XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

Predaj stavebný pozemok v obci Ostrý Grúň, okres Žarnovica

Reality Ostrý Grúň

Pozemok pre rodinné domy | 2,728 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Ostrý G

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ostrý Grúň

98,000 € 36 €/m²

Na prenájom rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

XEMAR (annamaria.mlcalova@xemar.sk alebo 0902 380 663), ponúka na prenájom rodinný dom v obci B

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na prenájom 2 izbový byt v Banskej Bystrici - širšie centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) ponúka na prenájom priestranný 2–izbový by

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - 3 izbový byt - Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom 3-izbový byt s 2 balkónmi v

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Lučenec

400 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

NOVÁ CENA Apartmán na Donovaloch, okr. Banská Bystrica

Reality Donovaly

Apartmán | 69.75 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný a komfortný ap

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

239,000 € 3857 €/m²

Administratívne priestory na prenájom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Administratívny objekt | 400 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom kanc

Publikované: 28.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

PREDAJ Pozemok v obci Poníky

Reality Poniky

Pozemok pre bytovú výstavbu | 556 m²

XEMAR ( veronika.satarova@xemar.sk alebo 0917 344 521 ) ponúka na predaj pozemok v pokojnej a v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Poniky

Cena dohodou

Predaj rodinného domu Banská Bystrica

Reality Badín

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk, 0907 537 727, 0948 061 020) ponúka na predaj klasický ho

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Badín

248,000 € 1653 €/m²

PREDAJ Vidiecky dom s veľkým potenciálom, Hronská Breznica

Reality Hronská Breznica

Rodinný dom | 100 m²

XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v obci

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hronská Breznica

155,000 € 1550 €/m²

Predaj prevádzky - zariadenia so zabehnutou firmou v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Reštauračné priestory | 60 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na odstúpenie kompletne vybavenú gastro

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

30,000 € 500 €/m²

Predaj pozemok Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

Pozemok pre rodinné domy | 15,400 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ivanka pri Dunaji

96 €/m2 96 €/m2

PREDAJ 3 izb. tehlový byt centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 80 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt na sídlisk

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

219,900 € 2749 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt Zvolen

Reality Zvolen

3 izbový byt | 75.5 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj 3 izb. byt v širšom c

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Zvolen

146,000 € 1934 €/m²

PRENAJOM Kancelárske priestory centrum Banska Bystrica

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 66 m²

XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na prenájom kancelársky priesto

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Záhrada v meste, Zvolen

Reality Zvolen

Záhradná chatka | 343 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931, ponúka na predaj záhradu na rovinato

Publikované: 09.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

18,000 € 55 €/m²

PREDAJ: Investičný pozemok Teplý Vrch – 400 m od vody

Reality Budikovany

Pozemok pre rodinné domy | 800 m²

XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj slnečný, rekreačne - inves

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Budikovany

42,480 € 53 €/m²

Na predaj TOP stavebný pozemok – Hrochoť

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 479 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte dom mimo ruchu mesta, no stále na skok od Banskej Bystrice? S

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

41,950 € 88 €/m²

PREDAJ Výnimočná polosamota na úpätí Nízkych Tatier - 35 910 m²

Reality Predajná

Lúka, pasienok | 35,910 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906) ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú polosa

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Predajná

398,500 € 11 €/m²

Na prenájom skladové-výrobné priestory - BB- EXKUZIVNE

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | 130 m²

XEMAR (xemar1@xemar.sk alebo 0907/483 256), EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom skladové - výrobné pr

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PRENÁJOM izba v 3 izb byte, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 12 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka na prenájom izbu v 3-izb. byte, typ

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

290 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Hriňová

Reality Hriňová

Rodinný dom | 240 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s hosp

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hriňová

69,000 € 438 €/m²

PRENÁJOM 2 izbový byt v Banskej Bystrici, ul. Bernolákova

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 63.59 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na prenájom 2-izbový byt na Bernolák

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²