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

350 €/m2 350 €/m2

DUBOVÁ ALEJ - veľký 2-izbový byt A.III.2 s balkónom, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 52.78 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

196,412 € 3721 €/m²

DUBOVÁ ALEJ - 2-izbový byt E.III.1 s terasou a predzáhradkou, štandard a pivničná kobka v cene bytu.

Reality Ivanka pri Dunaji

2 izbový byt | Bernolákovská | 61.13 m²

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

231,965 € 3795 €/m²

Na predaj 3 izbový byt s krásnou záhradou v Ivanke pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 64.6 m²

Ponúkame Vám na predaj zaujímavú ponuku 3 izbového bytu o výmere 64,6 m2 so záhradou, ktoré má

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 30.01.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 4164 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (738)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30432)
Rodinné domy na predaj (23070)
Byty na predaj v Bratislave (8558)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Upresniť hľadanie