471 inzerátov v ponuke
Rodinný dom | 787 m²
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273) ponúka na predaj 4 izbový podkrovný rodinný
229,900 € 305 €/m²
Priemyselná zóna | 436,720 m²
Štrkovisko v povodí Ipľa na predaj rozloha 43,6ha, z toho cca 25ha ťažiteľných predpokladaná
2,570,000 € 6 €/m²
Vinica, chmelnica | 2,372 m²
Realitná spoločnosť XEMAR ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj inve
188,900 € 80 €/m²
Obchodné priestory | 58 m²
XEMAR (jana.jakubisova@xemar.sk alebo 0905 837 273), ponúka na prenájom obchodný priestor o cel
600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 200 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj priestranný rodinný dom na
230,000 € 1300 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 500 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0948179422, 0915870350) Vám ponúka ohodnotenie všetkých nehnu
30 € 0 €/m²
Vidiecky dom | 150 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj starší rodinný dom s priestra
72,000 € 480 €/m²
Rodinný dom | 104 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj rozprávkový dom v Banskej Bys
528,000 € 5077 €/m²
Výrobný objekt | 660 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na prenájom halu pri Banskej Bystrici.
2,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Priestor pre výrobu | 850 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj halu s pozemkom v Banskej Bys
665,000 € 782 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 75 m²
📍 EXKLUZÍVNE v ponuke XEMAR 📞 Kontakt: xemar1@xemar.sk | 0907 483 256 Ponúkame na predaj výnim
79,000 € 1065 €/m²
Rodinný dom | 591 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnos
488,000 € 826 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,000 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931) ponúka na predaj veľkorysý pozemok v intra
59,000 € 59 €/m²
Rekreačný pozemok | 3,000 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915/974 931 ponúka na predaj rekreačné pozemky, cca 2
45,000 € 15 €/m²
Rodinný dom | 1,372 m²
XEMAR (emilia.kurakova@xemar.sk alebo 0915 / 974 931) ponúka na predaj : starší dvojpodlažný r
159,000 € 116 €/m²
1 izbový byt | 39 m²
XEMAR ( jozef.kret@xemar.sk alebo 0915 142 544 ) exkluzívne ponúka na prenájom 1-izbový byt na
390 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 514 m²
XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj rovinatý stavebný pozemok
158,000 € 307 €/m²
Garáž | 20 m²
XEMAR | kristina.jurgova@xemar.sk | 0948 385 289 |, ponúka NA PREDAJ murovanú garáž v centre me
35,000 € 1750 €/m²
Rodinný dom | 450 m²
Xemar ( milota.tothova@xemar.sk alebo 0918 971 292 ) ponúka na predaj priestranný, dvojpodlažný
68,500 € 152 €/m²
Záhradná chatka | 444 m²
XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj záhradu v osobnom vlastníctve v jed
34,000 € 77 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,097 m²
XEMAR (xemar8@xemar.sk alebo 0948 189 375) ponúka na predaj rekreačný stavebný pozemok na Krpáč
200,000 € 182 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | 600 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj penzión v turistickej
450,000 € 750 €/m²
Prevádzkový areál | 197 m²
XEMAR (monika.bruchanikova@xemar.sk, alebo 0944 107 803) ponúka na predaj objekt - bývalá kotol
137,500 € 698 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,120 m²
XEMAR (milan.mlcal@xemar.sk alebo 0915 870 350), ponúka na predaj stavebný pozemok so stavebným
385 €/m2 385 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.