471 inzerátov v ponuke
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu
30 € 0 €/m²
Vidiecky dom | 150 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj starší rodinný dom s priestra
72,000 € 480 €/m²
Rodinný dom | Indonézia
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka perfektnú investičnú príležitos
89,000 € 718 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 600 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj penzión v turistickej
450,000 € 750 €/m²
Prevádzkový areál | 197 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj objekt - bývalá kotol
137,500 € 698 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,120 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným
385 €/m2 385 €/m2
Priestor pre sklad | 78 m²
XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ) ponúka na prenájom prevádzkovo-skladový pries
380 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
📍 EXKLUZÍVNE v ponuke XEMAR 📞 Kontakt: xemar1@xemar.sk | 0907 483 256 Ponúkame na predaj výnim
79,000 € 1065 €/m²
Rodinný dom | 591 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnos
488,000 € 826 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931) ponúka na predaj veľkorysý pozemok v intra
59,000 € 59 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,000 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj rekreačné pozemky, cca 2
45,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 1,372 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931) ponúka na predaj : starší dvojpodlažný r
159,000 € 116 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 221 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj výnimočnú rekreačnú chatu v j
889,200 € 4024 €/m²
Prevádzkový areál | 480 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom rozsiahly priemyselný areál
40 €/m2/rok 3 €/m2/rok
Rodinný dom | 150 m²
XEMAR ( milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350 ) ponúka na predaj rodinný dom vhodný na rekonš
147,500 € 983 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 591 m²
488,000 € 826 €/m²
3 izbový byt | 196.5 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj moderný 3-izbový byt, ktorý s
292,000 € 1486 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rodinný dom v okrajovej časti
72,500 € 1036 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 223 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj poschodový apartmá
175,000 € 695 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,858 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Detvi
32,000 € 11 €/m²
Garáž | 19 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj murovanú garáž v centre mesta
17,750 € 934 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 100 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj chatu pri obci Kováčová Zvolen. Ch
95,000 € 950 €/m²
Garáž | 20 m²
XEMAR (emanuel.nota@xemar.sk, 0948 099 191) ponúka na predaj garáž v Bratislave III Nové mesto
39,900 € 1995 €/m²
Rodinný dom | 577 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ rodinný dom v obci Dolná L
248,000 € 430 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.