XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PREDAJ - Rodinný dom - Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 240 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s hosp

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

69,000 € 438 €/m²

Prenájom priestor pre obchod a služby v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Reštauračné priestory | 60 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

NOVÁ CENA Apartmán na Donovaloch, okr. Banská Bystrica

Reality Donovaly

Apartmán | 69.75 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný a komfortný ap

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

239,000 € 3857 €/m²

PREDAJ Rodinný dom v Ľubietovej vhodný na rekonštrukciu, okr. Banská Bystrica

Reality Ľubietová

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný rodinný dom na

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ľubietová

230,000 € 1300 €/m²

Prenájom rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom rozprávkový dom v Banskej B

Publikované: 04.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom hala v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Výrobný objekt | 860.5 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom halu v širšom centre Banske

Publikované: 25.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

PREDAJ - Rodinný dom - Vidiná Lučenec

Reality Vidiná

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj viacpodlažný rodinný dom s ga

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vidiná

289,000 € 1445 €/m²

Kancelárie a výrobné priesory

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

Na prenájom kancelárske a/alebo výrobné-skladové priestory v Lučenci. Cena dohodou. V cene

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na prenájom výrobno skladová hala, Sereď

Reality Sereď

Výrobný objekt | 750 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúka na prenájom výrobno / skladové pr

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Sereď

3,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň, okres Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | 2,728 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ostrý G

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

98,000 € 36 €/m²

Na prenájom rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663), ponúka na prenájom rodinný dom v obci B

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Administratívne priestory na prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | 400 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom kanc

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Investičná nehnuteľnosť budova v obci Kordíky

Reality Kordíky

Apartmánový dom | 771 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúkame Vám zaujímavú investičnú nehnuteľnosť

Publikované: 04.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Kordíky

525,000 € 681 €/m²

Ocenenie nehnuteľnosti

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 95 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu

Publikované: 20.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

30 € 0 €/m²

Predaj hala s pozemkom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 5,700 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj halu a pozemkom v širšom cent

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

76 €/m2 0 €/m2

PREDAJ Výnimočná polosamota na úpätí Nízkych Tatier - 35 910 m²

Reality Predajná

Lúka, pasienok | 35,910 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906) ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú polosa

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Predajná

398,500 € 11 €/m²

Na prenájom skladové-výrobné priestory - BB- EXKUZIVNE

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 130 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom skladové - výrobné pr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM izba v 3 izb byte, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 12 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na prenájom izbu v 3-izb. byte, typ

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

290 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PREDAJ | Stavebný pozemok | SUCHÝ VRCH | Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 2,550 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, EXKLUZÍVNE ponúka NA PREDAJ stavebný pozemo

Publikované: 28.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

770,000 € 302 €/m²

HALA ZVOLENSKA CESTA

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 0 m²

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. (anton.reznicek@xemar.sk alebo 0905 244 392) ponúka na prenájo

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

2,380 €/mesiac

Predaj 3i byt v novostavbe Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 102 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj troj podlaž

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

3,600 €/m2 35 €/m2

PREDAJ 2-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Nálepkova ul., Brezno

Reality Brezno

2 izbový byt | 59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj veľmi pekný, svetlý a dobr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

116,900 € 1981 €/m²

PREDAJ Pozemok v obci Poníky

Reality Poniky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 556 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj pozemok v pokojnej a v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poniky

Cena dohodou