348 inzerátov v ponuke
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita : Bukovec Predmet: záhrada, murovano drevená chata Popis záhrady: Kr
79,990 € 1600 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 40 m²
Ponúkame Vám na predaj chatu so záhradou na Bukovci, Bukovec (Košice-Okolie) • : chata, rekrea
45,000 € 1125 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Čičky-majer | 1,282 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rekreačného domu alebo chaty o vým
199,900 € 156 €/m²
Rekreačný pozemok | Beckov | 33,336 m²
Rovinatý pozemok s pásom lesného porastu vhodný na farmu, salaš alebo rodinný dom Katastrálne
135,000 € 4 €/m²
Rodinný dom | Betliar | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj 3-izbový rodinný dom gazdovského typu v obci Betliar vzdialenej 6 km od
54,990 € 367 €/m²
2 izbový byt | Podhradová | 37.26 m²
POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Podhradová – Košice – Sever Výstavba p
179,990 € 4831 €/m²
Administratívny objekt | Kováčska | 303 m²
Ponúkame na prenájom reprezentatívne, klimatizované kancelárske priestory s celkovou rozlohou 3
10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Vydraň | 120 m²
Ponúkame Vám na predaj plne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v pokojnej časti mesta pre mil
85,000 € 958 €/m²
2 izbový byt | Frankovská | 78.43 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v komornom projekte viladomov Vinohradis, nachádzaj
385,200 € 4911 €/m²
Rodinný dom | Petrova Lehota | 222 m²
Ponúkame na predaj útulnú tradičnú chalupu v malebnej obci Petrova Lehota, ktorá sa nachádza v
99,000 € 446 €/m²
Rodinný dom | J. A. Komenského 1359 | 140 m²
Priestranný 6-izbový rodinný dom s výťahom a bezbariérovým riešením v tichej lokalite Hľadáte
143,000 € 1021 €/m²
3 izbový byt | Sládkovičova | 117 m²
Dispozícia: 3 izbový byt Lokalite: Sládkovičova 2056/29, Piešťany Úžitková plocha: byt 117 m2,
690 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Gudernova | 56 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite mestskej
184,990 € 3303 €/m²
Rodinný dom | Ilija | 95 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom na priestrannom pozemku s výmerou 3 223 m² v obci
139,000 € 1463 €/m²
2 izbový byt | Horný Slavkov | 64 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba, terasa Úžitková plocha: bytu je 64 m2, terasa 25 m2 . Ob
174,000 € 2719 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Trávnica | 468 m²
Ponúkame na predaj výnimočný penzión – rekreačný dom, nachádzajúci sa v pokojnej lokalite iba 2
229,990 € 491 €/m²
Polyfunkčný objekt | 1.mája | 232 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj polyfunkčný objekt zameraný na gastronómiu, nachádzajúci sa p
414,000 € 1784 €/m²
Rodinný dom | Svätý Anton | 117 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Svätý Anton, ktorá patrí medzi vyhľadávané lokality v tes
189,900 € 1623 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Na Hrunku | 1,225 m²
Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemkom v intraviláne mesta Vranov nad Topľou! Vyhľadávaná l
43,500 € 36 €/m²
Rodinný dom | Kolpachy | 143 m²
Základné informácie • Lokalita: Banský Studenec - Kolpachy • Typ nehnuteľnosti: rodinný d
199,000 € 1392 €/m²
3 izbový byt | Jesenná | 76 m²
Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 3.-izbový byt s balkónom v Poprade na sídlis
150,000 € 1974 €/m²
Skladový objekt | Smetanova | 800 m²
Exkluzívna ponuka, skladová hala na prenájom, obec Matejovce. Ul. Smetanová. SKLADOVÁ HALA –
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | Veľká Mača | 134 m²
Na predaj 5 izbový rodinný dom vhodný dokončenie podľa Vašich predstáv. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * loka
145,000 € 1007 €/m²
Rodinný dom | Jedľové Kostoľany | 208 m²
Ponúkame Vám na predaj jedinečný rodinný dom v obci Jedľové Kostoľany. Domček ponúka jedinečnú
119,990 € 577 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.