TUreality s.r.o.

Banská Bystrica

Námestia Ľudovíta Štúra 31 974 01 508438

52 inzerátov v ponuke

Prenájom zariadeného veľkého 2i bytu v priamom centre Banskej Bystrice, 60,01 m2

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 60 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na prenájom tento nádherný 2i byt, ktorý sa nachádza v priamom

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

750 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NEZMEŠKAJTE toto !!!! Na predaj jedinečný 3 veľkometrážny byt v centre Banskej Bystrice za SUPER cenu, 134,4 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 134.4 m²

TUreality ponúka predaj bytu v centre Banskej Bystrice o výmere 134,4m2 – Vaša šanca na pokojn

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 1674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality hľadá pre klienta 2-3 izb.byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 62 m²

Tureality hľadá BYT V BANSKEJ BYSTRICI pre seriózneho klienta. Pre konkrétneho, prevereného kli

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rodinný dom na Sliači s 3 samostatnými bytovými jednotkami – ideálny na generačné bývanie alebo investíciu 367 m2

Reality Sliač

Rodinný dom | 367 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný rodinný dom rozdelený na 3 samostatné bytové jednotky so

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Sliač

295,000 € 804 €/m²

TU reality Vám ponúka na predaj rodinný dom alebo víkendovú chatu v blízkosti Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 981 m²

TUreality Vám ponúka na predaj 5 izbový dvojpodlažný rodinný dom so samostatnou garážou na poze

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

95,000 € 97 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v blízkosti centra na predaj - Uhlisko, 73 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 73 m²

TUreality ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 3 izbový novozrekonštruovaný byt vo vyhľadáva

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,580 € 3282 €/m²

Pripravujeme do ponuky prenájom 1i bytu na ul. Ďumbierska v Banskej Bystrici, 30,1 m2

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 30.1 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny 1i byt typu bauring, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídli

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

TU reality ponúka rodinný dom 16 min od Banskej Bystrice

Reality Lučatín

Rodinný dom | 1,073 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Lučatín

210,000 € 196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný 4-izbový byt (120 m²) v rodinnom dome na Sliači so samostatným vstupom – kompletne zrekonštruovaný, parkovanie vo dvore

Reality Sliač

4 izbový byt | 120 m²

TUreality ponúka na prenájom krásny, slnečný 4-izbový byt so samostatým vstupom o výmere 120 m²

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Sliač

1,100 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

TU reality ponúka rodinný dom 16 min od Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1,073 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

210,000 € 196 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tureality ponúka na predaj chatu / malý domček v blízkosti centra Banskej Bystrice na veľkom pozemku 3175 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 3,175 m²

NA PREDAJ | Výnimočná chata/ dom s atmosférou prírody v Laskomeri pri Banskej Bystrici 3175 m2

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

240,000 € 76 €/m²

Rodinný dom na predaj v blízkosti Banskej Bystrice - 490 m2

Reality Tajov

Rodinný dom | 490 m²

TUreality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Tajov, v tesnej blízkosti Banskej Bystrice. D

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Tajov

340,550 € 695 €/m²

Priestranný 2,5-izbový byt v rodinnom dome so záhradou a samostatným vstupom. - Podlavice, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 100 m²

TUreality ponúka na dlhodobý prenájom nadštandardne priestranný a kompletne zariadený 2,5-izbov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3 izbový byt, 70 m2, Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

TUreality Vám ponúka na dlhodobý prenájom, 3 izbový byt na 6 poschodí z 9-tich v mestskej časti

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

720 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok vhodný na výstavbu gastro prevádzky "KOLIBA" - 7210 m2, Liptovské Sliače

Reality Liptovské Sliače

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 7,210 m²

TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok v Liptovských Sliačoch v blízkosti Ružomberku Poze

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Liptovské Sliače

Cena dohodou

EXKLUZÍVNE - predaj rodinného domu v Heľpe, výmera pozemku 747 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 747 m²

TUreality Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s podkrovím, nachádzajúci sa vo významn

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

85,000 € 114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE - predaj rodinného domu v Heľpe, pozemok o výmere 747 m2

Reality Heľpa

Rodinný dom | 747 m²

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Heľpa

85,000 € 114 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

TU reality Vám ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom priamo v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 662 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si video obhliadku:h

Publikované: 03.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

Pripravujeme do ponuky3-izbový byt 72,17 m2 po kompletnej rekonštrukcii v obľúbenej Sásovej – s parkovaním a veľkou pivnicou!

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 72.17 m²

TUreality Vám ponúka moderné bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Alebo výbornú investičnú

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

190,000 € 2633 €/m²

LEN U NÁS ! SUPER CENA ! TUreality ponúka na predaj dom s pozemkom 772 m2 v obľúbenej tichej lokalite za príjemnú cenu – Jasenie

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 772 m²

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliad

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

189,900 € 246 €/m²

Tureality ponúka na predaj záhradu vo vyhľadávanej lokalite a záhradkárskej oblasti Tulská v Banskej Bystrici 517 m2

Reality Banská Bystrica

Záhrada | 517 m²

PRIPRAVUJEME DO PONUKY – Kaskádová záhrada v obľúbenej oblasti Tulská, Banská Bystrica Chcete

Publikované: 06.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

40,000 € 77 €/m²

Pozemok na výstavbu rodinného domu,594m2, Hrochoť

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre bytovú výstavbu | 500 m²

TUreality Vám ponúka nádherný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v obci Hrochoť. Aktuáln

Publikované: 17.07.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

55,000 € 110 €/m²

TUreality súrne hľadá pre klienta garsónku v časti Fončorda - Banská Bystrica. Platba v hotovosti.

Reality Banská Bystrica

Garsónka | 20 m²

Tureality hľadá pre hotovostného klienta garsónku v Banskej Bystrici na Fončorde. Prostredníct

Publikované: 16.10.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Prenájom slnečného a svetlého nebytového priestoru v Banskej Bystrici, budova VICTORY, 50,02 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 50.02 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom tento slnečný obchodný priestor, situovaný v centre Banskej By

Publikované: 16.01.2023 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

463 €/mesiac 9 €/mesiac/m²