XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

M. Rázusa 22/1509 97401 Banská Bystrica Slovensko
XEMAR realitná spoločnosť ponúka klientom komplexné služby v oblasti predaja, kúpy, prenájmu nehnuteľností, rodinných domov, pozemkov - stavebných, rekreačných, pre rodinné domy, priemyselná a komerčná zóna alebo poľnohospodárskych, garáži, chalúp, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov a pod., výmeny bytov a prevodov družstevných bytov.
Prečítať viac

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o.

XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. - Detva

Záhradná 4 962 12 Detva Slovensko

471 inzerátov v ponuke

PRENÁJOM - Kancelárske priestory - Detva

Reality Detva

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na prenájom moderné kancelárske priesto

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Detva

550 €/mesiac

Prenájom kancelárskych priestorov v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 234 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0948 061 020, 0907 537 727) ponúka na prenájom kanc

Publikované: 15.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Predaj 2 izbový dom Zvolen

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 55 m²

XEMAR ( martina.majerova@xemar.sk alebo 0903637308 ) predáva 2 izbový dom pri Zvolenskej priehr

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

143,000 € 2600 €/m²

Prenájom kancelárske a skladové priestory v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Priestor pre sklad | 176 m²

XEMAR (miroslava.hlavacikova@xemar.sk alebo 0907 537 727, 0948 061 020), ponúka na prenájom kan

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

1,725 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ - Rekreačná chata - Hriňová

Reality Hriňová

Chata, drevenica, zrub | 90 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj rekreačnú chatu v Hriňovej, č

Publikované: 02.05.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hriňová

98,000 € 889 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom s bytovými jednotkami - Hriňová

Reality Hriňová

Apartmánový dom | 1,153 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom so 4 s

Publikované: 05.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hriňová

440,000 € 382 €/m²

PREDAJ - Chalupa - Korytárky

Reality Korytárky

Chalupa, rekreačný domček | 2,117 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj chalupu s hospodárskou budovo

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Korytárky

194,000 € 92 €/m²

PREDAJ - Polyfunkčná budova - Hriňová

Reality Hriňová

Polyfunkčný objekt | 300 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj polyfunkčnú budovu

Publikované: 22.05.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hriňová

399,000 € 1330 €/m²

PREDAJ - Stavebný pozemok - Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | 874 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na predaj pozemok v okrajove

Publikované: 21.09.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

55,062 € 63 €/m²

PREDAJ - Pozemok - Stožok

Reality Stožok

Pozemok pre rodinné domy | 5,389 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj pozemok v okrajovej časti obc

Publikované: 11.11.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Stožok

89,457 € 17 €/m²

Kancelárie a výrobné priesory

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 0 m²

Na prenájom kancelárske a/alebo výrobné-skladové priestory v Lučenci. Cena dohodou. V cene

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

Cena dohodou

PREDAJ Chata s pozemkom, Liptovská Osada, okr. Ružomberok

Reality Liptovská Osada

Chalupa, rekreačný domček | 721 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj výnimočné miesto pod Donov

Publikované: 21.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovská Osada

115,000 € 219 €/m²

PREDAJ Stavebný pozemok, Nová Baňa - Štále, okr. Žarnovica

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 1,300 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj stavebný pozemok v lokalit

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

95,000 € 73 €/m²

Predaj stavebný pozemok Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,140 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj exkluzívny stavebný pozemok v

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 171 €/m²

Predaj stavebný pozemok v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 4,340 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Bans

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

130 €/m2 130 €/m2

Na predaj RD, Horné Pršany, Banská Bystrica

Reality Horné Pršany

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( daniela.ziarna@xemar.sk alebo 0907 448 751) ponúka ekluzívne na predaj rodinný dom so z

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Horné Pršany

299,000 € 1495 €/m²

Prenájom priestor pre obchod a služby v Žiari nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Reštauračné priestory | 60 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188), ponúka na prenájom priestor pre obchod a služby

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žiar nad Hronom

500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Etape

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | 75 m²

XEMAR ( juraj.skoda@xemar.sk alebo 0908193188) na predaj 3-izbový byt v Žiari nad Hronom na Eta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

130,000 € 1733 €/m²

PREDAJ | Rodinný dom | DOBRÁ NIVA | Zvolen

Reality Dobrá Niva

Rodinný dom | 695 m²

XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ rodinný dom v obci Dobrá N

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dobrá Niva

85,000 € 122 €/m²

2 izbový byt v centre mesta Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 46.17 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj nové byty v centre mesta Bans

Publikované: 11.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

217,500 € 4711 €/m²

Predaj rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 130 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350) ponúka na predaj rodinný dom – miesto, kde bude

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

295,000 € 2269 €/m²

Predaj objekt novostavba Banská Bystrica centrum

Reality Banská Bystrica

Polyfunkčný objekt | 519 m²

XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj polyfunkčný objekt v absolútn

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

1,380,000 € 2659 €/m²

PREDAJ - Rodinný dom - Vidiná Lučenec

Reality Vidiná

Rodinný dom | 200 m²

XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) ponúka na predaj viacpodlažný rodinný dom s ga

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vidiná

289,000 € 1445 €/m²

Na prenájom výrobno skladová hala, Sereď

Reality Sereď

Výrobný objekt | 750 m²

XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273 ) Ponúka na prenájom výrobno / skladové pr

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Sereď

3,900 €/mesiac 5 €/mesiac/m²